Reload
FL500 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:00
Siste oppdatering: 12. mars 2014
20. januar 17:56
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 11 Ronny Wingren Finland Socklot 2d 03h 51min
2 55 Hilde Askildt Norway Geilo +7min
3 22 Elisabeth Edland Norway Nannestad +26min
4 25 Vidar Uglebakken Norway Alta +1h 08min
5 5 Sissel Vollan Norway Skorgen +1h 35min
6 47 Siw Enoksen Hansen Norway Rotsund +1h 40min
7 48 Ove Grytbak Norway Røros +1h 40min
8 54 Ingvild Lakseide Norway Alta +2h 01min
9 16 Eirill Therese Zahl Larsen Norway Helgeland +2h 32min
10 46 Alexander Schwarz Finland Puolanka +2h 32min
11 41 Marcos Porcires Norway Rauland +3h 15min
12 13 Jon Sigmundstad Norway Hjelmeland/Tana +4h 02min
13 26 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +4h 03min
14 36 Ole Christian Uglebakken Norway Alta +4h 08min
15 43 Frode Wang Norway Asker +4h 20min
16 18 Knut Olav Grimdalen Norway Arendal +4h 56min
17 53 Robin Johansen Norway Mjøndalen +5h 04min
18 45 Geir Wiik Norway Brandbu +5h 12min
19 12 Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa +5h 16min
20 35 Yngve Opgård Norway Kåfjord +5h 53min
21 28 Philip Ross Scotland Kuusamo +6h 09min
22 62 Mathilde Skiftesvik Nilsen Norway Askøy utenfor Bergen +6h 23min
23 19 Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune +6h 24min
24 68 Rolf W. Johansen Norway Alta +6h 41min
25 56 Michael Kalcher Austria Rovaniemi/Finland +6h 56min
26 61 Siri Goberg Norway Geilo +7h 30min
27 67 Bram Bril Nederland Alta +8h 29min
28 38 Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes +8h 49min
29 73 Krister Höök Norway Tana +9h 21min
30 70 Simen Bækken Norway Gausdal +11h 53min
31 72 Erika Zopf Finland Rovaniemi +12h 34min
32 3 Tom Hardy Norway Tanabru +15h 31min
33 37 Tore Figenschau Norway Signaldalen +18h 39min
34 65 Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn +19h 39min
35 32 Hege Knutsen Norway Alta +19h 59min
36 8 Ivar Johan Sørli Norway Labergdalen +20h 50min
37 59 Aleksander Kirkfjell Norway Bodø +21h 47min
38 42 Mikal Lanes Norway Vadsø +1d 01h 24min
39 17 Jill Jacobsen Norway Sørøya +1d 02h 23min
40 44 Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya +1d 02h 24min
41 24 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +1d 02h 39min
42 69 Thomas Rosencrantz Swiss Altajärvi +1d 05h 32min
43 15 Tor Birger Seppola Norway Alta +1d 10h 29min
44 52 Kristin Esseth Norway Sörsjön, Sverige +1d 13h 51min

Vis med tid brukt per løper