Reload
FL1000 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 12:00
Siste oppdatering: 13. mars 2016
19. januar 10:06
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 6:   Ellentjern

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 6 Birgitte Næss 7/3 23:44 8/3 05:15 5h 31min 12,7 13
2 28 Ronny Frydenlund 7/3 23:41 8/3 05:21 5h 40min 12,4 12
3 13 Petter Karlsson 8/3 00:15 8/3 05:48 5h 33min 12,6 12
4 37 Kenneth Nilsen 8/3 00:43 8/3 06:14 5h 31min 12,7 13
5 26 Marit Beate Kasin 8/3 01:15 8/3 06:57 5h 42min 12,3 13
6 19 Petter Jahnsen 8/3 01:42 8/3 07:38 5h 56min 11,8 13
7 12 Christian Høy Knudsen 8/3 02:17 8/3 07:54 5h 37min 12,5 14
8 35 Jo Jøldal 8/3 02:59 8/3 09:20 6h 21min 11,0 10
9 2 Mikael Jutila 8/3 02:19 8/3 09:21 7h 02min 10,0 12
10 5 Roar Kvilvang 8/3 03:35 8/3 09:23 5h 48min 12,1 11
11 20 Lasse Austgarden 8/3 03:19 8/3 09:25 6h 06min 11,5 12
12 16 Arnt Ola Skjerve 8/3 01:21 8/3 09:57 8h 36min 8,1 13
13 30 Bernhard Schuchert 8/3 04:16 8/3 10:07 5h 51min 12,0 14
14 42 Sebastian Plur Nilssen 8/3 04:46 8/3 10:28 5h 42min 12,3 13
15 25 Bernt Walseth 8/3 04:41 8/3 10:55 6h 14min 11,2 14
16 40 Stefan Falter 8/3 05:09 8/3 11:07 5h 58min 11,7 9
17 31 Ola Brennodden Sunde 8/3 05:13 8/3 11:18 6h 05min 11,5 12
18 36 Arne Karlstrøm 8/3 05:44 8/3 11:36 5h 52min 11,9 9
18 8 Didrik Lindeberg Sand 8/3 05:17 8/3 11:36 6h 19min 11,1 11
20 23 Jon Børge Stina 8/3 06:06 8/3 12:06 6h 00min 11,7 13
21 39 Ben Voigt 8/3 06:25 8/3 12:28 6h 03min 11,6 14
22 4 Maria Sparboe 8/3 06:05 8/3 12:30 6h 25min 10,9 12
23 18 Yngve Fagerli 8/3 06:01 8/3 12:31 6h 30min 10,8 11
24 17 Torkil Hansen 8/3 06:12 8/3 12:36 6h 24min 10,9 10
25 7 Tove Sørensen 8/3 06:11 8/3 12:37 6h 26min 10,9 10
26 33 Per Weddegjerde 8/3 06:22 8/3 12:57 6h 35min 10,6 12
26 14 Jon Sigmundstad 8/3 06:42 8/3 12:57 6h 15min 11,2 14
28 3 Magnus Gorter Voie 8/3 06:53 8/3 13:10 6h 17min 11,1 11
29 10 Leif Herleiksplass 8/3 06:49 8/3 13:15 6h 26min 10,9 14
30 24 Krister Höök 8/3 06:28 8/3 14:03 7h 35min 9,2 13
31 29 Stein Håvard Fjestad 8/3 07:56 8/3 14:38 6h 42min 10,4 14
32 27 Espen Sønvisen Bech 8/3 08:28 8/3 14:50 6h 22min 11,0 12
33 21 Dag Broch 8/3 08:23 8/3 15:28 7h 05min 9,9 14
34 34 Heike Kontermann 8/3 12:17 8/3 19:30 7h 13min 9,7 12
35 1 Kari Thomassen 8/3 15:14 8/3 21:55 6h 41min 10,5 11
36 38 Jan Vidar Dahle 8/3 12:13 9/3 00:12 11h 59min 5,8 12
37 11 Wolfgang Simon-Nilsen 8/3 16:30 9/3 05:29 12h 59min 5,4 12

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 88 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 84 km
6 Ellentjern 70 km
7 Kirkenes 88 km
8 Neiden 72 km
9 Varangerbotn 77 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 85 km
13 Jotka 82 km
14 Alta 50 km