Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
18. november 01:35
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 41 Ronny Frydenlund 11/3 14:42 11/3 19:22 4h 40min 12,4 14
2 6 Niklas Rogne 11/3 14:56 11/3 19:25 4h 29min 12,9 14
2 40 Dag Torulf Olsen 11/3 14:45 11/3 19:25 4h 40min 12,4 14
4 23 Kristian Walseth 11/3 14:40 11/3 19:32 4h 52min 11,9 14
5 7 Mikael Jutila 11/3 14:18 11/3 19:33 5h 15min 11,0 14
6 20 Lasse Austgarden 11/3 14:40 11/3 19:34 4h 54min 11,8 14
6 25 Ola Brennodden Sunde 11/3 14:36 11/3 19:34 4h 58min 11,7 14
6 39 Krister Höök 11/3 15:05 11/3 19:34 4h 29min 12,9 14
6 13 Hugo Hansen 11/3 14:29 11/3 19:34 5h 05min 11,4 14
6 27 Yngve Fagerli 11/3 14:49 11/3 19:34 4h 45min 12,2 14
6 14 Kenneth Nilsen 11/3 14:28 11/3 19:34 5h 06min 11,4 14
6 19 Marit Beate Kasin 11/3 14:47 11/3 19:34 4h 47min 12,1 14
6 11 Tove Sørensen 11/3 14:17 11/3 19:34 5h 17min 11,0 14
6 8 Thomas Wærner 11/3 14:27 11/3 19:34 5h 07min 11,3 14
6 15 Kristoffer Halvorsen 11/3 14:39 11/3 19:34 4h 55min 11,8 14
16 18 Leif Herleiksplass 11/3 14:39 11/3 19:35 4h 56min 11,8 14
17 17 Petter Karlsson 11/3 14:36 11/3 19:36 5h 00min 11,6 14
17 24 Juha Hokka 11/3 14:49 11/3 19:36 4h 47min 12,1 13
17 5 Ola Martinsen 11/3 14:38 11/3 19:36 4h 58min 11,7 14
17 21 Espen Sønvisen Bech 11/3 14:47 11/3 19:36 4h 49min 12,0 14
17 3 Torkil Hansen 11/3 14:16 11/3 19:36 5h 20min 10,9 14
17 35 Thomas Rosencrantz 11/3 14:53 11/3 19:36 4h 43min 12,3 14
23 38 Bernhard Schuchert 11/3 15:05 11/3 19:42 4h 37min 12,6 14
24 4 Arne Karlstrøm 11/3 14:15 11/3 19:43 5h 28min 10,6 14
24 26 Christian Høy Knudsen 11/3 14:35 11/3 19:43 5h 08min 11,3 14
24 12 Sven-Erik Gullbekk 11/3 14:30 11/3 19:43 5h 13min 11,1 14
27 9 Jo Jøldal 11/3 14:29 11/3 19:44 5h 15min 11,0 14
28 42 Barbara Inauen 11/3 15:02 11/3 19:46 4h 44min 12,3 14
29 33 Petter Jahnsen 11/3 14:58 11/3 19:49 4h 51min 12,0 14
30 1 Miquel-Angel Martinez 11/3 14:21 11/3 19:50 5h 29min 10,6 14
31 22 Alf-Einar Hernes 11/3 14:48 11/3 19:57 5h 09min 11,3 14
32 32 Nora Själin 11/3 15:06 11/3 20:16 5h 10min 11,2 14
33 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 11/3 16:09 11/3 20:17 4h 08min 14,0 14
33 16 Arnt Ola Skjerve 11/3 16:01 11/3 20:17 4h 16min 13,6 14
35 31 Ben Voigt 11/3 15:50 11/3 20:31 4h 41min 12,4 14
36 43 Jon Sigmundstad 11/3 15:17 11/3 20:35 5h 18min 10,9 14
37 36 Jo Are Brennodden 11/3 15:41 11/3 20:39 4h 58min 11,7 14
38 10 Kari Thomassen 11/3 15:37 11/3 20:45 5h 08min 11,3 14
39 2 Jana Henychova 11/3 14:52 11/3 20:51 5h 59min 9,7 14
40 28 Erlend Johannessen 11/3 16:30 11/3 21:20 4h 50min 12,0 14
41 29 Christer Afséer 11/3 16:11 11/3 21:44 5h 33min 10,5 14
42 30 Hendrik Stachnau 11/3 15:57 11/3 22:10 6h 13min 9,3 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km