Reload
FL500 2010
Starttidspunkt: lørdag 13. mars 12:00
Siste oppdatering: 20. mars 2010
19. januar 18:27
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 61 Ole Wingren Finland Nykarleby 2d 02h 33min
2 55 Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu +1h 12min
3 51 Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes +2h 04min
4 17 Aila Emilie Sarre Norway Tana +2h 09min
5 43 Elisabeth Edland Norway Nannestad +2h 45min
6 27 Øyvind Nordahl Næss Norway Trondheim +2h 55min
7 47 Bernd Helmich Germany Hermersberg +3h 07min
8 16 Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal +3h 28min
9 10 Heike Kontermann Sweden Arvidsjaur +4h 07min
10 38 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +4h 09min
11 30 Svein Erik Strand Norway Lunde +4h 25min
12 40 Juha Pekka Björkstedt Finland Ivalo +4h 32min
13 1 Waling Magnus Gorter Voie Norway Alta / Svartlamon +4h 44min
14 62 Dag Broch Norway Tana +4h 45min
15 8 Ben Voigt Germany Langfjordbotn +4h 58min
16 19 Geir Wiik Norway Brandbu +5h 31min
17 68 Sigurd Klemetsen Beldo Norway Eiby Alta +5h 40min
18 57 Martin Fiksen Norway Alta +5h 44min
19 64 Frode Wang Norway Asker +6h 15min
20 54 Bernt Walseth Norway Alta +6h 21min
21 66 Axel Janke Sweden Hamburg +8h 35min
22 41 Mikal Lanes Norway Vadsø +8h 37min
23 34 Bjørn Arthur Klubnes Norway Nystad (Nordreisa) +8h 57min
24 32 Karoline Heia Norway Grong +9h 17min
25 23 Stine Berget Nordvik Norway Trondheim +9h 43min
26 45 Terje Hilmarsen Norway Bardu +10h 00min
27 18 Ingvild Lakseide Norway Alta +12h 16min
28 39 Sean Rebbeng Næss Norway Hamarøy +15h 29min
29 53 Kristian Walseth Norway Alta +16h 36min
30 44 Krister Höök Norway Tana +18h 21min
30 33 Jan Øystein Dervo Norway Bergeby +18h 21min
30 63 Tormod Onarheim Norway Alta/Tysnes +18h 21min
33 31 Jose Sacristan Basque country Berrikano +19h 43min
34 4 Miquel-Angel Martinez Catalonia Bigues i Riells +19h 43min
35 13 Edmond Schoemacher Nederland Poederlee +21h 53min
36 3 Fernando Pardo Spain Binéfar +22h 45min
37 11 Jon Hearn England Langfjordbotn +23h 04min
38 69 Jana Henychova Czech Republic Horni Maxow +23h 08min
39 6 Dagfinn Myklebust Norway Lismarka +23h 24min
40 5 Melanie Clegg Great Britain Manchester and Vadsø +1d 00h 36min
41 26 Tore J. Helistø Norway Gulbojok +1d 00h 37min
42 7 Kjell Løken Norway Nordreisa +1d 02h 46min
43 21 Frank Andre Hjelm Norway Elvenes, Sør Varanger +1d 03h 07min
43 59 Hege Gyltnes Hansen Norway Tromsø +1d 03h 07min
45 35 Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta +1d 07h 14min
46 12 Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn +1d 21h 17min
46 65 Heidi Dahl Norway Steinkjer +1d 21h 17min
48 24 Roy-Helge Andreassen Norway Ibestad/ Honningsvåg +1d 21h 18min

Vis med tid brukt per løper