Reload
FL500 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 11:00
Siste oppdatering: 10. mars 2016
16. januar 20:27
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
101. Tommy Theodorsen Norway Straumsbukta Veteran
102. Egil Lønne Norway Fjellhamar Rookie
103. Erle Amalie Fuglesteg Norway Vaset Rookie
104. Keijo Korpela Norway Harpefoss Rookie
105. Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn Veteran
106. Martin André Aslaksen Norway Alta Rookie
107. Jon Hearn England London Veteran
108. Jakob Harnesk Sweden Övertorneå Rookie
109. Lasse Gjerde Norway Solbergelva Veteran
110. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
111. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
112. Christine Karijord Norway Junkerdal/Bodø Rookie
113. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
114. Jose Arias Catalonia Barcelona Rookie
115. Nils Hesthag Norway Malangen Veteran
116. Jørn Roger Strifeldt Norway Alta Veteran
117. Odd Lund Norway Etnedal Rookie
118. Sissel Vollan Norway Skorgen Veteran
119. Vegard Hykkerud Norway Alta Veteran
120. Marcin Harna Poland Komańcza Rookie
121. Alexander Schwarz Finland Inari Veteran
122. Jarle Opheim Norway Odda Rookie
123. Merete Neset Norway Rauland Veteran
124. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
125. Tom Hardy Norway Tanabru Veteran
126. Anved Kvammen Norway Alta Rookie
127. Jim-Ove Pedersen Norway Storslett Veteran
128. Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa Veteran
129. Daniel Vollstedt Finland Puolanka Veteran
130. Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
131. Mette Ånes Norway Mosjøen Veteran
132. Silje Gilde Norway Åfjord, Sør- Trøndelag Rookie
133. Helle Seiertun Bjerke Norway Vestre Gausdal Rookie
134. Miquel-Angel Martinez Catalonia Barcelona Veteran
135. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
136. Toril Hagen Fuglesteg Norway Vaset Rookie
137. Vidar Uglebakken Norway Alta Veteran
138. Jean-Luc Dawans Belgia WAREMME Rookie
139. Erik Loftsgård Norway Øygardsgrend Rookie
140. Berit Astrid Utsi Norway Karasjok Veteran
141. Åse Østvold Norway Tangen, Stange/Alta Rookie
142. Lene Finsveen Norway Beisfjord Rookie
143. Vidar Løkeng Norway Beisfjord Veteran
144. Liv Bjørsvik Norway Leveld Rookie
145. Yngve Opgård Norway Alta Veteran
146. Jostein Børve Hernes Norway Eidfjord Rookie
147. Katharina Koch-Hartke Germany Miekojärvi Rookie
148. Marit Honerød Hoveid Norway Trondheim Rookie
149. Berit Seljestokken Norway Florø og Alta Veteran
150. Trine Sellevoll Norway Nordreisa Rookie
151. Vidar Myklevoll Norway Alta Rookie
152. Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg Veteran
153. Torbjørn Helstrøm Norway Storvann Rookie
154. Per M. Brennodden Norway Grimsbu Rookie
155. Terje Svendsrud Norway Konnerud Veteran
156. Mailene Skjølås Norway Nannestad Veteran
157. Anna Dorthea Yri Norway Alta Veteran
158. Anette Børve Hernes Norway Eidfjord Veteran
159. Marit Ånes Norway Harstad Rookie
160. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
161. Julian Zufiaurre Spain Tafalla Rookie
162. Jörg Pohmer Germany Brandenburg Rookie
163. Michael Fredrick Kvilaas Norway Beisfjord Rookie
164. Petri P. Paavonpoika Kärenlampi Finland Lehtoi Rookie
165. Kristian Brødholt Norway Spydeberg Rookie
166. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
167. Christer Afséer Sweden Sörsjögården Rookie
168. Istvan Drahos Hungary Szentendre Rookie
169. Sigmund Pedersen Norway Håkøya Rookie
170. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Veteran
171. Mikael Sundström Finland Rovaniemi Veteran
172. Ingvild Østli Johansen Norway Råvann, Øverbygd Rookie
173. Silvia Furtwängler Norway Rauland Rookie
174. Øyvind Ørtoft Norway Kristiansand Rookie
175. Sven-Erik Gullbekk Norway Bergvang i Asker Rookie
176. Niklas Rogne Norway Røros Veteran
177. Maria Hernetkoski Norway Alta Rookie
178. Nicklas Blom Sweden Åre Rookie
179. Svein Kårtvedt Norway Nesseby Rookie