Reload
FL500 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 11:00
Siste oppdatering: 10. mars 2016
22. januar 03:27
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 105 Øyvind Jakobsen 5/3 12:02 5/3 17:55 5h 53min 13,4 8
2 112 Christine Karijord 5/3 12:09 5/3 17:56 5h 47min 13,7 8
2 108 Jakob Harnesk 5/3 12:05 5/3 17:56 5h 51min 13,5 8
4 118 Sissel Vollan 5/3 12:15 5/3 18:02 5h 47min 13,7 8
5 110 Ronny Wingren 5/3 12:07 5/3 18:03 5h 56min 13,3 8
6 109 Lasse Gjerde 5/3 12:06 5/3 18:06 6h 00min 13,2 8
7 121 Alexander Schwarz 5/3 12:18 5/3 18:08 5h 50min 13,5 8
8 140 Berit Astrid Utsi 5/3 12:37 5/3 18:15 5h 38min 14,0 8
9 111 Taisto Torneus 5/3 12:08 5/3 18:16 6h 08min 12,9 8
10 106 Martin André Aslaksen 5/3 12:03 5/3 18:17 6h 14min 12,7 8
11 152 Ole Sigleif Johansen 5/3 12:51 5/3 18:18 5h 27min 14,5 8
12 107 Jon Hearn 5/3 12:04 5/3 18:20 6h 16min 12,6 8
12 126 Anved Kvammen 5/3 12:23 5/3 18:20 5h 57min 13,3 8
14 135 Elisabeth Edland 5/3 12:32 5/3 18:22 5h 50min 13,5 8
14 101 Tommy Theodorsen 5/3 11:58 5/3 18:22 6h 24min 12,3 8
16 127 Jim-Ove Pedersen 5/3 12:24 5/3 18:24 6h 00min 13,2 8
17 137 Vidar Uglebakken 5/3 12:34 5/3 18:25 5h 51min 13,5 8
18 116 Jørn Roger Strifeldt 5/3 12:13 5/3 18:28 6h 15min 12,6 8
19 123 Merete Neset 5/3 12:20 5/3 18:29 6h 09min 12,8 8
20 155 Terje Svendsrud 5/3 12:54 5/3 18:34 5h 40min 13,9 8
20 122 Jarle Opheim 5/3 12:19 5/3 18:34 6h 15min 12,6 8
22 130 Tomas Nyheim Lambela 5/3 12:27 5/3 18:35 6h 08min 12,9 8
23 113 Sølvi Monsen 5/3 12:10 5/3 18:38 6h 28min 12,2 8
24 128 Britt-Johanne Rundhaug 5/3 12:25 5/3 18:39 6h 14min 12,7 8
25 131 Mette Ånes 5/3 12:28 5/3 18:40 6h 12min 12,7 8
26 160 John Øivind Selmer 5/3 12:59 5/3 18:41 5h 42min 13,9 8
27 176 Niklas Rogne 5/3 13:15 5/3 18:43 5h 28min 14,5 8
28 139 Erik Loftsgård 5/3 12:36 5/3 18:44 6h 08min 12,9 8
28 124 Geir Wiik 5/3 12:21 5/3 18:44 6h 23min 12,4 8
30 119 Vegard Hykkerud 5/3 12:16 5/3 18:50 6h 34min 12,0 8
30 154 Per M. Brennodden 5/3 12:53 5/3 18:50 5h 57min 13,3 8
32 104 Keijo Korpela 5/3 12:01 5/3 18:52 6h 51min 11,5 8
33 125 Tom Hardy 5/3 12:22 5/3 18:53 6h 31min 12,1 8
34 148 Marit Honerød Hoveid 5/3 12:47 5/3 18:55 6h 08min 12,9 8
35 129 Daniel Vollstedt 5/3 12:26 5/3 18:58 6h 32min 12,1 8
36 151 Vidar Myklevoll 5/3 12:50 5/3 19:01 6h 11min 12,8 8
37 102 Egil Lønne 5/3 11:59 5/3 19:02 7h 03min 11,2 8
38 115 Nils Hesthag 5/3 12:12 5/3 19:05 6h 53min 11,5 8
39 157 Anna Dorthea Yri 5/3 12:56 5/3 19:07 6h 11min 12,8 8
39 153 Torbjørn Helstrøm 5/3 12:52 5/3 19:07 6h 15min 12,6 8
41 133 Helle Seiertun Bjerke 5/3 12:30 5/3 19:08 6h 38min 11,9 8
42 145 Yngve Opgård 5/3 12:42 5/3 19:09 6h 27min 12,2 8
42 150 Trine Sellevoll 5/3 12:49 5/3 19:09 6h 20min 12,5 8
44 103 Erle Amalie Fuglesteg 5/3 12:00 5/3 19:10 7h 10min 11,0 8
45 143 Vidar Løkeng 5/3 12:40 5/3 19:14 6h 34min 12,0 8
45 120 Marcin Harna 5/3 12:17 5/3 19:14 6h 57min 11,4 8
47 146 Jostein Børve Hernes 5/3 12:43 5/3 19:15 6h 32min 12,1 8
48 179 Svein Kårtvedt 5/3 13:18 5/3 19:16 5h 58min 13,2 8
49 163 Michael Fredrick Kvilaas 5/3 13:02 5/3 19:19 6h 17min 12,6 8
49 141 Åse Østvold 5/3 12:38 5/3 19:19 6h 41min 11,8 8
51 156 Mailene Skjølås 5/3 12:55 5/3 19:20 6h 25min 12,3 8
52 149 Berit Seljestokken 5/3 12:48 5/3 19:25 6h 37min 11,9 8
52 158 Anette Børve Hernes 5/3 12:57 5/3 19:25 6h 28min 12,2 8
54 144 Liv Bjørsvik 5/3 12:41 5/3 19:28 6h 47min 11,6 8
55 114 Jose Arias 5/3 12:11 5/3 19:31 7h 20min 10,8 8
56 171 Mikael Sundström 5/3 13:10 5/3 19:38 6h 28min 12,2 8
57 132 Silje Gilde 5/3 12:29 5/3 19:45 7h 16min 10,9 8
58 173 Silvia Furtwängler 5/3 13:12 5/3 19:46 6h 34min 12,0 8
59 177 Maria Hernetkoski 5/3 13:16 5/3 19:49 6h 33min 12,1 8
60 175 Sven-Erik Gullbekk 5/3 13:14 5/3 19:50 6h 36min 12,0 8
60 172 Ingvild Østli Johansen 5/3 13:11 5/3 19:50 6h 39min 11,9 8
62 142 Lene Finsveen 5/3 12:39 5/3 19:51 7h 12min 11,0 8
63 168 Istvan Drahos 5/3 13:07 5/3 19:56 6h 49min 11,6 8
64 136 Toril Hagen Fuglesteg 5/3 12:33 5/3 19:59 7h 26min 10,6 8
64 138 Jean-Luc Dawans 5/3 12:35 5/3 19:59 7h 24min 10,7 8
66 134 Miquel-Angel Martinez 5/3 12:31 5/3 20:01 7h 30min 10,5 8
67 170 Åsmund Snortheim 5/3 13:09 5/3 20:06 6h 57min 11,4 8
68 166 Stein Tage Domaas 5/3 13:05 5/3 20:07 7h 02min 11,2 8
69 174 Øyvind Ørtoft 5/3 13:13 5/3 20:09 6h 56min 11,4 8
69 178 Nicklas Blom 5/3 13:17 5/3 20:09 6h 52min 11,5 8
71 165 Kristian Brødholt 5/3 13:04 5/3 20:14 7h 10min 11,0 8
72 147 Katharina Koch-Hartke 5/3 12:45 5/3 20:17 7h 32min 10,5 8
73 159 Marit Ånes 5/3 12:58 5/3 20:28 7h 30min 10,5 8
74 164 Petri P. Paavonpoika Kärenlampi 5/3 13:03 5/3 21:10 8h 07min 9,7 8
75 167 Christer Afséer 5/3 13:06 5/3 21:19 8h 13min 9,6 8
76 117 Odd Lund 5/3 12:14 5/3 21:28 9h 14min 8,6 8
77 162 Jörg Pohmer 5/3 13:01 5/3 21:56 8h 55min 8,9 8
78 169 Sigmund Pedersen 5/3 13:08 5/3 22:20 9h 12min 8,6 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 79 km
2 Jergul 76 km
3 Mollisjok 64 km
4 Karasjok 54 km
5 Levajok 83 km
6 Skoganvarre 84 km
7 Jotka 58 km
8 Alta 49 km