Reload
FL500 2011
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 11:00
Siste oppdatering: 15. mars 2011
22. januar 01:15
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Espen Hamnvik Norway Furuflaten Rookie
2. Arne Borud Norway Ilseng gård, Hamar. Rookie
3. Connie Knoff Norway Alta/ Hemnes Veteran
4. Reidar Stenmark Norway Bodø Veteran
5. Marius Moholdt Norway Trondheim Rookie
6. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø ( Egentlig fra Namsos) Veteran
7. Vidar Hauglid Norway Grønnåsen i Balsfjord Rookie
8. Sølvi Monsen Norway Alta Rookie
9. Eirill Therese Zahl Larsen Norway Helgeland Rookie
10. Fernando Pardo Spain Binéfar Veteran
11. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Veteran
12. Mikael P Jacobsen Norway Hasfjord på Sørøya Rookie
13. Stine Berget Nordvik Norway Trondheim Veteran
14. Silje Holmen Larsen Norway Nordreisa Rookie
15. Sean Rebbeng Næss Norway Hamarøy Veteran
16. Bernd Helmich Germany Hermersberg Veteran
17. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Veteran
18. Hans-Petter Haugen Norway Hurdal Rookie
19. Bjørnar Leistad Norway Alta Veteran
20. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
21. Tommy Theodorsen Norway Bjørkely Veteran
22. Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg Veteran
23. Jan Øystein Dervo Norway Bergeby Veteran
24. Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger Veteran
25. Knut Olav Grimdalen Norway Arendal Veteran
26. Kjell Løken Norway Nordreisa Veteran
27. Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes Veteran
28. Eline Lihagen Norway Hov/Alta Rookie
29. Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn Veteran
30. Aila Emilie Sarre Norway Tana Veteran
31. Mathias Jenssen Norway Rognan Rookie
32. Amanda Calder Norway Tromsø Rookie
33. Lars Erik Susegg Norway Steinkjer Rookie
34. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
35. Birger Altmann Norway Bodø Rookie
36. Ronny Wingren Finland Socklot Veteran
37. Bjørn Arthur Klubnes Norway Nystad (Nordreisa) Veteran
38. Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell (close to Einsiedeln) Veteran
39. Marçal Rocias Palau Catalonia Catalunya Rookie
40. Jeanette Nilsen Norway Alta (Øksfjord) Rookie
41. Atle Bjerke Norway Gausdal Veteran
42. Marianne Skjøthaug Norway Drøbak Veteran
43. Gaute Leknes Lie Norway Elvenes og Råholt Rookie
44. Dag Broch Norway Tana Veteran
45. Melanie Clegg England Manchester and Vadsø Veteran
46. Tore J. Helistø Norway Gulbojok Veteran
47. Bente Levorsen Norway Nesseby Veteran
48. Einar-Andrè Dalen Norway Harstad Rookie
49. Vidar Løkeng Norway Beisfjord Veteran
50. Yngve Akselsen Norway Dyfjord Rookie
51. Lance Ranger Swiss Unteraegeri Rookie
52. Kristian Walseth Norway Alta Veteran
53. Christel Finne Norway Karasjok Rookie
54. Trine Danielsen Beddari Norway Melkefoss, Pasvikdalen Rookie
55. Egil Eliassen Norway Beisfjord Rookie
56. Jon Hearn England Langfjordbotn Veteran
57. Camilla Høgberg Kristoffersen Norway Stange Rookie
58. Frode Chr. Thoresen Norway Stange Rookie
59. Daniel Juillaguet France SEPTMONCEL Veteran
60. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Veteran
61. Thomas Rosencrantz Swiss Altajervi Veteran
62. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
63. Jon Christian Møller Norway Trysil Rookie
64. Steinar Kristensen Norway Alta Veteran
65. Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta Veteran
66. Rune Nordhus Norway Jarfjord Sør-Varanger Veteran
67. Tuija Seppälä Finland Kittilä Rookie
68. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
69. Heidi Dahl Norway Steinkjer Veteran
70. Edmond Schoemacher Nederland Poederlee Veteran
71. Nieske Wierda Nederland Nederland Rookie
72. Aslak Jonne Sarre Norway Tana Rookie
73. Hilde Askildt Norway Geilo Veteran