Reload
FL500 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 11:00
Siste oppdatering: 14. mars 2012
16. januar 10:47
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 27 Katy Meier Sweden Slagnäs 2d 03h 16min
2 61 Ole Wingren Finland Nykarleby +1h 11min
3 28 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +2h 03min
4 26 Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg +2h 14min
5 42 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +2h 56min
6 29 Bente Levorsen Norway Nesseby +3h 01min
7 5 Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger +3h 06min
8 13 Vidar Uglebakken Norway Alta +4h 18min
9 1 Geir Wiik Norway Brandbu +4h 30min
10 25 Trine Marie Flåtten Norway Sel +4h 38min
11 56 Ingebrigt Storli Norway Kvikne +4h 39min
12 67 Jon Børge Stina Norway Hammernes +4h 46min
13 69 Juha Hokka Norway Hannukainen +4h 54min
14 6 Juha Pekka Björkstedt Finland Ivalo +5h 00min
15 22 Tore J. Helistø Norway Gulbojok +5h 34min
16 16 Jon Hearn England Langfjordbotn +5h 40min
17 57 Espen Prestbakmo Norway Målselv +5h 42min
18 7 Camilla Bjørkli Norway Bardu / Pasvik +6h 03min
19 43 Maria Sparboe Norway Tromsdalen +6h 17min
20 32 Sølvi Monsen Norway Alta +7h 13min
21 66 Nils Hesthag Norway Arendal +7h 32min
22 40 Einar-Andrè Dalen Norway Harstad +7h 43min
23 48 Yngve Opgård Norway Kåfjord +7h 53min
24 21 Dag Broch Norway Tana +8h 03min
25 35 Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd +8h 44min
26 39 Olivia Van Uytvanck Belgia Waterloo, Belgium +8h 47min
27 9 Egil Eliassen Norway Beisfjord +8h 58min
28 63 Rolf W. Johansen Norway Alta +9h 08min
29 3 Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn +9h 16min
30 68 Leif Herleiksplass Norway Hardangervidda +9h 17min
31 59 Nicole Burger Norway Svanvik +10h 00min
32 34 Juho Ylipiessa Finland Tornio +10h 12min
33 17 Vidar Løkeng Norway Beisfjord +10h 26min
34 38 Francois Pagnoux France Arreau +12h 45min
35 58 Hanne Bakken Johansen Norway Alta +12h 48min
36 37 Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya +12h 51min
37 8 Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes +12h 55min
38 11 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen +13h 04min
39 50 Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta +14h 14min
40 15 Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune +14h 28min
41 54 Gerhard Hirz Austria Kiruna +15h 42min
42 46 Sean Rebbeng Næss Norway Aurskog-Høland +16h 16min
43 60 Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs +17h 15min
43 51 Philip John Gretton England Derby +17h 15min
43 53 Jose Valverde Uruguay Montevideo/Uruguay +17h 15min
46 23 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +17h 47min
47 45 Stian Hasfjord Norway Malangen +17h 50min
48 14 Eirik Leander Rotmo Norway Vuku +18h 58min
49 30 Mats Nysæter Norway Nittedal +22h 47min
50 41 Kim Frode Ophus Nordsveen Norway Hamar +22h 47min
51 47 Yvonne Rinne Norway Vormsund +23h 29min
52 2 Arnt M. Bjørnø Norway Alta +1d 00h 02min
52 70 Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn +1d 00h 02min
54 31 Kari Eldby Norway Harstad +1d 14h 12min
55 4 Monica Celius Norway Nordmarka i Oslo +1d 14h 17min
56 20 Kai Arne Berg Norway Pasvik +2d 01h 25min

Vis med tid brukt per løper