Reload
FL500 2008
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:15
Siste oppdatering: 15. mars 2008
18. januar 15:05
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
2. Emil Inauen Swiss Davos Veteran
3. Michael Kalcher Austria Rovaniemi/Finland Rookie
4. Thomas Jacobsen Norway Lakselvdalen Tromsø Rookie
5. Kristin Thorsen Norway Alta (Namsos) Veteran
6. Knut Olav Grimdalen Norway Arendal Veteran
7. Geir Wiik Norway Hakadal Veteran
8. Johanne Sundby Norway Oslo, Maridalen Veteran
9. Åsmund Snortheim Norway Glåmos Veteran
10. Espen Hamnvik Norway Furuflaten Rookie
11. Terje Hilmarsen Norway Bardu Veteran
12. Berit B. Megård Norway Fauske Veteran
13. Jan Gunnar Vian Norway Alta Veteran
14. Øystein Megård Norway Fauske Veteran
15. Jan Øystein Dervo Norway Bergeby Veteran
16. Ida Helena Jenssen Norway Mehamn Rookie
17. Kjetil Haugersveen Norway Porsgrunn Rookie
18. Svein Sødahl Kvam Norway Trondheim Veteran
19. Jarle Opheim Norway Odda Rookie
20. Katy Meier Sweden Slagnäs Veteran
21. Tore Figenschau Norway Signaldalen Rookie
22. Jaco Alex Ulmann Swiss Willerzell Veteran
23. Bjørn Arthur Klubnes Norway Nordreisa Veteran
24. Jana Henychova Czech Republic Horni Maxov Rookie
25. Inga Dansberg Norway Målselv Rookie
26. Ole Wingren Finland Nykarleby Rookie
27. Trond Frogum Norway Nordreisa/Alta Rookie
28. Jan Vidar Dahle Norway Båtsfjord Veteran
29. Rolf Eerden Norway Pasvik Veteran
30. Robert Nilsen Norway Hakadal Veteran
31. Odd-Johan Movinkel Norway Bardu Veteran
32. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Storsteinnes/ Balsfjord Rookie
33. Barbara Inauen Swiss Appenzell Rookie
34. Hallgeir Jenssen Norway Mehamn Rookie
35. Stein Are Harder Norway Elvenes, Sør - Varanger Veteran
36. Ole Christian Povenius Norway Alta Veteran
37. Lasse Gjerde Norway Solbergelva Rookie
38. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Vadsø ( Egentlig fra Namsos) Veteran
39. Hilde Methi Norway Drevsjø (utflytta finnmarking) Rookie
40. Gisle Mjåtvedt Norway Tromsø Veteran
41. Bjørn-Hugo Kristoffersen Norway Tana Veteran
42. Gunter Kriegel Germany Mühlhausen Veteran
43. Henning Dokken Norway Kongsberg Rookie
44. Dariusz Morsztyn Poland Sciborki (small village in Mazury-north east) Rookie
45. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Rookie
46. Simon Lewis Wales Flintshire Rookie
47. Marianne Dahlen Norway Tana Veteran
48. Vidar Løkeng Norway Malangen Veteran
49. Hendrik Stachnau Germany Hamburg Rookie
50. Arne Oddvar Nilsen Norway Alta Veteran
51. Karl Petter Beldo Norway Alta Veteran
52. Ben Junghaenel Sweden Norrbraenna Rookie
53. Marcos Porcires Sweden Rauland Veteran
54. De Martin Germano Italy PADOLA - DOLOMITI Rookie
55. Jostein Lindgren Norway Ulefoss Rookie
56. Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu Rookie
57. May-Conny Johansen Norway Alta Veteran
58. Åshild Bye Norway Masjok, Tana Rookie