Reload
FL1000 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 12:21
Siste oppdatering: 15. mars 2014
17. januar 09:50
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
131. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Veteran
132. Birgitte Næss Wærner Norway Nord-Torpa Rookie
133. Jo Jøldal Norway Kongsberg Veteran
134. Miquel-Angel Martinez Catalonia Barcelona Veteran
135. Hugo Hansen Norway Nordreisa Rookie
136. Mikael Jutila Finland Pedersöre Veteran
137. Petter Karlsson Sweden Slussfors Rookie
138. Alexander Johansson Norway Kirkenes Rookie
139. Leif Herleiksplass Norway Nesseby Rookie
141. Arnt Ola Skjerve Norway Jådåren Veteran
142. Bernd Helmich Germany Alta Veteran
143. Yngve Fagerli Norway Skien Veteran
144. Per Weddegjerde Norway Sunnmøre Veteran
145. Kari Thomassen Norway Tana Rookie
146. Marius Moholdt Norway Trondheim Veteran
147. Svein Åge Jakobsen Norway Kongsvinger Rookie
148. Ingebrigt Storli Norway Kvikne Rookie
149. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Rookie
150. Dan Ditlefsen Norway Fipplingdalen Rookie
151. Francois Pagnoux France Font-Romeu Rookie
152. Nina Skramstad Norway Brandbu Veteran
153. Kjell Brennodden Norway Folldal Veteran
154. Arne Karlstrøm Norway Langfjordbotn Veteran
155. Jan Øystein Dervo Norway Nesseby Rookie
156. Sébastien Vergnaud France Muodoslompolo Veteran
157. Jan Vidar Dahle Norway Pasvik Veteran
158. Dag Torulf Olsen Norway Hammerfest Veteran
159. Espen Sønvisen Bech Norway Alta Rookie
160. Petter Jahnsen Norway Tufsingdal Veteran
161. Catherine Fontaine Norway Cheillé Rookie
162. Lars Monsen Norway Østfold Veteran
163. Kent-Gjoran Svendsen Sweden Tromsdalen Rookie
164. Stein Håvard Fjestad Norway Stange Veteran
165. Dag Broch Norway Tana Rookie
166. Steinar Kristensen Norway Alta Veteran
167. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
168. Maria Sparboe Norway Tromsdalen Rookie
169. Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya Rookie
170. Ketil Reitan Norway Narjordet Veteran
171. Sigrid Ekran Norway Lomsjødalen Veteran
172. Tom Frode Johansen Norway Furuflaten Veteran
173. Hendrik Stachnau Germany Hamburg (Germany) Rookie
174. Alf-Einar Hernes Norway Eidfjord Veteran
175. Ola Martinsen Norway Jeppedalen Rookie
176. Kristian Walseth Norway Alta Veteran
177. Hans-Peter Heis Austria Poysbrunn Rookie
178. Jon Børge Stina Norway Hammernes Rookie
179. Isabelle Travadon France Le Plan de la Tour Veteran
180. Gerard Gaspard France Kiska Rookie
181. Juha Hokka Finland Hannukainen Rookie
182. Frode Holten Norway Hitterdalen Veteran
183. Rebord Pascal Norway Ardon Rookie
184. Erlend Johannessen Norway Sølve Rookie
185. Roger Dahl Norway Alta Veteran