Reload
FL500 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 12:01
Siste oppdatering: 15. mars 2017
19. oktober 03:39
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 105 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 16h 47min
2 141 Ronny Wingren Finland Socklot +20min
3 158 Harald Tunheim Norway Alta +57min
4 137 Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta +58min
5 110 Sissel Vollan Norway Skorgen +1h 24min
6 117 Vidar Uglebakken Norway Alta +1h 53min
7 103 Maria Hernetkoski Norway Alta +2h 32min
8 145 Terje Erik Loftsgård Norway Sundbolien +3h 11min
9 130 Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn +3h 15min
10 139 Sølvi Monsen Norway Alta +3h 18min
11 153 Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø +3h 43min
12 128 Vidar Myklevoll Norway Alta +3h 46min
13 101 Jørn Roger Strifeldt Norway Alta +3h 52min
14 104 Andreas Tømmervik Norway Asker +4h 14min
15 162 Amund Rognes Kokkvoll Norway Røros +5h 08min
16 102 Kenneth Nilsen Norway Alta +5h 47min
17 151 Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa +6h 29min
18 156 Ronny Grønn Norway Nord Torpa +7h 07min
19 106 Morten Wiggen Norway Draksten +7h 26min
20 120 Merete Neset Norway Rauland +7h 27min
21 143 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +7h 37min
22 138 Victor Halvorsen Norway Alta +7h 38min
23 155 Jarle Opheim Norway Odda +8h 18min
24 147 Heidi Kristina Walseth Norway Alta +8h 23min
25 114 Anders Lotterud Norway Lillehammer +8h 40min
26 124 Ingvild Østli Johansen Norway Råvann, Øverbygd +8h 53min
27 150 Erik Rodesjø Norway BEITOSTØLEN +9h 11min
28 135 Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa +9h 20min
29 112 Eline Stette Tennfjord Norway Skodje +9h 24min
30 125 Trine Møller Norway Tromsø +9h 27min
31 118 Katharina Koch-Hartke Germany Miekojärvi +9h 34min
32 115 Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta +10h 31min
33 157 Lasse Gjerde Norway Solbergelva +12h 42min
34 144 Thorvild Dahlen Norway Lommedalen +13h 04min
35 116 Mikal Lanes Norway Vadsø +15h 14min
35 129 Herlof Hammari Norway Øvre Alta +15h 14min
37 154 Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn +17h 16min
38 108 Sandra Sabine Gollor Germany Tromsø +18h 53min
39 136 Marte Stensland Jørgensen Norway Porsgrunn +22h 28min
40 111 Mailene Skjølås Norway Nannestad/Alta +22h 28min
41 126 Karl Engen Norway Lillehammer +1d 04h 45min
42 107 Geir Askim Norway Kongsberg +1d 04h 46min
43 161 Wolfgang Simon-Nilsen Norway Balsfjord +1d 06h 44min
44 127 Jonny Mikalsen Norway Lanes +1d 11h 38min

Vis med tid brukt per løper