Reload
FL500 2011
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 11:00
Siste oppdatering: 15. mars 2011
19. januar 16:18
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 34 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 02h 59min
2 42 Marianne Skjøthaug Norway Drøbak +40min
3 16 Bernd Helmich Germany Hermersberg +1h 30min
4 27 Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes +1h 59min
5 30 Aila Emilie Sarre Norway Tana +2h 17min
6 52 Kristian Walseth Norway Alta +2h 27min
7 20 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +2h 33min
8 13 Stine Berget Nordvik Norway Trondheim +2h 35min
9 6 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø ( Egentlig fra Namsos) +2h 57min
10 17 Ben Voigt Germany Langfjordbotn +3h 08min
10 60 Roger Fossøy Norway Longyearbyen +3h 08min
12 25 Knut Olav Grimdalen Norway Arendal +3h 09min
13 64 Steinar Kristensen Norway Alta +3h 34min
14 28 Eline Lihagen Norway Hov/Alta +3h 35min
15 73 Hilde Askildt Norway Geilo +3h 57min
16 40 Jeanette Nilsen Norway Alta (Øksfjord) +4h 08min
17 8 Sølvi Monsen Norway Alta +4h 19min
18 44 Dag Broch Norway Tana +4h 21min
19 24 Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger +4h 39min
20 9 Eirill Therese Zahl Larsen Norway Helgeland +4h 45min
21 19 Bjørnar Leistad Norway Alta +5h 05min
22 56 Jon Hearn England Langfjordbotn +5h 17min
23 4 Reidar Stenmark Norway Bodø +5h 24min
24 53 Christel Finne Norway Karasjok +5h 41min
25 46 Tore J. Helistø Norway Gulbojok +5h 42min
25 63 Jon Christian Møller Norway Trysil +5h 42min
27 51 Lance Ranger Swiss Unteraegeri +6h 08min
28 2 Arne Borud Norway Ilseng gård, Hamar. +6h 44min
29 33 Lars Erik Susegg Norway Steinkjer +7h 04min
30 58 Frode Chr. Thoresen Norway Stange +7h 08min
31 47 Bente Levorsen Norway Nesseby +7h 46min
32 11 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +8h 06min
33 3 Connie Knoff Norway Alta/ Hemnes +8h 12min
34 15 Sean Rebbeng Næss Norway Hamarøy +8h 16min
35 5 Marius Moholdt Norway Trondheim +8h 43min
36 10 Fernando Pardo Spain Binéfar +8h 51min
36 70 Edmond Schoemacher Nederland Poederlee +8h 51min
38 43 Gaute Leknes Lie Norway Elvenes og Råholt +9h 32min
39 1 Espen Hamnvik Norway Furuflaten +9h 34min
39 32 Amanda Calder Norway Tromsø +9h 34min
41 61 Thomas Rosencrantz Swiss Altajervi +9h 38min
42 66 Rune Nordhus Norway Jarfjord Sør-Varanger +10h 56min
43 39 Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya +11h 44min
44 69 Heidi Dahl Norway Steinkjer +11h 52min
45 48 Einar-Andrè Dalen Norway Harstad +12h 45min
46 29 Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn +14h 37min
47 65 Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta +15h 55min
48 71 Nieske Wierda Nederland Nederland +17h 37min
49 68 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +18h 00min
50 35 Birger Altmann Norway Bodø +20h 14min
51 14 Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa +20h 15min
52 7 Vidar Hauglid Norway Grønnåsen i Balsfjord +20h 55min
53 54 Trine Danielsen Beddari Norway Melkefoss, Pasvikdalen +23h 29min
54 21 Tommy Theodorsen Norway Bjørkely +1d 02h 35min
55 45 Melanie Clegg England Manchester and Vadsø +1d 03h 30min
55 55 Egil Eliassen Norway Beisfjord +1d 03h 30min
55 49 Vidar Løkeng Norway Beisfjord +1d 03h 30min
58 12 Mikael P Jacobsen Norway Hasfjord på Sørøya +1d 07h 13min

Vis med tid brukt per løper