Reload
FL500 2015
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2015
18. januar 16:42
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 38 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 04h 01min
2 2 Hilde Askildt Norway Geilo +25min
3 40 Alexander Schwarz Finland Inari +2h 20min
4 44 Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes +2h 44min
5 7 Robin Johansen Norway Mjøndalen +2h 54min
6 6 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +3h 25min
7 60 Daniel Schwarz Finland Puolanka +3h 29min
8 53 Terje Svendsrud Norway Konnerud +3h 51min
9 57 Ronny Wingren Finland Socklot +3h 55min
10 62 Niklas Rogne Norway Røros +4h 23min
11 31 Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn +4h 28min
12 16 Trond Morten Helgesen Norway Nannestad +4h 56min
13 71 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +5h 42min
14 9 Jørn Roger Strifeldt Norway Alta +5h 43min
15 43 Christian Høy Knudsen Norway Alta +5h 58min
16 66 Eileen Strøm Norway Asker +6h 23min
17 35 Helge Hoftun Norway Suldal +6h 45min
18 72 Berit Astrid Utsi Norway Karasjok +7h 37min
19 10 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta +8h 10min
20 18 Lasse Gjerde Norway Solbergelva +8h 25min
21 36 Mikael Sundström Finland Rovaniemi +8h 31min
22 4 Egil Eliassen Norway Beisfjord +9h 05min
23 15 Mailene Skjølås Norway Nannestad +9h 28min
24 29 Torkil Hansen Norway Tromsø +11h 24min
25 21 Marianne Dahlen Norway Tana +15h 31min
26 68 Kent-Gjøran Svendsen Norway Tromsdalen +16h 14min
27 42 Karianne Reitan Hansen Norway Sørkjosen +16h 15min
28 67 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +17h 17min
29 54 Kristian Lauvland Norway Alta +21h 35min
30 3 Kim L. Utstøl Norway Sortland +23h 17min
31 51 Anna Dorthea Yri Norway Alta +1d 00h 16min
32 74 Jan Morten S. Utsi Norway Karasjok +1d 03h 32min
33 33 Jim-Ove Pedersen Norway Storslett +1d 03h 39min
34 58 Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa +1d 03h 39min
35 49 Marco Wyss Swiss Schweiz +1d 16h 57min
36 37 Kjell Roar Åsvestad Norway Lillehammer +1d 19h 09min

Vis med tid brukt per løper