Reload
FL500 2007
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 17. mars 2007
21. januar 17:09
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 50 Elisabeth Edland Norway Nannestad 2d 06h 39min
2 76 Katy Meier Sweden Slagnäs +1h 48min
3 41 Mona Kolstad Norway Eidanger +2h 38min
4 86 John Øivind Selmer Norway Porsgrunn +2h 43min
5 69 Jan Øystein Dervo Norway Bergeby +3h 54min
6 44 Kari Thomassen Norway Tana +4h 02min
7 56 Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger +4h 08min
8 59 Berit B. Megård Norway Fauske +4h 26min
9 85 Magne Storstein Norway Alta +5h 05min
10 54 Jan Vidar Dahle Norway Båtsfjord +5h 16min
11 52 Daniel Larsen Norway Furuflaten +5h 26min
12 57 Mikael Jutila Finland Pedersöre +5h 28min
13 46 Steffen Neumann Sweden Mellanström +6h 41min
14 98 Eirik Nilsen Norway Alta +6h 44min
14 97 Caroline Kuljunlahti Norway Alta (Filipstad) +6h 44min
16 83 Karl Petter Beldo Norway Alta +6h 51min
17 62 Ole Christian Povenius Norway Alta +8h 18min
18 93 Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta +8h 20min
19 47 Olav Henke Norway Øverbygd +8h 50min
20 75 Michael Jeckel Germany Süssen +9h 12min
21 90 Espen Prestbakmo Norway Målselv +11h 31min
22 91 Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd +11h 47min
23 101 Åsmund Snortheim Norway Glåmos +13h 54min
24 99 Arne Oddvar Nilsen Norway Alta +14h 28min
25 103 Kjell Løken Norway Nordreisa +14h 58min
26 78 Anders Selin Sweden Sandviken +15h 49min
27 89 Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs +17h 31min
28 39 Bjørn Arthur Klubnes Norway Nordreisa +17h 52min
29 102 Isabelle Travadon France Demi quartier +18h 11min
30 74 Johan Malmström Sweden Jädraås +19h 13min
30 96 Jan Petter Amundsen Norway Steinkjer +19h 13min
32 87 Raimo Lehtinen Finland Lahti +19h 24min
33 94 Kai Hegre Norway Asker +19h 32min
34 71 Rolf Eerden Norway Pasvik +19h 42min
35 64 Pekka Syrjänen Finland Ylä-Kintaus +20h 05min
36 63 Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø +21h 44min
37 43 Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta +1d 00h 27min
38 40 Ørjan Wårheim Norway Fauske +1d 01h 10min
39 51 Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell +1d 05h 27min
40 82 Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen +1d 07h 43min
41 95 Joar Leifseth Ulsom Norway Mo I Rana +1d 08h 57min
42 42 Håvard Alm Norway Saltdal +1d 09h 39min

Vis med tid brukt per løper