Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
23. oktober 11:36
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Tana

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 33 Petter Jahnsen 12/3 06:36 12/3 21:13 14h 37min 6,8 14
2 25 Ola Brennodden Sunde 12/3 11:48 12/3 21:15 9h 27min 10,6 14
3 19 Marit Beate Kasin 12/3 11:42 12/3 21:25 9h 43min 10,3 13
4 17 Petter Karlsson 12/3 11:08 12/3 21:31 10h 23min 9,6 13
5 6 Niklas Rogne 12/3 12:14 12/3 21:35 9h 21min 10,7 14
6 23 Kristian Walseth 12/3 12:24 12/3 21:36 9h 12min 10,9 14
7 41 Ronny Frydenlund 12/3 12:23 12/3 21:41 9h 18min 10,8 13
8 8 Thomas Wærner 12/3 12:14 12/3 21:42 9h 28min 10,6 14
9 20 Lasse Austgarden 12/3 12:05 12/3 21:44 9h 39min 10,4 14
10 27 Yngve Fagerli 12/3 12:08 12/3 21:48 9h 40min 10,3 12
11 15 Kristoffer Halvorsen 12/3 11:40 12/3 21:50 10h 10min 9,8 13
11 21 Espen Sønvisen Bech 12/3 12:32 12/3 21:50 9h 18min 10,8 14
13 16 Arnt Ola Skjerve 12/3 12:20 12/3 21:57 9h 37min 10,4 13
14 26 Christian Høy Knudsen 12/3 12:07 12/3 21:59 9h 52min 10,1 14
15 13 Hugo Hansen 12/3 12:08 12/3 22:03 9h 55min 10,1 13
16 9 Jo Jøldal 12/3 12:19 12/3 22:10 9h 51min 10,2 13
17 14 Kenneth Nilsen 12/3 12:25 12/3 22:11 9h 46min 10,2 13
18 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 12/3 12:29 12/3 22:12 9h 43min 10,3 14
18 7 Mikael Jutila 12/3 12:49 12/3 22:12 9h 23min 10,7 12
20 38 Bernhard Schuchert 12/3 13:13 12/3 22:21 9h 08min 10,9 14
21 22 Alf-Einar Hernes 12/3 13:31 12/3 22:29 8h 58min 11,2 14
22 42 Barbara Inauen 12/3 13:02 12/3 22:30 9h 28min 10,6 13
23 40 Dag Torulf Olsen 12/3 12:13 12/3 22:48 10h 35min 9,4 14
24 12 Sven-Erik Gullbekk 12/3 14:12 12/3 22:57 8h 45min 11,4 13
25 43 Jon Sigmundstad 12/3 13:47 12/3 23:04 9h 17min 10,8 11
26 24 Juha Hokka 12/3 13:36 12/3 23:05 9h 29min 10,5 12
27 3 Torkil Hansen 12/3 13:44 12/3 23:06 9h 22min 10,7 13
28 11 Tove Sørensen 12/3 13:44 12/3 23:07 9h 23min 10,7 13
28 35 Thomas Rosencrantz 12/3 14:19 12/3 23:07 8h 48min 11,4 14
30 32 Nora Själin 12/3 13:30 12/3 23:24 9h 54min 10,1 13
31 39 Krister Höök 12/3 14:29 12/3 23:37 9h 08min 10,9 14
32 1 Miquel-Angel Martinez 12/3 14:19 13/3 00:00 9h 41min 10,3 13
33 36 Jo Are Brennodden 12/3 16:09 13/3 00:22 8h 13min 12,2 13
34 5 Ola Martinsen 12/3 12:33 13/3 00:26 11h 53min 8,4 13
35 28 Erlend Johannessen 12/3 15:43 13/3 00:42 8h 59min 11,1 13
36 4 Arne Karlstrøm 12/3 12:50 13/3 00:50 12h 00min 8,3 13
37 18 Leif Herleiksplass 12/3 14:11 13/3 01:21 11h 10min 9,0 12
38 10 Kari Thomassen 12/3 15:41 13/3 01:40 9h 59min 10,0 12
39 31 Ben Voigt 12/3 13:34 13/3 02:29 12h 55min 7,7 13
40 2 Jana Henychova 12/3 17:38 13/3 03:47 10h 09min 9,9 13
41 29 Christer Afséer 12/3 18:56 13/3 05:19 10h 23min 9,6 14
42 30 Hendrik Stachnau 12/3 20:15 13/3 07:47 11h 32min 8,7 13

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km