Reload
FL1000 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 12:14
Siste oppdatering: 17. mars 2013
18. januar 10:52
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
81. Mats Pettersson Sweden Kiruna Veteran
82. Inger-Marie Haaland Norway Fagerheim, Hardangervidda Veteran
83. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Veteran
84. Magne Storstein Norway Reisadalen Veteran
85. Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs Veteran
86. Leif Herleiksplass Norway Hardangervidda Veteran
87. Kai Arne Berg Norway Pasvik Veteran
88. Kristian Walseth Norway Alta Veteran
89. Kjell Brennodden Norway Folldal Veteran
90. Kari Thomassen Norway Tana Veteran
91. Lars Monsen Norway Østfold Veteran
92. Dave King Scotland Evansville Village, Alaska Rookie
93. Jan Øystein Dervo Norway Nesseby Veteran
94. Tore Bergby Norway Luksefjell Veteran
95. Ingebrigt Storli Norway Kvikne Veteran
96. Jean Philippe Pontier France Saint amans soult Rookie
97. Bernt Walseth Norway Alta Veteran
98. Marius Moholdt Norway Trondheim Veteran
99. Jon Hearn England Langfjordbotn Veteran
100. Aila Emilie Sarre Norway Tana Veteran
101. Arnt Ola Skjerve Norway Jådåren Veteran
102. Nina Skramstad Norway Brandbu Veteran
103. Jan Vidar Dahle Norway Pasvik Veteran
104. Steinar Kristensen Norway Alta Veteran
105. Per Weddegjerde Norway Sunnmøre Veteran
106. Dag Torulf Olsen Norway Hammerfest Veteran
107. Torsten Kohnert Sweden Slussfors Veteran
108. Marianne Skjøthaug Norway Drøbak Veteran
109. Trond Hansen Norway Østfold Rookie
110. May Conny Johansen Norway Alta Veteran
111. Mikael Jutila Finland Pedersöre Veteran
112. Stein Håvard Fjestad Norway Stange Veteran
113. Robert Sørlie Norway Hurdal Veteran
114. Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta Veteran
115. Sigrid Ekran Norway Lomsjødalen Veteran
116. Bjørnar Andersen Norway Sørskogbygda Veteran
117. Magnus Gorter Voie Norway Pasvik Veteran
118. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Veteran
119. Aki Holck Finland Rovaniemi Veteran
120. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Veteran
121. Bernd Helmich Germany Alta Veteran
122. Thomas Hoffmann Germany Stubenberg Veteran
123. Stine Berget Nordvik Norway Melhus Veteran
124. Even Bøen Norway Rjukan Rookie
125. Bernhard Schuchert Germany Sassenberg Veteran
126. Kristine Jerijærvi Norway Sandnes i Sør-Varanger Veteran
127. Miquel-Angel Martinez Catalonia Barcelona Veteran
128. Thomas Wærner Norway Synnfjell, Torpa Veteran
129. Hugh Neff USA Chicago Rookie
130. Tom Frode Johansen Norway Furuflaten Veteran
131. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
132. Jo Jøldal Norway Kongsberg Veteran
133. Yngve Fagerli Norway Skien Veteran
134. Jon Olav Borgebund Norway Råde Veteran
135. Jon Børge Stina Norway Hammernes Veteran
136. Christoffer Klemetsen Norway Nord torpa Rookie