Reload
FL500 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 11:00
Siste oppdatering: 13. mars 2013
24. januar 02:50
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
2. Mel Andrews Great Britain Andover, UK Rookie
3. Henrik Stang Aas Norway Alta Rookie
4. Alexander Johansson Norway Kirkenes Rookie
5. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
6. Karoliina Ruippo Finland Asikkala Rookie
7. Camilla Høgberg Kristoffersen Norway Stange Rookie
8. Ørnulf Jacobsen Norway Sørøya Veteran
9. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
10. Yvonne Dåbakk Norway Vormsund Veteran
11. Ove Grytbak Norway Røros Rookie
12. Tor Birger Seppola Norway Alta Rookie
13. Tom Hardy Norway Tanabru Rookie
14. Cécile DUPE France Lortet Rookie
15. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Veteran
16. Stian Hasfjord Norway Malangen Veteran
17. Jukka Honkapirtti Finland Rovaniemi Rookie
18. Katy Meier Sweden Slagnäs Veteran
19. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
20. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Elvalandet Veteran
21. Peter Kay-Kujawski Great Britain Ringwood Rookie
22. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
23. Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn Veteran
24. Tore J. Helistø Norway Tana Veteran
25. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
26. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
27. Vidar Uglebakken Norway Alta Veteran
28. Yngve Opgård Norway Kåfjord Veteran
29. Vidar Løkeng Norway Beisfjord Veteran
30. Pasi Ollikainen Norway Nurmes Rookie
32. Berit Seljestokken Norway Florø og Alta Rookie
33. Milos Gonda Slovakia Spisska Nova Ves Rookie
34. Eileen Strøm Norway Asker Rookie
35. Espen Sønvisen Bech Norway Alta Rookie
36. Eline Lihagen Norway Hov/Alta Veteran
37. Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell (close to Einsiedeln) Veteran
38. Ole Christian Uglebakken Norway Alta Rookie
39. Nieske Wierda Nederland Nederland Veteran
40. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
41. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes Veteran
42. Christian Høy Knudsen Norway Alta Rookie
43. Marcos Porcires Norway Rauland Veteran
44. Francois Pagnoux France Arreau Veteran
45. Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim Veteran
46. Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen Veteran
47. Daniel Schwarz Finland Puolanka Rookie
48. Dag Broch Norway Tana Veteran
49. Nora Själin Sweden Storuman Rookie
50. Kjetil Kristoffersen Norway Tromsø Rookie
51. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Veteran
52. Alf Stokke Norway Gol Rookie
53. Tommy Larsen Norway Karnes i Lyngen Veteran
54. Tore Figenschau Norway Signaldalen Veteran
55. Gunhild Sem Norway Dalsbygda Rookie
56. Wyss Marco Norway Schweiz Rookie
57. Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta Veteran
58. Kim Thomassen Norway Mo i Rana Rookie
59. Kent-Gjoran Svendsen Sweden Tromsdalen Rookie
60. Beate Jähnig Norway Brandenburg Rookie
61. Stefan Falter Norway Pasvik Veteran
62. Børge Johansen Norway Karasjok Veteran
63. Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa Veteran
64. Raymond Johansen Norway Alta Rookie
65. Hugo Hansen Norway Nordreisa Rookie
66. Andreas Trongaard Norway Flisa Rookie
67. Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd Veteran
68. Heike Kontermann Sweden Arvidsjaur Veteran
69. Wolfram Schumacher Germany Florstadt/Stammheim Veteran
70. Michelle Kristin Pedersen Norway Tromsø Rookie
71. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran