Reload
FL500 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 11:00
Siste oppdatering: 10. mars 2016
19. januar 10:12
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 152 Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg 2d 16h 52min
2 135 Elisabeth Edland Norway Nannestad +6min
3 118 Sissel Vollan Norway Skorgen +7min
4 176 Niklas Rogne Norway Røros +14min
5 110 Ronny Wingren Finland Socklot +25min
6 121 Alexander Schwarz Finland Inari +57min
7 105 Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn +1h 23min
8 112 Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø +1h 49min
9 137 Vidar Uglebakken Norway Alta +2h 32min
10 155 Terje Svendsrud Norway Konnerud +3h 10min
11 111 Taisto Torneus Sweden Kauppinen +3h 26min
12 129 Daniel Vollstedt Finland Puolanka +3h 41min
13 151 Vidar Myklevoll Norway Alta +4h 40min
14 126 Anved Kvammen Norway Alta +5h 07min
15 160 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +5h 25min
16 148 Marit Honerød Hoveid Norway Trondheim +6h 36min
17 177 Maria Hernetkoski Norway Alta +6h 47min
18 179 Svein Kårtvedt Norway Nesseby +7h 03min
19 128 Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa +7h 25min
20 113 Sølvi Monsen Norway Alta +8h 06min
21 158 Anette Børve Hernes Norway Eidfjord +8h 50min
22 124 Geir Wiik Norway Brandbu +9h 26min
23 154 Per M. Brennodden Norway Grimsbu +9h 42min
24 144 Liv Bjørsvik Norway Leveld +9h 43min
25 163 Michael Fredrick Kvilaas Norway Beisfjord +9h 44min
26 122 Jarle Opheim Norway Odda +10h 15min
27 109 Lasse Gjerde Norway Solbergelva +10h 28min
28 175 Sven-Erik Gullbekk Norway Bergvang i Asker +10h 35min
29 106 Martin André Aslaksen Norway Alta +12h 14min
29 146 Jostein Børve Hernes Norway Eidfjord +12h 14min
31 145 Yngve Opgård Norway Alta +14h 27min
32 139 Erik Loftsgård Norway Øygardsgrend +14h 46min
33 174 Øyvind Ørtoft Norway Kristiansand +15h 03min
34 142 Lene Finsveen Norway Beisfjord +15h 12min
35 171 Mikael Sundström Finland Rovaniemi +15h 45min
36 149 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta +16h 14min
37 165 Kristian Brødholt Norway Spydeberg +18h 06min
38 178 Nicklas Blom Sweden Åre +18h 28min
39 141 Åse Østvold Norway Tangen, Stange/Alta +18h 50min
40 101 Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta +20h 55min
41 157 Anna Dorthea Yri Norway Alta +21h 37min
42 134 Miquel-Angel Martinez Catalonia Barcelona +22h 22min
43 114 Jose Arias Catalonia Barcelona +22h 22min
44 168 Istvan Drahos Hungary Szentendre +23h 29min
45 119 Vegard Hykkerud Norway Alta +1d 00h 30min
45 115 Nils Hesthag Norway Malangen +1d 00h 30min
47 173 Silvia Furtwängler Norway Rauland +1d 02h 30min
48 167 Christer Afséer Sweden Sörsjögården +1d 02h 44min
49 130 Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn +1d 03h 55min
50 125 Tom Hardy Norway Tanabru +1d 03h 55min
51 108 Jakob Harnesk Sweden Övertorneå +1d 06h 20min
52 103 Erle Amalie Fuglesteg Norway Vaset +1d 06h 45min
52 136 Toril Hagen Fuglesteg Norway Vaset +1d 06h 45min
54 159 Marit Ånes Norway Harstad +1d 07h 20min
55 169 Sigmund Pedersen Norway Håkøya +1d 09h 35min
56 131 Mette Ånes Norway Mosjøen +1d 17h 17min
57 117 Odd Lund Norway Etnedal +2d 16h 05min

Vis med tid brukt per løper