Reload
FL500 2010
Starttidspunkt: lørdag 13. mars 12:00
Siste oppdatering: 20. mars 2010
19. januar 18:34
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Waling Magnus Gorter Voie Norway Alta / Svartlamon Veteran
2. Jorge Andrés García Aragon Perdiguera (Zaragoza) Rookie
3. Fernando Pardo Spain Binéfar Rookie
4. Miquel-Angel Martinez Catalonia Bigues i Riells Veteran
5. Melanie Clegg Great Britain Manchester and Vadsø Veteran
6. Dagfinn Myklebust Norway Lismarka Rookie
7. Kjell Løken Norway Nordreisa Veteran
8. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Veteran
9. Jostein Lindgren Norway Ulefoss Veteran
10. Heike Kontermann Sweden Arvidsjaur Rookie
11. Jon Hearn England Langfjordbotn Rookie
12. Reidun Kolpus Norway Bjørnevatn Rookie
13. Edmond Schoemacher Nederland Poederlee Rookie
14. Rune Nordhus Norway Jarfjord Sør-Varanger Veteran
15. Sven Stabekk Norway Indre Billefjord Veteran
16. Leif Wilhelmsen Norway Junkerdal Rookie
17. Aila Emilie Sarre Norway Tana Veteran
18. Ingvild Lakseide Norway Alta Veteran
19. Geir Wiik Norway Brandbu Veteran
20. Børge Johansen Norway Karasjok Veteran
21. Frank Andre Hjelm Norway Elvenes, Sør Varanger Rookie
23. Stine Berget Nordvik Norway Trondheim Rookie
24. Roy-Helge Andreassen Norway Ibestad/ Honningsvåg Rookie
25. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Veteran
26. Tore J. Helistø Norway Gulbojok Rookie
27. Øyvind Nordahl Næss Norway Trondheim Rookie
28. Geir Wang Norway Storslett Veteran
29. Tapani Carganico Finland Kuusamo Rookie
30. Svein Erik Strand Norway Lunde Veteran
31. Jose Sacristan Basque country Berrikano Rookie
32. Karoline Heia Norway Grong Rookie
33. Jan Øystein Dervo Norway Bergeby Veteran
34. Bjørn Arthur Klubnes Norway Nystad (Nordreisa) Veteran
35. Pål Karlsen Haugsnes Norway Alta Rookie
36. Nils Hesthag Norway Arendal Rookie
37. Horst Maas Austria Linz Veteran
38. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
39. Sean Rebbeng Næss Norway Hamarøy Rookie
40. Juha Pekka Björkstedt Finland Ivalo Rookie
41. Mikal Lanes Norway Vadsø Rookie
42. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes/ Balsfjord Rookie
43. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
44. Krister Höök Norway Tana Rookie
45. Terje Hilmarsen Norway Bardu Veteran
46. Sigurd Froestad Norway Øystese Rookie
47. Bernd Helmich Germany Hermersberg Veteran
48. Kristin Thorsen Norway Alta Veteran
49. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Veteran
50. Amanda Calder Norway Tromsø Rookie
51. Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes Rookie
53. Kristian Walseth Norway Alta Rookie
54. Bernt Walseth Norway Alta Veteran
55. Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu Veteran
56. Joni Henrik Elomaa Finland Kuusamo Veteran
57. Martin Fiksen Norway Alta Veteran
59. Hege Gyltnes Hansen Norway Tromsø Rookie
60. Rita Hallvig Norway Alta Veteran
61. Ole Wingren Finland Nykarleby Veteran
62. Dag Broch Norway Tana Veteran
63. Tormod Onarheim Norway Alta/Tysnes Rookie
64. Frode Wang Norway Asker Rookie
65. Heidi Dahl Norway Steinkjer Rookie
66. Axel Janke Sweden Hamburg Rookie
67. Mel Andrews Great Britain Andover Rookie
68. Sigurd Klemetsen Beldo Norway Eiby Alta Veteran
69. Jana Henychova Czech Republic Horni Maxow Veteran