Reload
FL500 2006
Starttidspunkt: lørdag 4. mars 12:00
Siste oppdatering: 9. mars 2006
19. januar 22:21
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
24. Stein Johnsen Norway Nordreisa Veteran
25. Nina Skramstad Norway Hadeland Rookie
26. Stein Are Harder Norway Elvenes i Sør - Varanger Veteran
27. Aslak Prestbakmo Norway Øverbygd Rookie
28. Jan Gunnar Vian Norway Alta Veteran
29. Atle Bjerke Norway Gausdal Rookie
30. Arvid Elvenes Norway Kautokeino Rookie
31. Reidar Stenmark Norway Heggmoen Veteran
32. Katy Meier Sweden Slagnäs Veteran
33. Ole Christian Povenius Norway Alta Veteran
34. Jose Sacristan Spain Berrikano Rookie
35. Elisabeth Edland Norway Nannestad Rookie
36. Inger-Marie Lupton Norway Krampenes Rookie
37. Rune Nordhus Norway Jarfjord Sør-Varanger Rookie
38. Geir Wang Norway Storslett Veteran
39. Aki Holck Finland Rovaniemi Rookie
40. Roar Kvilvang Norway Kvilvangen Rookie
41. Magne Storstein Norway Sandefjord Veteran
42. Jan Vidar Dahle Norway Båtsfjord Veteran
43. Finn Egil Nordgarden Norway Lakselv Rookie
44. John Øivind Selmer Norway Porsgrunn Veteran
45. Olav Henke Norway Alapmoen Rookie
46. Bjørn Arthur Klubnes Norway Nordreisa Rookie
47. Svein Rune Røksland Norway Lakselv Veteran
48. Terje Hilmarsen Norway Bardu Veteran
49. Mikael Jutila Finland Pedersöre Rookie
50. Erle Frantzen Norway Ulnes Veteran
51. Rolf Eerden Norway Svanvik, Pasvik Rookie
52. Arne Oddvar Nilsen Norway Alta Veteran
53. Odd-Johan Movinkel Norway Bardu Veteran
54. Tore Figenschau Norway Signaldalen Rookie
55. Kent-Gjøran Svendsen Norway Tromsdalen Rookie
56. Joni Henrik Elomaa Finland Kuusamo Rookie
57. Bjørn Kvammen Norway Kirkenes Veteran
58. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Rookie
60. Robert Nilsen Norway Hakadal Rookie
61. Daniel Juillaguet France Septmoncel Veteran
62. Vidar Løkeng Norway Malangen Veteran
63. Paul Antoni Nilsen Norway Vadsø Rookie
64. Stefan Falter Sweden Vindeln Rookie
65. Ørjan Wårheim Norway Fauske Veteran
67. Torbjørn Johnsen Norway Ålen Rookie
68. Arne Liaklev Norway Tronhus på Randsverk Rookie
69. Gunnar Karlsen Norway Sørvaranger Veteran
70. Jan Øystein Dervo Norway Bergeby / Tana Veteran
71. Sigurd Klemetsen Beldo Norway Eiby Alta Veteran
72. Merethe Mikkola Norway Neiden Rookie
73. Matti Holmgren Sweden Jokkmokk Rookie
74. Dan Ditlefsen Norway Sortland Rookie