Reload
FL1000 2017
Starttidspunkt: lørdag 11. mars 11:00
Siste oppdatering: 21. mars 2017
18. desember 12:00
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 4 Arne Karlstrøm 11/3 11:03 11/3 14:15 3h 12min 15,6 14
2 3 Torkil Hansen 11/3 11:02 11/3 14:16 3h 14min 15,5 14
3 11 Tove Sørensen 11/3 11:10 11/3 14:17 3h 07min 16,0 14
4 7 Mikael Jutila 11/3 11:06 11/3 14:18 3h 12min 15,6 14
5 1 Miquel-Angel Martinez 11/3 11:00 11/3 14:21 3h 21min 14,9 14
6 16 Arnt Ola Skjerve 11/3 11:15 11/3 14:22 3h 07min 16,0 14
7 8 Thomas Wærner 11/3 11:07 11/3 14:27 3h 20min 15,0 14
8 14 Kenneth Nilsen 11/3 11:13 11/3 14:28 3h 15min 15,4 14
9 9 Jo Jøldal 11/3 11:08 11/3 14:29 3h 21min 14,9 14
9 13 Hugo Hansen 11/3 11:12 11/3 14:29 3h 17min 15,2 14
11 12 Sven-Erik Gullbekk 11/3 11:11 11/3 14:30 3h 19min 15,1 14
11 25 Ola Brennodden Sunde 11/3 11:24 11/3 14:30 3h 06min 16,1 14
13 6 Niklas Rogne 11/3 11:05 11/3 14:34 3h 29min 14,4 14
14 26 Christian Høy Knudsen 11/3 11:25 11/3 14:35 3h 10min 15,8 14
15 17 Petter Karlsson 11/3 11:16 11/3 14:36 3h 20min 15,0 14
16 5 Ola Martinsen 11/3 11:04 11/3 14:38 3h 34min 14,0 14
17 18 Leif Herleiksplass 11/3 11:17 11/3 14:39 3h 22min 14,9 14
17 15 Kristoffer Halvorsen 11/3 11:14 11/3 14:39 3h 25min 14,6 14
19 23 Kristian Walseth 11/3 11:22 11/3 14:40 3h 18min 15,2 14
19 20 Lasse Austgarden 11/3 11:19 11/3 14:40 3h 21min 14,9 14
21 41 Ronny Frydenlund 11/3 11:40 11/3 14:42 3h 02min 16,5 14
22 40 Dag Torulf Olsen 11/3 11:39 11/3 14:45 3h 06min 16,1 14
23 19 Marit Beate Kasin 11/3 11:18 11/3 14:47 3h 29min 14,4 14
23 21 Espen Sønvisen Bech 11/3 11:20 11/3 14:47 3h 27min 14,5 14
25 22 Alf-Einar Hernes 11/3 11:21 11/3 14:48 3h 27min 14,5 14
26 27 Yngve Fagerli 11/3 11:26 11/3 14:49 3h 23min 14,8 14
26 24 Juha Hokka 11/3 11:23 11/3 14:49 3h 26min 14,6 14
28 33 Petter Jahnsen 11/3 11:32 11/3 14:51 3h 19min 15,1 14
29 2 Jana Henychova 11/3 11:01 11/3 14:52 3h 51min 13,0 14
30 35 Thomas Rosencrantz 11/3 11:34 11/3 14:53 3h 19min 15,1 14
31 10 Kari Thomassen 11/3 11:09 11/3 14:55 3h 46min 13,3 14
31 37 Roy-Åge Jensen Ugseth 11/3 11:36 11/3 14:55 3h 19min 15,1 14
33 36 Jo Are Brennodden 11/3 11:35 11/3 14:57 3h 22min 14,9 14
34 42 Barbara Inauen 11/3 11:41 11/3 15:02 3h 21min 14,9 14
35 31 Ben Voigt 11/3 11:30 11/3 15:03 3h 33min 14,1 14
36 39 Krister Höök 11/3 11:38 11/3 15:05 3h 27min 14,5 14
36 38 Bernhard Schuchert 11/3 11:37 11/3 15:05 3h 28min 14,4 14
38 32 Nora Själin 11/3 11:31 11/3 15:06 3h 35min 14,0 14
39 28 Erlend Johannessen 11/3 11:27 11/3 15:10 3h 43min 13,5 14
40 43 Jon Sigmundstad 11/3 11:42 11/3 15:17 3h 35min 14,0 14
41 29 Christer Afséer 11/3 11:28 11/3 15:39 4h 11min 12,0 14
42 30 Hendrik Stachnau 11/3 11:29 11/3 15:57 4h 28min 11,2 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 84 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 96 km
6 Øvre Pasvik 78 km
7 Kirkenes 87 km
8 Neiden 73 km
9 Varangerbotn 82 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 84 km
13 Jotka 83 km
14 Alta 50 km