Reload
FL500 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 11:00
Siste oppdatering: 13. mars 2013
20. januar 18:03
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 33 Milos Gonda Slovakia Spisska Nova Ves 2d 03h 12min
2 36 Eline Lihagen Norway Hov/Alta +29min
3 18 Katy Meier Sweden Slagnäs +32min
4 19 Ole Wingren Finland Nykarleby +38min
5 20 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Elvalandet +1h 59min
6 35 Espen Sønvisen Bech Norway Alta +2h 13min
7 34 Eileen Strøm Norway Asker +3h 01min
8 51 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +3h 53min
9 24 Tore J. Helistø Norway Tana +4h 01min
10 27 Vidar Uglebakken Norway Alta +4h 04min
11 5 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +4h 06min
12 25 Sølvi Monsen Norway Alta +4h 10min
13 45 Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim +4h 12min
14 43 Marcos Porcires Norway Rauland +4h 26min
15 11 Ove Grytbak Norway Røros +4h 40min
16 29 Vidar Løkeng Norway Beisfjord +5h 33min
17 4 Alexander Johansson Norway Kirkenes +5h 38min
18 40 Geir Wiik Norway Brandbu +5h 49min
19 42 Christian Høy Knudsen Norway Alta +6h 10min
20 61 Stefan Falter Norway Pasvik +6h 52min
21 16 Stian Hasfjord Norway Malangen +7h 06min
22 48 Dag Broch Norway Tana +7h 34min
23 1 Egil Eliassen Norway Beisfjord +7h 41min
24 32 Berit Seljestokken Norway Florø og Alta +7h 51min
25 26 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +8h 25min
26 3 Henrik Stang Aas Norway Alta +8h 27min
27 52 Alf Stokke Norway Gol +8h 36min
28 46 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen +9h 41min
29 70 Michelle Kristin Pedersen Norway Tromsø +9h 51min
30 22 Ronny Wingren Finland Socklot +10h 04min
31 10 Yvonne Dåbakk Norway Vormsund +11h 50min
32 2 Mel Andrews Great Britain Andover, UK +13h 32min
33 30 Pasi Ollikainen Norway Nurmes +14h 10min
34 64 Raymond Johansen Norway Alta +15h 05min
35 69 Wolfram Schumacher Germany Florstadt/Stammheim +16h 31min
36 8 Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya +17h 03min
37 14 Cécile DUPE France Lortet +19h 18min
37 44 Francois Pagnoux France Arreau +19h 18min
39 66 Andreas Trongaard Norway Flisa +19h 31min
40 59 Kent-Gjoran Svendsen Sweden Tromsdalen +19h 34min
41 62 Børge Johansen Norway Karasjok +20h 10min
42 55 Gunhild Sem Norway Dalsbygda +21h 45min
43 60 Beate Jähnig Norway Brandenburg +21h 46min
44 13 Tom Hardy Norway Tanabru +22h 29min
45 49 Nora Själin Sweden Storuman +1d 01h 48min
46 65 Hugo Hansen Norway Nordreisa +1d 09h 19min
47 50 Kjetil Kristoffersen Norway Tromsø +1d 18h 28min
48 21 Peter Kay-Kujawski Great Britain Ringwood +1d 19h 03min

Vis med tid brukt per løper