Reload
FL500 2015
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2015
18. januar 18:38
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Janne Rosenlind Norway Bærum Rookie
2. Hilde Askildt Norway Geilo Veteran
3. Kim L. Utstøl Norway Sortland Rookie
4. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
5. Espen Hamnvik Norway Bardu Veteran
6. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Veteran
7. Robin Johansen Norway Mjøndalen Veteran
8. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
9. Jørn Roger Strifeldt Norway Alta Rookie
10. Berit Seljestokken Norway Florø og Alta Veteran
11. Paavonpoika Kärenlampi Petri P. Finland Lehtoi Rookie
12. Yngve Opgård Norway Alta Veteran
13. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
15. Mailene Skjølås Norway Nannestad Rookie
16. Trond Morten Helgesen Norway Nannestad Rookie
17. Martin André Aslaksen Norway Alta Rookie
18. Lasse Gjerde Norway Solbergelva Veteran
20. Istvan Drahos Hungary Szentendre Rookie
21. Marianne Dahlen Norway Tana Veteran
22. Helene Gran Øverli Norway Tana/Ås/Sem Rookie
23. Milos Gonda Slovakia Spisska Nova Ves Veteran
24. Tore Figenschau Norway Signaldalen Veteran
26. Jose Sacristan Spain Berrikano Veteran
28. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
29. Torkil Hansen Norway Tromsø Rookie
30. Vidar Myklevoll Norway Alta Rookie
31. Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn Rookie
33. Jim-Ove Pedersen Norway Storslett Rookie
35. Helge Hoftun Norway Suldal Rookie
36. Mikael Sundström Finland Rovaniemi Rookie
37. Kjell Roar Åsvestad Norway Lillehammer Rookie
38. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
39. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
40. Alexander Schwarz Finland Inari Veteran
41. Tom Hardy Norway Tanabru Veteran
42. Karianne Reitan Hansen Norway Sørkjosen Rookie
43. Christian Høy Knudsen Norway Alta Veteran
44. Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes Veteran
46. Lars Erik Gausen Norway Ringebu Rookie
47. Victor Halvorsen Norway Alta Rookie
48. Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg Veteran
49. Marco Wyss Swiss Schweiz Rookie
50. Jan Slosar Slovakia Kiruna Rookie
51. Anna Dorthea Yri Norway Alta Rookie
52. Helle Seiertun Bjerke Norway Vestre Gausdal Rookie
53. Terje Svendsrud Norway Konnerud Rookie
54. Kristian Lauvland Norway Alta Rookie
55. Daniel Juillaguet France Septmoncel Veteran
56. Andreas Tømmervik Norway Asker Rookie
57. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
58. Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa Veteran
59. Ove Grytbak Norway Røros Veteran
60. Daniel Schwarz Finland Puolanka Rookie
61. Vidar Aastrøm Norway Ekkerøy - Vadsø Rookie
62. Niklas Rogne Norway Røros Rookie
63. Erik Loftsgård Norway Øygardsgrend Rookie
65. Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
66. Eileen Strøm Norway Asker Veteran
67. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
68. Kent-Gjøran Svendsen Norway Tromsdalen Veteran
70. Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya Veteran
71. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
72. Berit Astrid Utsi Norway Karasjok Rookie
73. Sunniva Høiseth Norway Vadsø Rookie
74. Jan Morten S. Utsi Norway Karasjok Rookie
75. Ole Christian Uglebakken Norway Alta Veteran
76. Radek Havrda Czech Republic Trutnov Rookie