Reload
FL500 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 12:01
Siste oppdatering: 15. mars 2017
19. oktober 03:35
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
101. Jørn Roger Strifeldt Norway Alta Veteran
102. Kenneth Nilsen Norway Alta Rookie
103. Maria Hernetkoski Norway Alta Veteran
104. Andreas Tømmervik Norway Asker Rookie
105. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
106. Morten Wiggen Norway Draksten Rookie
107. Geir Askim Norway Kongsberg Rookie
108. Sandra Sabine Gollor Germany Tromsø Rookie
109. Riku Setälä Finland Luosu Rookie
110. Sissel Vollan Norway Skorgen Veteran
111. Mailene Skjølås Norway Nannestad/Alta Veteran
112. Eline Stette Tennfjord Norway Skodje Rookie
113. Hågen Bjørgum Norway Stjørdal Rookie
114. Anders Lotterud Norway Lillehammer Rookie
115. Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta Veteran
116. Mikal Lanes Norway Vadsø Veteran
117. Vidar Uglebakken Norway Alta Veteran
118. Katharina Koch-Hartke Germany Miekojärvi Rookie
119. Raine Niemi Finland Asikkala Rookie
120. Merete Neset Norway Rauland Veteran
121. Liv Bjørsvik Norway Leveld Veteran
122. Emma Cowell England Langfjordbotn Rookie
123. Edmond Schoemacher Nederland Poederlee Veteran
124. Ingvild Østli Johansen Norway Råvann, Øverbygd Rookie
125. Trine Møller Norway Tromsø Rookie
126. Karl Engen Norway Lillehammer Rookie
127. Jonny Mikalsen Norway Lanes Rookie
128. Vidar Myklevoll Norway Alta Veteran
129. Herlof Hammari Norway Øvre Alta Rookie
130. Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn Veteran
131. Sigmund Pedersen Norway Håkøya Veteran
132. Sanja Heikkilä Norway Reisadalen Rookie
133. Øystein Bråten Norway Vinstra Rookie
134. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
135. Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa Veteran
136. Marte Stensland Jørgensen Norway Porsgrunn Veteran
137. Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta Veteran
138. Victor Halvorsen Norway Alta Rookie
139. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
140. Roman Habásko Czech Republic Podbořany Rookie
141. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
142. Alexander Schwarz Finland Inari Veteran
143. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
144. Thorvild Dahlen Norway Lommedalen Rookie
145. Terje Erik Loftsgård Norway Sundbolien Rookie
146. Tom Hardy Norway Tanabru Veteran
147. Heidi Kristina Walseth Norway Alta Rookie
148. Hans Petter Harangen Norway Lakselv Rookie
149. Egil Lønne Norway Fjellhamar Rookie
150. Erik Rodesjø Norway BEITOSTØLEN Rookie
151. Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa Veteran
152. Cameron Noonan Scotland Sørøya Rookie
153. Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø Veteran
154. Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
155. Jarle Opheim Norway Odda Veteran
156. Ronny Grønn Norway Nord Torpa Rookie
157. Lasse Gjerde Norway Solbergelva Veteran
158. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
159. Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya Veteran
160. Lill Monica Frisk Norway Stjørdal (oppvokst i Alta) Rookie
161. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Balsfjord Veteran
162. Amund Rognes Kokkvoll Norway Røros Rookie