Reload
FL500 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 12:01
Siste oppdatering: 15. mars 2017
23. januar 22:48
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 8:   Alta

Stilling inn til sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 105 Elisabeth Edland 14/3 02:10 14/3 05:49 3h 39min 13,7 8
2 141 Ronny Wingren 14/3 02:15 14/3 06:09 3h 54min 12,8 7
3 158 Harald Tunheim 14/3 02:42 14/3 06:46 4h 04min 12,3 7
4 137 Trine Kristiansen Lyrek 14/3 02:47 14/3 06:47 4h 00min 12,5 6
5 110 Sissel Vollan 14/3 02:57 14/3 07:13 4h 16min 11,7 8
6 117 Vidar Uglebakken 14/3 03:24 14/3 07:42 4h 18min 11,6 8
7 103 Maria Hernetkoski 14/3 04:12 14/3 08:21 4h 09min 12,0 7
8 145 Terje Erik Loftsgård 14/3 04:15 14/3 09:00 4h 45min 10,5 8
9 130 Øyvind Jakobsen 14/3 05:00 14/3 09:04 4h 04min 12,3 5
10 139 Sølvi Monsen 14/3 04:58 14/3 09:07 4h 09min 12,0 7
11 153 Christine Karijord 14/3 05:02 14/3 09:32 4h 30min 11,1 7
12 128 Vidar Myklevoll 14/3 05:27 14/3 09:35 4h 08min 12,1 6
13 101 Jørn Roger Strifeldt 14/3 05:43 14/3 09:41 3h 58min 12,6 6
14 104 Andreas Tømmervik 14/3 06:19 14/3 10:03 3h 44min 13,4 8
15 162 Amund Rognes Kokkvoll 14/3 07:02 14/3 10:57 3h 55min 12,8 5
16 102 Kenneth Nilsen 14/3 07:00 14/3 11:36 4h 36min 10,9 6
17 151 Britt-Johanne Rundhaug 14/3 07:52 14/3 12:18 4h 26min 11,3 5
18 156 Ronny Grønn 14/3 09:03 14/3 12:56 3h 53min 12,9 5
19 106 Morten Wiggen 14/3 08:16 14/3 13:15 4h 59min 10,0 6
20 120 Merete Neset 14/3 09:07 14/3 13:16 4h 09min 12,0 6
21 143 John Øivind Selmer 14/3 08:17 14/3 13:26 5h 09min 9,7 7
22 138 Victor Halvorsen 14/3 08:40 14/3 13:27 4h 47min 10,5 8
23 155 Jarle Opheim 14/3 10:12 14/3 14:07 3h 55min 12,8 6
24 147 Heidi Kristina Walseth 14/3 10:04 14/3 14:12 4h 08min 12,1 6
25 114 Anders Lotterud 14/3 10:16 14/3 14:29 4h 13min 11,9 6
26 124 Ingvild Østli Johansen 14/3 10:57 14/3 14:42 3h 45min 13,3 6
27 150 Erik Rodesjø 14/3 10:49 14/3 15:00 4h 11min 12,0 5
28 135 Silje Holmen Larsen 14/3 10:50 14/3 15:09 4h 19min 11,6 5
29 112 Eline Stette Tennfjord 14/3 10:49 14/3 15:13 4h 24min 11,4 8
30 125 Trine Møller 14/3 11:12 14/3 15:16 4h 04min 12,3 7
31 118 Katharina Koch-Hartke 14/3 10:42 14/3 15:23 4h 41min 10,7 6
32 115 Tommy Theodorsen 14/3 12:30 14/3 16:20 3h 50min 13,0 7
33 157 Lasse Gjerde 14/3 13:54 14/3 18:31 4h 37min 10,8 6
34 144 Thorvild Dahlen 14/3 11:56 14/3 18:53 6h 57min 7,2 5
35 129 Herlof Hammari 14/3 16:18 14/3 21:03 4h 45min 10,5 6
35 116 Mikal Lanes 14/3 16:18 14/3 21:03 4h 45min 10,5 8
37 154 Charlotte Nyheim Lambela 14/3 17:19 14/3 23:05 5h 46min 8,7 7
38 108 Sandra Sabine Gollor 14/3 20:29 15/3 00:42 4h 13min 11,9 8
39 136 Marte Stensland Jørgensen 14/3 23:49 15/3 04:17 4h 28min 11,2 6
40 111 Mailene Skjølås 14/3 23:49 15/3 04:17 4h 28min 11,2 6
41 126 Karl Engen 15/3 06:30 15/3 10:34 4h 04min 12,3 8
42 107 Geir Askim 15/3 06:25 15/3 10:35 4h 10min 12,0 5
43 161 Wolfgang Simon-Nilsen 15/3 08:01 15/3 12:33 4h 32min 11,0 7
44 127 Jonny Mikalsen 15/3 13:11 15/3 17:27 4h 16min 11,7 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 79 km
2 Jergul 75 km
3 Mollisjok 63 km
4 Karasjok 54 km
5 Levajok 84 km
6 Skoganvarre 83 km
7 Jotka 58 km
8 Alta 50 km