Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
18. november 01:39
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 6:   Øvre Pasvik

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 36 Jo Are Brennodden 13/3 19:22 14/3 03:12 7h 50min 10,0 11
2 22 Alf-Einar Hernes 13/3 20:30 14/3 04:38 8h 08min 9,6 14
3 19 Marit Beate Kasin 14/3 01:42 14/3 08:32 6h 50min 11,4 12
4 6 Niklas Rogne 14/3 01:35 14/3 08:46 7h 11min 10,9 12
5 33 Petter Jahnsen 14/3 02:01 14/3 08:58 6h 57min 11,2 14
6 8 Thomas Wærner 14/3 02:09 14/3 09:06 6h 57min 11,2 14
6 25 Ola Brennodden Sunde 14/3 02:07 14/3 09:06 6h 59min 11,2 14
8 20 Lasse Austgarden 14/3 02:20 14/3 09:23 7h 03min 11,1 13
9 16 Arnt Ola Skjerve 14/3 02:14 14/3 09:25 7h 11min 10,9 13
10 7 Mikael Jutila 14/3 02:24 14/3 09:38 7h 14min 10,8 11
10 15 Kristoffer Halvorsen 14/3 02:23 14/3 09:38 7h 15min 10,8 12
12 26 Christian Høy Knudsen 14/3 02:10 14/3 09:48 7h 38min 10,2 10
13 17 Petter Karlsson 14/3 02:45 14/3 10:01 7h 16min 10,7 10
14 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 14/3 03:10 14/3 10:28 7h 18min 10,7 11
15 41 Ronny Frydenlund 14/3 03:03 14/3 10:29 7h 26min 10,5 13
16 38 Bernhard Schuchert 14/3 03:08 14/3 10:30 7h 22min 10,6 12
17 23 Kristian Walseth 14/3 03:35 14/3 10:39 7h 04min 11,0 14
18 27 Yngve Fagerli 14/3 03:23 14/3 10:54 7h 31min 10,4 12
19 9 Jo Jøldal 14/3 04:04 14/3 11:19 7h 15min 10,8 12
20 4 Arne Karlstrøm 14/3 04:22 14/3 11:35 7h 13min 10,8 12
21 14 Kenneth Nilsen 14/3 04:42 14/3 12:07 7h 25min 10,5 12
22 40 Dag Torulf Olsen 14/3 05:05 14/3 12:17 7h 12min 10,8 14
23 35 Thomas Rosencrantz 14/3 06:00 14/3 12:37 6h 37min 11,8 13
24 42 Barbara Inauen 14/3 05:56 14/3 12:38 6h 42min 11,6 13
25 31 Ben Voigt 14/3 06:12 14/3 13:10 6h 58min 11,2 10
26 5 Ola Martinsen 14/3 03:15 14/3 13:11 9h 56min 7,9 9
27 3 Torkil Hansen 14/3 06:07 14/3 13:25 7h 18min 10,7 10
28 43 Jon Sigmundstad 14/3 05:42 14/3 13:31 7h 49min 10,0 9
29 11 Tove Sørensen 14/3 06:08 14/3 13:32 7h 24min 10,5 10
30 13 Hugo Hansen 14/3 02:23 14/3 13:34 11h 11min 7,0 11
31 24 Juha Hokka 14/3 05:38 14/3 13:40 8h 02min 9,7 10
32 39 Krister Höök 14/3 06:09 14/3 13:41 7h 32min 10,4 12
33 21 Espen Sønvisen Bech 14/3 03:42 14/3 13:55 10h 13min 7,6 13
34 28 Erlend Johannessen 14/3 07:07 14/3 14:23 7h 16min 10,7 11
35 12 Sven-Erik Gullbekk 14/3 07:17 14/3 14:24 7h 07min 11,0 13
36 1 Miquel-Angel Martinez 14/3 06:35 14/3 14:39 8h 04min 9,7 11
37 32 Nora Själin 14/3 07:34 14/3 14:51 7h 17min 10,7 9
38 10 Kari Thomassen 14/3 08:50 14/3 16:03 7h 13min 10,8 10
39 2 Jana Henychova 14/3 13:00 14/3 21:10 8h 10min 9,6 8
40 29 Christer Afséer 14/3 15:14 14/3 23:56 8h 42min 9,0 13
41 30 Hendrik Stachnau 14/3 15:58 15/3 02:04 10h 06min 7,7 12

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km