Reload
FL500 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 11:00
Siste oppdatering: 10. mars 2016
22. januar 18:59
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 3:   Mollisjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 121 Alexander Schwarz 6/3 06:15 6/3 10:55 4h 40min 13,7 8
2 110 Ronny Wingren 6/3 06:29 6/3 11:10 4h 41min 13,7 8
3 176 Niklas Rogne 6/3 06:29 6/3 11:21 4h 52min 13,2 7
4 111 Taisto Torneus 6/3 06:20 6/3 11:37 5h 17min 12,1 7
5 155 Terje Svendsrud 6/3 06:54 6/3 11:48 4h 54min 13,1 8
6 135 Elisabeth Edland 6/3 07:10 6/3 11:49 4h 39min 13,8 8
7 105 Øyvind Jakobsen 6/3 07:14 6/3 12:00 4h 46min 13,4 8
8 152 Ole Sigleif Johansen 6/3 07:20 6/3 12:17 4h 57min 12,9 8
8 118 Sissel Vollan 6/3 07:27 6/3 12:17 4h 50min 13,2 8
10 140 Berit Astrid Utsi 6/3 07:28 6/3 12:51 5h 23min 11,9 8
11 177 Maria Hernetkoski 6/3 07:33 6/3 12:56 5h 23min 11,9 8
12 123 Merete Neset 6/3 07:31 6/3 13:08 5h 37min 11,4 8
13 126 Anved Kvammen 6/3 08:07 6/3 13:11 5h 04min 12,6 8
14 154 Per M. Brennodden 6/3 07:45 6/3 13:22 5h 37min 11,4 8
15 163 Michael Fredrick Kvilaas 6/3 08:16 6/3 13:40 5h 24min 11,9 7
16 151 Vidar Myklevoll 6/3 08:30 6/3 13:41 5h 11min 12,3 8
16 129 Daniel Vollstedt 6/3 08:28 6/3 13:41 5h 13min 12,3 8
18 179 Svein Kårtvedt 6/3 08:53 6/3 13:52 4h 59min 12,8 8
19 137 Vidar Uglebakken 6/3 08:50 6/3 14:13 5h 23min 11,9 8
19 160 John Øivind Selmer 6/3 09:16 6/3 14:13 4h 57min 12,9 8
21 112 Christine Karijord 6/3 09:03 6/3 14:14 5h 11min 12,3 8
22 153 Torbjørn Helstrøm 6/3 09:25 6/3 14:27 5h 02min 12,7 8
23 148 Marit Honerød Hoveid 6/3 09:07 6/3 14:44 5h 37min 11,4 8
24 175 Sven-Erik Gullbekk 6/3 09:19 6/3 14:45 5h 26min 11,8 8
25 109 Lasse Gjerde 6/3 09:16 6/3 14:47 5h 31min 11,6 8
26 113 Sølvi Monsen 6/3 09:46 6/3 15:04 5h 18min 12,1 8
27 158 Anette Børve Hernes 6/3 09:13 6/3 15:07 5h 54min 10,8 8
27 146 Jostein Børve Hernes 6/3 09:09 6/3 15:07 5h 58min 10,7 8
29 124 Geir Wiik 6/3 09:45 6/3 15:09 5h 24min 11,9 8
30 173 Silvia Furtwängler 6/3 08:58 6/3 15:12 6h 14min 10,3 8
31 128 Britt-Johanne Rundhaug 6/3 09:36 6/3 15:14 5h 38min 11,4 8
32 145 Yngve Opgård 6/3 09:42 6/3 15:18 5h 36min 11,4 8
33 116 Jørn Roger Strifeldt 6/3 10:18 6/3 15:44 5h 26min 11,8 8
34 144 Liv Bjørsvik 6/3 10:14 6/3 15:45 5h 31min 11,6 7
34 104 Keijo Korpela 6/3 09:35 6/3 15:45 6h 10min 10,4 8
36 150 Trine Sellevoll 6/3 09:34 6/3 15:47 6h 13min 10,3 8
36 143 Vidar Løkeng 6/3 10:08 6/3 15:47 5h 39min 11,3 8
38 156 Mailene Skjølås 6/3 09:52 6/3 16:10 6h 18min 10,2 8
39 131 Mette Ånes 6/3 10:24 6/3 16:27 6h 03min 10,6 8
40 127 Jim-Ove Pedersen 6/3 10:37 6/3 16:28 5h 51min 10,9 8
41 142 Lene Finsveen 6/3 10:44 6/3 16:37 5h 53min 10,9 8
41 168 Istvan Drahos 6/3 11:03 6/3 16:37 5h 34min 11,5 8
43 174 Øyvind Ørtoft 6/3 10:24 6/3 16:54 6h 30min 9,8 8
44 107 Jon Hearn 6/3 11:22 6/3 17:03 5h 41min 11,3 7
45 122 Jarle Opheim 6/3 11:43 6/3 17:06 5h 23min 11,9 8
46 101 Tommy Theodorsen 6/3 11:05 6/3 17:11 6h 06min 10,5 7
47 178 Nicklas Blom 6/3 11:22 6/3 17:13 5h 51min 10,9 8
47 172 Ingvild Østli Johansen 6/3 11:31 6/3 17:13 5h 42min 11,2 8
49 132 Silje Gilde 6/3 11:28 6/3 17:31 6h 03min 10,6 8
50 165 Kristian Brødholt 6/3 11:23 6/3 17:39 6h 16min 10,2 8
51 106 Martin André Aslaksen 6/3 11:59 6/3 17:46 5h 47min 11,1 7
52 139 Erik Loftsgård 6/3 12:15 6/3 17:47 5h 32min 11,6 8
53 134 Miquel-Angel Martinez 6/3 10:26 6/3 17:50 7h 24min 8,6 8
53 114 Jose Arias 6/3 10:27 6/3 17:50 7h 23min 8,7 7
55 125 Tom Hardy 6/3 11:39 6/3 17:57 6h 18min 10,2 8
56 130 Tomas Nyheim Lambela 6/3 12:20 6/3 18:23 6h 03min 10,6 6
57 157 Anna Dorthea Yri 6/3 12:22 6/3 18:25 6h 03min 10,6 8
58 149 Berit Seljestokken 6/3 12:25 6/3 18:26 6h 01min 10,6 7
59 102 Egil Lønne 6/3 11:55 6/3 18:48 6h 53min 9,3 5
60 141 Åse Østvold 6/3 13:09 6/3 19:13 6h 04min 10,5 7
61 171 Mikael Sundström 6/3 13:30 6/3 19:14 5h 44min 11,2 8
62 133 Helle Seiertun Bjerke 6/3 11:43 6/3 19:16 7h 33min 8,5 7
62 167 Christer Afséer 6/3 12:52 6/3 19:16 6h 24min 10,0 8
64 119 Vegard Hykkerud 6/3 13:00 6/3 19:29 6h 29min 9,9 7
64 115 Nils Hesthag 6/3 12:47 6/3 19:29 6h 42min 9,6 7
64 108 Jakob Harnesk 6/3 12:08 6/3 19:29 7h 21min 8,7 7
67 103 Erle Amalie Fuglesteg 6/3 12:30 6/3 19:47 7h 17min 8,8 8
67 136 Toril Hagen Fuglesteg 6/3 12:29 6/3 19:47 7h 18min 8,8 8
69 166 Stein Tage Domaas 6/3 13:54 6/3 20:16 6h 22min 10,1 6
70 159 Marit Ånes 6/3 13:16 6/3 20:20 7h 04min 9,1 7
71 170 Åsmund Snortheim 6/3 13:52 6/3 20:35 6h 43min 9,5 7
72 147 Katharina Koch-Hartke 6/3 15:33 6/3 21:37 6h 04min 10,5 7
73 120 Marcin Harna 6/3 16:55 6/3 23:45 6h 50min 9,4 6
74 117 Odd Lund 6/3 14:35 6/3 23:50 9h 15min 6,9 8
75 169 Sigmund Pedersen 6/3 19:17 7/3 01:32 6h 15min 10,2 7
76 162 Jörg Pohmer 6/3 20:45 7/3 03:45 7h 00min 9,1 7
77 164 Petri P. Paavonpoika Kärenlampi 7/3 06:00 7/3 10:45 4h 45min 13,5 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 79 km
2 Jergul 76 km
3 Mollisjok 64 km
4 Karasjok 54 km
5 Levajok 83 km
6 Skoganvarre 84 km
7 Jotka 58 km
8 Alta 49 km