Reload
FL1000 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 18. mars 2012
20. januar 14:14
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
71. Øyvind Nordahl Næss Norway Trondheim Veteran
72. Jan Vidar Dahle Norway Pasvik Veteran
73. Robert Sørlie Norway Hurdal Veteran
74. Daniel Juillaguet France Septmoncel Veteran
75. Kjell Brennodden Norway Folldal Veteran
76. Sigmund Alhaug Norway Hamar Rookie
77. Magne Storstein Norway Alta Veteran
78. Arne Karlstrøm Norway Langfjordbotn Veteran
79. Aila Emilie Sarre Norway Tana Veteran
80. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Veteran
81. Arne Liaklev Norway Pasvik Veteran
82. Inger-Marie Haaland Norway Fagerheim, Hardangervidda Veteran
83. Mats Pettersson Sweden Kiruna Veteran
84. Bernhard Schuchert Germany Germany Veteran
85. Mikael Jutila Finland Pedersøre Veteran
86. Jo Are Brennodden Norway Folldal Veteran
87. Emil Inauen Swiss Davos Veteran
88. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
89. Dries Jacobs Belgia Jabbeke Rookie
90. Nina Skramstad Norway Brandbu Veteran
91. Yngve Fagerli Norway Skien Veteran
92. Øyvind Mortensen Norway Kirkenes/Folldal Veteran
93. Miquel-Angel Martinez Catalonia Bigues i Riells Veteran
94. Jo Jøldal Norway Kongsberg Rookie
95. Marius Moholdt Norway Trondheim Veteran
96. Dag Torulf Olsen Norway Hammerfest Veteran
97. Thomas Wærner Norway Torpa Veteran
98. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Veteran
99. Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu Veteran
100. Eirik Nilsen Norway Alta Veteran
101. Trine Kristiansen Lyrek Norway Alta Veteran
102. Thomas Rosencrantz Swiss Altajärvi Veteran
103. Bernd Helmich Germany Alta Veteran
104. Tom Frode Johansen Norway Furuflaten Veteran
105. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Veteran
106. Ketil Reitan Norway Narjordet Veteran
107. Lars Monsen Norway Hadeland Veteran
108. Tore Bergby Norway Luksefjell Veteran
109. Torsten Kohnert Sweden Slussfors Veteran
110. Tove Sørensen Norway Tromsø Veteran
111. Per Weddegjerde Norway Sula, Sunnmøre Veteran
112. Stine Berget Nordvik Norway Trondheim Veteran
113. Bjørn-Hugo Kristoffersen Norway Tana Veteran
114. Dariusz Morsztyn Poland Sciborki (Mazury-north east Poland) Veteran
115. Kristian Walseth Norway Alta Veteran
116. Bjørn Petter Kaltenborn Norway Lillehammer Rookie
117. Petter Karlsson Sweden Slussfors Rookie
118. Gerard Gaspard France Kiska Rookie
119. Jan Øystein Dervo Norway Nesseby Veteran
120. Bernt Walseth Norway Alta Veteran
121. May-Conny Johansen Norway Alta Veteran
122. Tore Albrigtsen Norway Tromsø Veteran