Reload
FL500 1995
Starttidspunkt: lørdag 4. mars 00:00
Siste oppdatering: 22. mars 1995
24. januar 02:47
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 7:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 31 Geir Karlsen 6/3 18:25 7/3 04:35 10h 10min 8,4 6
2 21 Eirik Nilsen 6/3 19:57 7/3 04:52 8h 55min 9,5 8
3 26 Reijo Jääskeläinen 6/3 18:45 7/3 05:30 10h 45min 7,9 7
4 14 Thor-Atle Svortevik 6/3 20:35 7/3 05:36 9h 01min 9,4 7
5 22 Ole-Gunnar Eriksen 6/3 23:08 7/3 10:55 11h 47min 7,2 7
6 40 Horst Maas 7/3 08:41 7/3 18:16 9h 35min 8,9 8
7 4 Aanu Jaakonsaari 8/3 07:57 8/3 16:43 8h 46min 9,7 8
8 16 Abner Hykkerud 8/3 07:12 8/3 19:08 11h 56min 7,1 7
8 28 Bjørnar Leistad 8/3 07:11 8/3 19:08 11h 57min 7,1 5
8 13 John Øivind Selmer 8/3 07:13 8/3 19:08 11h 55min 7,1 7
11 6 Stein Rones 9/3 01:51 9/3 10:24 8h 33min 9,9 8
12 10 Frank Torleif Mathisen 9/3 01:45 9/3 10:28 8h 43min 9,8 8
12 2 Dag Øyvind Askheim 9/3 01:50 9/3 10:28 8h 38min 9,8 7
14 27 Ørjan Wårheim 9/3 00:03 9/3 10:38 10h 35min 8,0 8
15 29 Sigurd Klemetsen Beldo 9/3 02:17 9/3 12:15 9h 58min 8,5 8
15 1 Karl Petter Beldo 9/3 02:17 9/3 12:15 9h 58min 8,5 8
15 9 Mona Johnson 9/3 02:17 9/3 12:15 9h 58min 8,5 8
18 18 Gerhard Oeffer 9/3 04:50 9/3 13:26 8h 36min 9,9 8
19 7 Alfons Mueller 9/3 04:40 9/3 14:20 9h 40min 8,8 8
20 25 Dan Rune Larsen 9/3 01:59 9/3 14:21 12h 22min 6,9 8
21 30 Tove Sørensen 9/3 04:42 9/3 15:05 10h 23min 8,2 8
22 19 John Hammer 9/3 04:41 9/3 15:06 10h 25min 8,2 8
23 17 Ralph Zielinski 9/3 01:44 9/3 15:25 13h 41min 6,2 6

Sjekkpunkt

1 Sorrisniva 16 km
2 Jotka 37 km
3 Skaidi 110 km
4 Stabbursnes 73 km
5 Skoganvarre 67 km
6 Levajok 88 km
7 Karasjok 85 km
8 Jotka 100 km
9 Strand Camping 44 km