Reload
FL1000 2016
Starttidspunkt: lørdag 5. mars 12:00
Siste oppdatering: 13. mars 2016
23. januar 10:51
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 2 Mikael Jutila 5/3 11:01 5/3 14:18 3h 17min 15,2 14
2 12 Christian Høy Knudsen 5/3 11:15 5/3 14:32 3h 17min 15,2 14
3 7 Tove Sørensen 5/3 11:10 5/3 14:33 3h 23min 14,8 14
4 6 Birgitte Næss 5/3 11:09 5/3 14:36 3h 27min 14,5 14
5 13 Petter Karlsson 5/3 11:16 5/3 14:38 3h 22min 14,9 14
6 5 Roar Kvilvang 5/3 11:07 5/3 14:40 3h 33min 14,1 14
6 16 Arnt Ola Skjerve 5/3 11:19 5/3 14:40 3h 21min 14,9 14
8 4 Maria Sparboe 5/3 11:06 5/3 14:42 3h 36min 13,9 14
9 3 Magnus Gorter Voie 5/3 11:04 5/3 14:43 3h 39min 13,7 14
10 8 Didrik Lindeberg Sand 5/3 11:11 5/3 14:47 3h 36min 13,9 14
11 17 Torkil Hansen 5/3 11:20 5/3 14:48 3h 28min 14,4 14
12 28 Ronny Frydenlund 5/3 11:31 5/3 14:51 3h 20min 15,0 14
13 15 Ole Wingren 5/3 11:18 5/3 14:52 3h 34min 14,0 14
14 25 Bernt Walseth 5/3 11:28 5/3 14:56 3h 28min 14,4 14
15 20 Lasse Austgarden 5/3 11:23 5/3 14:57 3h 34min 14,0 14
16 19 Petter Jahnsen 5/3 11:22 5/3 14:58 3h 36min 13,9 14
17 18 Yngve Fagerli 5/3 11:21 5/3 14:59 3h 38min 13,8 14
18 1 Kari Thomassen 5/3 11:00 5/3 15:00 4h 00min 12,5 14
19 37 Kenneth Nilsen 5/3 11:42 5/3 15:01 3h 19min 15,1 14
19 10 Leif Herleiksplass 5/3 11:13 5/3 15:01 3h 48min 13,2 14
21 23 Jon Børge Stina 5/3 11:26 5/3 15:03 3h 37min 13,8 14
22 26 Marit Beate Kasin 5/3 11:29 5/3 15:05 3h 36min 13,9 14
23 9 Philip Ross 5/3 11:12 5/3 15:06 3h 54min 12,8 14
23 40 Stefan Falter 5/3 11:45 5/3 15:06 3h 21min 14,9 14
25 24 Krister Höök 5/3 11:27 5/3 15:10 3h 43min 13,5 14
25 14 Jon Sigmundstad 5/3 11:17 5/3 15:10 3h 53min 12,9 14
25 35 Jo Jøldal 5/3 11:40 5/3 15:10 3h 30min 14,3 14
25 11 Wolfgang Simon-Nilsen 5/3 11:14 5/3 15:10 3h 56min 12,7 14
29 29 Stein Håvard Fjestad 5/3 11:32 5/3 15:11 3h 39min 13,7 14
29 27 Espen Sønvisen Bech 5/3 11:30 5/3 15:11 3h 41min 13,6 14
31 22 Mel Andrews 5/3 11:25 5/3 15:13 3h 48min 13,2 14
32 31 Ola Brennodden Sunde 5/3 11:36 5/3 15:15 3h 39min 13,7 14
32 30 Bernhard Schuchert 5/3 11:35 5/3 15:15 3h 40min 13,6 14
34 41 Bjørnar Andersen 5/3 11:46 5/3 15:20 3h 34min 14,0 14
35 33 Per Weddegjerde 5/3 11:38 5/3 15:21 3h 43min 13,5 14
36 36 Arne Karlstrøm 5/3 11:41 5/3 15:22 3h 41min 13,6 14
37 34 Heike Kontermann 5/3 11:39 5/3 15:23 3h 44min 13,4 14
38 39 Ben Voigt 5/3 11:44 5/3 15:30 3h 46min 13,3 14
39 32 Christel Finne 5/3 11:37 5/3 15:31 3h 54min 12,8 14
40 38 Jan Vidar Dahle 5/3 11:43 5/3 15:33 3h 50min 13,0 14
41 21 Dag Broch 5/3 11:24 5/3 15:35 4h 11min 12,0 14
41 42 Sebastian Plur Nilssen 5/3 11:48 5/3 15:35 3h 47min 13,2 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 88 km
4 Tana 100 km
5 Neiden 1 84 km
6 Ellentjern 70 km
7 Kirkenes 88 km
8 Neiden 72 km
9 Varangerbotn 77 km
10 Sirbma 77 km
11 Levajok 66 km
12 Karasjok 85 km
13 Jotka 82 km
14 Alta 50 km