Reload
FL500 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:00
Siste oppdatering: 12. mars 2014
23. januar 18:39
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Tore J. Helistø Norway Tana Veteran
2. Vidar Løkeng Norway Beisfjord Veteran
3. Tom Hardy Norway Tanabru Veteran
4. Sigurd Domaas Norway Vadsø Rookie
5. Sissel Vollan Norway Skorgen Rookie
6. Andreas Tømmervik Norway Asker Rookie
7. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
8. Ivar Johan Sørli Norway Labergdalen Rookie
9. Torkil Hansen Norway Tromsø Rookie
10. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
11. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
12. Britt-Johanne Rundhaug Norway Nordreisa Rookie
13. Jon Sigmundstad Norway Hjelmeland/Tana Rookie
14. Jan Slosar Slovakia Kiruna Rookie
15. Tor Birger Seppola Norway Alta Rookie
16. Eirill Therese Zahl Larsen Norway Helgeland Veteran
17. Jill Jacobsen Norway Sørøya Rookie
18. Knut Olav Grimdalen Norway Arendal Veteran
19. Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune Veteran
20. Bente Levorsen Norway Nesseby Veteran
21. Sean Rebbeng Næss Norway Sør-Aurdal Veteran
22. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
23. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
24. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
25. Vidar Uglebakken Norway Alta Veteran
26. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Veteran
27. Nicole Burger Norway Svanvik Veteran
28. Philip Ross Scotland Kuusamo Rookie
29. Børge Johansen Norway Karasjok Veteran
30. Lars Erik Gausen Norway Ringebu Rookie
31. Olivia Van Uytvanck Belgia Waterloo, Belgium Veteran
32. Hege Knutsen Norway Alta Rookie
33. Hanne Bakken Johansen Norway Alta Veteran
34. Jorge Andrés García Aragon Perdiguera (Zaragoza) Rookie
35. Yngve Opgård Norway Kåfjord Veteran
36. Ole Christian Uglebakken Norway Alta Rookie
37. Tore Figenschau Norway Signaldalen Veteran
38. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes Veteran
39. Sanja Heikkilä Norway Reisadalen Rookie
40. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
41. Marcos Porcires Norway Rauland Veteran
42. Mikal Lanes Norway Vadsø Veteran
43. Frode Wang Norway Asker Veteran
44. Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya Veteran
45. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
46. Alexander Schwarz Finland Puolanka Rookie
47. Siw Enoksen Hansen Norway Rotsund Rookie
48. Ove Grytbak Norway Røros Veteran
49. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
50. Eileen Strøm Norway Asker Veteran
51. Joakim Wisløff Norway Nøtterøy Rookie
52. Kristin Esseth Norway Sörsjön, Sverige Rookie
53. Robin Johansen Norway Mjøndalen Rookie
54. Ingvild Lakseide Norway Alta Veteran
55. Hilde Askildt Norway Geilo Veteran
56. Michael Kalcher Austria Rovaniemi/Finland Rookie
57. Ingebjørg Tollefsen Norway Reinøya/Kvaløya Rookie
58. Ronny Tennfjord Norway Stette Rookie
59. Aleksander Kirkfjell Norway Bodø Rookie
60. Nieske Wierda Nederland Kvaløya Veteran
61. Siri Goberg Norway Geilo Rookie
62. Mathilde Skiftesvik Nilsen Norway Askøy utenfor Bergen Rookie
63. Victor Halvorsen Norway Alta Rookie
64. Øyvind Jakobsen Norway Hjerkinn Rookie
65. Charlotte Nyheim Lambela Norway Skibotn Rookie
66. Krzysztof Nowakowski Poland Bydgoszcz Rookie
67. Bram Bril Nederland Alta Rookie
68. Rolf W. Johansen Norway Alta Veteran
69. Thomas Rosencrantz Swiss Altajärvi Veteran
70. Simen Bækken Norway Gausdal Rookie
71. Roger Pedersen Norway Rena Rookie
72. Erika Zopf Finland Rovaniemi Rookie
73. Krister Höök Norway Tana Veteran