Reload
FL500 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 11:00
Siste oppdatering: 14. mars 2012
19. desember 22:35
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 27 Katy Meier Sweden Slagnäs 2d 03h 16min
2 61 Ole Wingren Finland Nykarleby 2d 04h 27min
3 28 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal 2d 05h 19min
4 26 Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg 2d 05h 30min
5 42 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn 2d 06h 12min
6 29 Bente Levorsen Norway Nesseby 2d 06h 17min
7 5 Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger 2d 06h 22min
8 13 Vidar Uglebakken Norway Alta 2d 07h 34min
9 1 Geir Wiik Norway Brandbu 2d 07h 46min
10 25 Trine Marie Flåtten Norway Sel 2d 07h 54min
11 56 Ingebrigt Storli Norway Kvikne 2d 07h 55min
12 67 Jon Børge Stina Norway Hammernes 2d 08h 02min
13 69 Juha Hokka Norway Hannukainen 2d 08h 10min
14 6 Juha Pekka Björkstedt Finland Ivalo 2d 08h 16min
15 22 Tore J. Helistø Norway Gulbojok 2d 08h 50min
16 16 Jon Hearn England Langfjordbotn 2d 08h 56min
17 57 Espen Prestbakmo Norway Målselv 2d 08h 58min
18 7 Camilla Bjørkli Norway Bardu / Pasvik 2d 09h 19min
19 43 Maria Sparboe Norway Tromsdalen 2d 09h 33min
20 32 Sølvi Monsen Norway Alta 2d 10h 29min
21 66 Nils Hesthag Norway Arendal 2d 10h 48min
22 40 Einar-Andrè Dalen Norway Harstad 2d 10h 59min
23 48 Yngve Opgård Norway Kåfjord 2d 11h 09min
24 21 Dag Broch Norway Tana 2d 11h 19min
25 35 Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd 2d 12h 00min
26 39 Olivia Van Uytvanck Belgia Waterloo, Belgium 2d 12h 03min
27 9 Egil Eliassen Norway Beisfjord 2d 12h 14min
28 63 Rolf W. Johansen Norway Alta 2d 12h 24min
29 3 Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn 2d 12h 32min
30 68 Leif Herleiksplass Norway Hardangervidda 2d 12h 33min
31 59 Nicole Burger Norway Svanvik 2d 13h 16min
32 34 Juho Ylipiessa Finland Tornio 2d 13h 28min
33 17 Vidar Løkeng Norway Beisfjord 2d 13h 42min
34 38 Francois Pagnoux France Arreau 2d 16h 01min
35 58 Hanne Bakken Johansen Norway Alta 2d 16h 04min
36 37 Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya 2d 16h 07min
37 8 Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes 2d 16h 11min
38 11 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen 2d 16h 20min
39 50 Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta 2d 17h 30min
40 15 Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune 2d 17h 44min
41 54 Gerhard Hirz Austria Kiruna 2d 18h 58min
42 46 Sean Rebbeng Næss Norway Aurskog-Høland 2d 19h 32min
43 60 Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs 2d 20h 31min
43 51 Philip John Gretton England Derby 2d 20h 31min
43 53 Jose Valverde Uruguay Montevideo/Uruguay 2d 20h 31min
46 23 Stein Tage Domaas Norway Vadsø 2d 21h 03min
47 45 Stian Hasfjord Norway Malangen 2d 21h 06min
48 14 Eirik Leander Rotmo Norway Vuku 2d 22h 14min
49 30 Mats Nysæter Norway Nittedal 3d 02h 03min
50 41 Kim Frode Ophus Nordsveen Norway Hamar 3d 02h 03min
51 47 Yvonne Rinne Norway Vormsund 3d 02h 45min
52 2 Arnt M. Bjørnø Norway Alta 3d 03h 18min
52 70 Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn 3d 03h 18min
54 31 Kari Eldby Norway Harstad 3d 17h 28min
55 4 Monica Celius Norway Nordmarka i Oslo 3d 17h 33min
56 20 Kai Arne Berg Norway Pasvik 4d 04h 41min

Vis med tidsdifferanse