Reload
FL500 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 11:00
Siste oppdatering: 14. mars 2012
21. januar 03:16
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
2. Arnt M. Bjørnø Norway Alta Rookie
3. Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn Veteran
4. Monica Celius Norway Nordmarka i Oslo Rookie
5. Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger Veteran
6. Juha Pekka Björkstedt Finland Ivalo Veteran
7. Camilla Bjørkli Norway Bardu / Pasvik Rookie
8. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes Rookie
9. Egil Eliassen Norway Beisfjord Veteran
10. Jose Sacristan Basque country Berrikano Veteran
11. Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen Veteran
12. David Dale Norway Tromsø / Alta Veteran
13. Vidar Uglebakken Norway Alta Rookie
14. Eirik Leander Rotmo Norway Vuku Rookie
15. Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune Rookie
16. Jon Hearn England Langfjordbotn Veteran
17. Vidar Løkeng Norway Beisfjord Veteran
18. Tommy Larsen Norway Furuflaten Veteran
20. Kai Arne Berg Norway Pasvik Rookie
21. Dag Broch Norway Tana Veteran
22. Tore J. Helistø Norway Gulbojok Veteran
23. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
24. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
25. Trine Marie Flåtten Norway Sel Rookie
26. Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg Veteran
27. Katy Meier Sweden Slagnäs Veteran
28. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Veteran
29. Bente Levorsen Norway Nesseby Veteran
30. Mats Nysæter Norway Nittedal Rookie
31. Kari Eldby Norway Harstad Rookie
32. Sølvi Monsen Norway Alta Veteran
33. Mathias Jenssen Norway Rognan Rookie
34. Juho Ylipiessa Finland Tornio Rookie
35. Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd Veteran
36. Fernando Pardo Spain Binéfar Veteran
37. Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya Veteran
38. Francois Pagnoux France Arreau Rookie
39. Olivia Van Uytvanck Belgia Waterloo, Belgium Rookie
40. Einar-Andrè Dalen Norway Harstad Veteran
41. Kim Frode Ophus Nordsveen Norway Hamar Rookie
42. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
43. Maria Sparboe Norway Tromsdalen Rookie
44. Jose Arias Catalonia Llica de Vall Rookie
45. Stian Hasfjord Norway Malangen Rookie
46. Sean Rebbeng Næss Norway Aurskog-Høland Veteran
47. Yvonne Rinne Norway Vormsund Rookie
48. Yngve Opgård Norway Kåfjord Rookie
49. Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta Veteran
50. Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta Veteran
51. Philip John Gretton England Derby Rookie
52. Øyvind Skogen Norway Skien Veteran
53. Jose Valverde Uruguay Montevideo/Uruguay Rookie
54. Gerhard Hirz Austria Kiruna Veteran
55. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
56. Ingebrigt Storli Norway Kvikne Rookie
57. Espen Prestbakmo Norway Målselv Veteran
58. Hanne Bakken Johansen Norway Alta Rookie
59. Nicole Burger Norway Svanvik Rookie
60. Kenneth Gjemmestad Sweden Umnäs Veteran
61. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
63. Rolf W. Johansen Norway Alta Veteran
64. Keijo Korpela Norway Harpefoss Rookie
66. Nils Hesthag Norway Arendal Rookie
67. Jon Børge Stina Norway Hammernes Rookie
68. Leif Herleiksplass Norway Hardangervidda Rookie
69. Juha Hokka Norway Hannukainen Rookie
70. Tomas Nyheim Lambela Norway Skibotn Rookie