Reload
FL500 2009
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2009
20. januar 14:13
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 27 Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu 2d 03h 40min
2 9 Ronny Wingren Finland Socklot +53min
3 4 Taisto Torneus Sweden Kauppinen +1h 51min
4 1 Elisabeth Edland Norway Nannestad +2h 31min
5 3 Sebastian Plur Nilssen Norway +4h 03min
6 6 Gisle Mjåtvedt Norway Tromsø +4h 21min
7 30 Bernd Helmich Germany Hermersberg +4h 20min
8 13 Svein Arild Danielsen Norway Atrå +5h 11min
9 5 Steinar Kristensen Norway Alta +5h 28min
10 38 Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg +4h 57min
11 20 Jaakko Mölsä Finland Rovaniemi +5h 24min
12 2 Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim +6h 28min
13 18 Sven Stabekk Norway Indre Billefjord +6h 20min
14 7 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø ( Egentlig fra Namsos) +6h 54min
15 23 Aila Emilie Sarre Norway Tana +6h 50min
16 11 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +8h 15min
17 46 Mats Pettersson Sweden Kiruna +9h 27min
18 17 Jan Gunnar Vian Norway Alta +10h 18min
19 39 Elisabeth Riseth Norway Elgå / Alta +10h 03min
19 44 Øyvind Mortensen Norway Kirkenes/Folldal +9h 58min
21 16 Vidar Løkeng Norway Malangen +10h 27min
22 31 Jon Olav Borgebund Norway Råde +10h 17min
23 8 Charlotta Rylander Sweden Øverbygd +11h 30min
24 32 Ingjerd Melbø Norway Pasvik +11h 49min
25 36 Waling Magnus Gorter Voie Norway Alta / Svartlamon +13h 00min
26 25 Sébastien Vergnaud France Torassieppi +15h 13min
27 24 Karin Olsson Sweden Uddevalla/Jotka Fjellstue +16h 03min
28 10 Ingvild Lakseide Norway Alta +16h 55min
28 40 Ben Voigt Germany Langfjordbotn +16h 25min
30 43 Jan Navjord Norway Moldjord +16h 44min
31 42 Ben Livesey England Preston +17h 03min
32 33 Fredrik Filander Sweden Ytterberg (Sveg) +17h 25min
33 37 Tommy Theodorsen Norway Bjørkely +17h 21min
34 45 Ørjan Johansen Norway Vardø +17h 33min
35 41 David Dale Norway Tromsø / Alta +18h 11min
36 26 Dariusz Morsztyn Poland Åšciborki +18h 57min
37 14 Stein Tage Domaas Norway Vadsø +21h 04min
38 28 Dag Broch Norway Tana +22h 34min
39 21 Børge Johansen Norway Karasjok +23h 24min
40 34 Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta +1d 00h 25min
41 29 Melanie Clegg England Manchester and Vadsø +1d 09h 30min

Vis med tid brukt per løper