Reload
FL500 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 12:01
Siste oppdatering: 15. mars 2017
18. desember 15:45
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 105 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 16h 47min
2 141 Ronny Wingren Finland Socklot 2d 17h 07min
3 158 Harald Tunheim Norway Alta 2d 17h 44min
4 137 Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta 2d 17h 45min
5 110 Sissel Vollan Norway Skorgen 2d 18h 11min
6 117 Vidar Uglebakken Norway Alta 2d 18h 40min
7 103 Maria Hernetkoski Norway Alta 2d 19h 19min
8 145 Terje Erik Loftsgård Norway Sundbolien 2d 19h 58min
9 130 Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn 2d 20h 02min
10 139 Sølvi Monsen Norway Alta 2d 20h 05min
11 153 Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø 2d 20h 30min
12 128 Vidar Myklevoll Norway Alta 2d 20h 33min
13 101 Jørn Roger Strifeldt Norway Alta 2d 20h 39min
14 104 Andreas Tømmervik Norway Asker 2d 21h 01min
15 162 Amund Rognes Kokkvoll Norway Røros 2d 21h 55min
16 102 Kenneth Nilsen Norway Alta 2d 22h 34min
17 151 Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa 2d 23h 16min
18 156 Ronny Grønn Norway Nord Torpa 2d 23h 54min
19 106 Morten Wiggen Norway Draksten 3d 00h 13min
20 120 Merete Neset Norway Rauland 3d 00h 14min
21 143 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn 3d 00h 24min
22 138 Victor Halvorsen Norway Alta 3d 00h 25min
23 155 Jarle Opheim Norway Odda 3d 01h 05min
24 147 Heidi Kristina Walseth Norway Alta 3d 01h 10min
25 114 Anders Lotterud Norway Lillehammer 3d 01h 27min
26 124 Ingvild Østli Johansen Norway Råvann, Øverbygd 3d 01h 40min
27 150 Erik Rodesjø Norway BEITOSTØLEN 3d 01h 58min
28 135 Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa 3d 02h 07min
29 112 Eline Stette Tennfjord Norway Skodje 3d 02h 11min
30 125 Trine Møller Norway Tromsø 3d 02h 14min
31 118 Katharina Koch-Hartke Germany Miekojärvi 3d 02h 21min
32 115 Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta 3d 03h 18min
33 157 Lasse Gjerde Norway Solbergelva 3d 05h 29min
34 144 Thorvild Dahlen Norway Lommedalen 3d 05h 51min
35 116 Mikal Lanes Norway Vadsø 3d 08h 01min
35 129 Herlof Hammari Norway Øvre Alta 3d 08h 01min
37 154 Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn 3d 10h 03min
38 108 Sandra Sabine Gollor Germany Tromsø 3d 11h 40min
39 136 Marte Stensland Jørgensen Norway Porsgrunn 3d 15h 15min
40 111 Mailene Skjølås Norway Nannestad/Alta 3d 15h 15min
41 126 Karl Engen Norway Lillehammer 3d 21h 32min
42 107 Geir Askim Norway Kongsberg 3d 21h 33min
43 161 Wolfgang Simon-Nilsen Norway Balsfjord 3d 23h 31min
44 127 Jonny Mikalsen Norway Lanes 4d 04h 25min

Vis med tidsdifferanse