Reload
FL500 2009
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2009
17. januar 07:59
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Elisabeth Edland Norway Nannestad Veteran
2. Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim Veteran
3. Sebastian Plur Nilssen Norway Rookie
4. Taisto Torneus Sweden Kauppinen Veteran
5. Steinar Kristensen Norway Alta Rookie
6. Gisle Mjåtvedt Norway Tromsø Veteran
7. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø ( Egentlig fra Namsos) Veteran
8. Charlotta Rylander Sweden Øverbygd Rookie
9. Ronny Wingren Finland Socklot Rookie
10. Ingvild Lakseide Norway Alta Rookie
11. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
12. Lars Ekornrød Norway Grorud Rookie
13. Svein Arild Danielsen Norway Atrå Rookie
14. Stein Tage Domaas Norway Vadsø Rookie
15. Bjørn Utstøl Norway Sortland Veteran
16. Vidar Løkeng Norway Malangen Veteran
17. Jan Gunnar Vian Norway Alta Veteran
18. Sven Stabekk Norway Indre Billefjord Veteran
19. Jukka Honkapirtti Finland Rovaniemi Rookie
20. Jaakko Mölsä Finland Rovaniemi Rookie
21. Børge Johansen Norway Karasjok Rookie
22. Hallgeir Jenssen Norway Mehamn Veteran
23. Aila Emilie Sarre Norway Tana Rookie
24. Karin Olsson Sweden Uddevalla/Jotka Fjellstue Rookie
25. Sébastien Vergnaud France Torassieppi Rookie
26. Dariusz Morsztyn Poland Åšciborki Rookie
27. Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu Veteran
28. Dag Broch Norway Tana Rookie
29. Melanie Clegg England Manchester and Vadsø Rookie
30. Bernd Helmich Germany Hermersberg Rookie
31. Jon Olav Borgebund Norway Råde Rookie
32. Ingjerd Melbø Norway Pasvik Rookie
33. Fredrik Filander Sweden Ytterberg (Sveg) Rookie
34. Rolf-Helge Ellingsen Norway Alta Veteran
35. Kjetil Ernstsen Norway Alta Rookie
36. Waling Magnus Gorter Voie Norway Alta / Svartlamon Rookie
37. Tommy Theodorsen Norway Bjørkely Rookie
38. Ole Sigleif Johansen Norway Rødberg Rookie
39. Elisabeth Riseth Norway Elgå / Alta Rookie
40. Ben Voigt Germany Langfjordbotn Rookie
41. David Dale Norway Tromsø / Alta Rookie
42. Ben Livesey England Preston Veteran
43. Jan Navjord Norway Moldjord Veteran
44. Øyvind Mortensen Norway Kirkenes/Folldal Rookie
45. Ørjan Johansen Norway Vardø Rookie
46. Mats Pettersson Sweden Kiruna Veteran
47. Gerhard Hirz Austria Turnau Veteran