Her finner du startrekkefølgen for Finnmarksløpet 2018. Vi har også lagt inn listen som pdf, slik at du kan laste ned og printe ut.
Last ned listen her: Startlister FL2018
FL-1200 startrekkefølge |
||
1 | NOR | Jo Jøldal |
2 | NOR | Ove Grytbak |
3 | CZE | Jana Henychova |
4 | NOR | Bernd Helmich |
5 | GER | Michael Hess |
6 | NOR | Ola Brennodden Sunde |
7 | CAT | Marçal Rocias Palau |
8 | NOR | Yngve Fagerli |
9 | NOR | Marit Honerød Hoveid |
10 | NOR | Ola Martinsen |
11 | NOR | Tom Frode Johansen |
12 | NOR | John Erik Eriksen |
13 | NOR | Sven-Erik Gullbekk |
14 | NOR | Torkil Hansen |
15 | NOR | Marit Beate Kasin |
16 | NOR | Espen Sønvisen Bech |
17 | ESP | Salva Luque |
18 | NOR | Tove Sørensen |
19 | NOR | Birgitte Næss |
20 | SWE | Petter Karlsson |
21 | NOR | Amund Kokkvoll |
22 | NOR | Ralph Johannessen |
23 | NOR | Kristian Walseth |
24 | NOR | Arne Karlstrøm |
25 | NOR | Silvia Furtwängler |
26 | SWI | Thomas Rosencrantz |
27 | NOR | Thomas Wærner |
28 | NOR | Petter Jahnsen |
29 | NOR | Thor Magnus Fjæstad |
30 | GER | Ronja Schuchert |
31 | NOR | Alf-Einar Hernes |
32 | SWE | Heike Kontermann |
33 | NOR | Magne Storstein |
34 | USA | Dallas Seavey |
35 | NOR | Simen Bækken |
36 | FRA | Jean Philippe Pontier |
37 | NOR | Hanna Lyrek |
38 | NOR | Geir Idar Hjelvik |
39 | FIN | Mikael Sundström |
FL-junior startrekkefølge |
||
51 | NOR | Adrian Rønning Myrvang |
52 | NOR | Ole Henrik Isaksen Eira |
53 | SWE | Ronja Persson |
54 | NOR | Mia Opsahl |
55 | NOR | Mathias Bergmo |
56 | NOR | Helene Sørensen |
57 | NOR | Solveig Kristine Kvam |
58 | FIN | Pinja Kristiina Korpela |
59 | NOR | Jan Tore Olsen |
60 | NOR | Maria Jøraholmen |
61 | NOR | Iver Kolstad |
62 | NOR | June Viktoria S. Mikkelsen |
63 | NOR | David Aslaksen |
64 | NOR | Mina Skjøthaug Karlstrøm |
65 | NOR | Martin Tae Hwan Tunheim |
66 | SWE | Klara Fjellborg |
67 | NOR | Marit Leinan Abrahamsen |
FL-500 startrekkefølge |
||
101 | SWE | Walter Kunz |
102 | FIN | Alexander Schwarz |
103 | NOR | Ole Johnny Holten |
104 | NOR | Yngve Opgård |
105 | GBR | Cameron Noonan |
106 | ESP | Baltasar Gallardo Gonzalez |
107 | NOR | Runar Terje Foslund |
108 | ESP | Julian Zufiaurre |
109 | NOR | Merete Neset |
110 | NOR | Charlotte Nyheim Lambela |
111 | GER | Katharina Koch-Hartke |
112 | NOR | Wolfgang Simon-Nilsen |
113 | NOR | Claus Grennes |
114 | NOR | Berit Astrid Utsi |
115 | FRA | Emilie Guegan |
116 | SCO | Philip Ross |
117 | NOR | Jan Kåre Heiberg |
118 | NOR | Jonny Beier |
119 | NOR | Solfrid Håkenstad |
120 | NOR | Torbjørn Helstrøm |
121 | FIN | Ronny Wingren |
122 | SWI | Dubelly Roland |
123 | NOR | Helene Gran Øverli |
124 | NOR | Terje Erik Loftsgård |
125 | NOR | Svein Kårtvedt |
126 | NOR | Liv Bjørsvik |
127 | SWE | Aron Andersson |
128 | NOR | Tomas Nyheim Lambela |
129 | NOR | Geir-Ivar Vikholt |
130 | SWE | Jimmy Pettersson |
131 | ENG | Ben Marsden |
132 | NOR | Maja Sellevoll |
133 | NOR | Marianne Dahlen |
134 | FIN | Ole Wingren |
135 | NOR | Ingvild Lakseide Fossøy |
136 | NOR | Johanne Sundby |
137 | NOR | Elisabeth Edland |
138 | SWE | Kent-Gjøran Svendsen |
139 | POL | Marcin Harna |
140 | NOR | Silje Máret Somby |
141 | NOR | Terje Svendsrud |
142 | SWE | Taisto Torneus |
143 | SVK | Milos Gonda |
144 | GER | Katja Bosch |
145 | NOR | Sølvi Monsen |
146 | NOR | Berit Seljestokken |
147 | FIN | Daniel Vollstedt |
148 | FIN | Mikael Jutila |
149 | GER | Lars Hoffmann |
150 | FIN | Matti Salmi |
151 | USA | Dre Langefeld |
152 | CZE | Jiří Vondrák |
153 | CZE | Roman Habásko |
154 | AUT | Stefan Gross |
155 | NOR | Kjetil Kristoffersen |
156 | SWI | Julie Travadon Coutelier |
157 | NOR | John Øivind Selmer |
158 | FRA | Isabelle Travadon |
159 | NOR | Guro Krempig |
160 | NOR | Tommy Theodorsen |
161 | NOR | Krister Höök |
162 | FRA | Daniel Juillaguet |
163 | NOR | Åsmund Snortheim |
164 | SWE | Anette Jönsson |
165 | ENG | Jason Fuller |
166 | NOR | Harald Tunheim |
167 | NOR | Sindre Kolstad Valan |
168 | NOR | Aleksandra Torgersen |
169 | NOR | Helge Hoftun |