Reload
FL500 2015
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 11:00
Siste oppdatering: 11. mars 2015
17. januar 19:11
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Levajok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 38 Elisabeth Edland 8/3 08:52 8/3 14:21 5h 29min 15,5 8
2 57 Ronny Wingren 8/3 09:07 8/3 14:57 5h 50min 14,6 7
3 7 Robin Johansen 8/3 08:56 8/3 14:58 6h 02min 14,1 8
4 28 Taisto Torneus 8/3 08:54 8/3 14:59 6h 05min 14,0 7
5 59 Ove Grytbak 8/3 09:07 8/3 15:14 6h 07min 13,9 8
6 40 Alexander Schwarz 8/3 09:26 8/3 15:15 5h 49min 14,6 8
7 2 Hilde Askildt 8/3 09:53 8/3 15:16 5h 23min 15,8 8
8 44 Jørn Sødahl Kvam 8/3 09:26 8/3 15:17 5h 51min 14,5 8
9 76 Radek Havrda 8/3 09:48 8/3 15:21 5h 33min 15,3 8
10 8 Ole Wingren 8/3 09:54 8/3 15:22 5h 28min 15,5 8
11 56 Andreas Tømmervik 8/3 09:42 8/3 15:37 5h 55min 14,4 8
12 48 Ole Sigleif Johansen 8/3 09:26 8/3 15:41 6h 15min 13,6 8
13 62 Niklas Rogne 8/3 09:49 8/3 15:44 5h 55min 14,4 8
14 6 Leif Wilhelmsen 8/3 09:57 8/3 15:56 5h 59min 14,2 8
15 53 Terje Svendsrud 8/3 10:05 8/3 16:05 6h 00min 14,2 7
16 39 Sølvi Monsen 8/3 10:14 8/3 16:07 5h 53min 14,4 8
17 16 Trond Morten Helgesen 8/3 10:24 8/3 16:16 5h 52min 14,5 7
17 60 Daniel Schwarz 8/3 10:26 8/3 16:16 5h 50min 14,6 8
19 23 Milos Gonda 8/3 10:26 8/3 16:20 5h 54min 14,4 6
20 75 Ole Christian Uglebakken 8/3 10:05 8/3 16:24 6h 19min 13,5 8
21 71 John Øivind Selmer 8/3 10:14 8/3 16:44 6h 30min 13,1 8
22 22 Helene Gran Øverli 8/3 10:19 8/3 16:53 6h 34min 12,9 8
23 72 Berit Astrid Utsi 8/3 10:21 8/3 17:02 6h 41min 12,7 7
24 43 Christian Høy Knudsen 8/3 10:41 8/3 17:05 6h 24min 13,3 7
25 5 Espen Hamnvik 8/3 10:47 8/3 17:20 6h 33min 13,0 7
26 9 Jørn Roger Strifeldt 8/3 11:33 8/3 17:21 5h 48min 14,7 8
27 35 Helge Hoftun 8/3 10:47 8/3 17:24 6h 37min 12,8 7
28 55 Daniel Juillaguet 8/3 11:17 8/3 17:36 6h 19min 13,5 8
28 18 Lasse Gjerde 8/3 10:59 8/3 17:36 6h 37min 12,8 8
30 31 Øyvind Jakobsen 8/3 11:38 8/3 17:38 6h 00min 14,2 8
31 65 Tomas Nyheim Lambela 8/3 11:14 8/3 17:48 6h 34min 12,9 7
31 15 Mailene Skjølås 8/3 10:43 8/3 17:48 7h 05min 12,0 8
33 4 Egil Eliassen 8/3 11:38 8/3 17:49 6h 11min 13,7 8
34 68 Kent-Gjøran Svendsen 8/3 11:30 8/3 17:51 6h 21min 13,4 8
35 63 Erik Loftsgård 8/3 11:22 8/3 17:57 6h 35min 12,9 8
36 66 Eileen Strøm 8/3 11:49 8/3 18:10 6h 21min 13,4 8
37 50 Jan Slosar 8/3 12:18 8/3 18:11 5h 53min 14,4 7
38 10 Berit Seljestokken 8/3 11:44 8/3 18:25 6h 41min 12,7 8
39 13 Geir Wiik 8/3 12:30 8/3 18:35 6h 05min 14,0 8
40 12 Yngve Opgård 8/3 11:45 8/3 18:37 6h 52min 12,4 7
40 54 Kristian Lauvland 8/3 12:04 8/3 18:37 6h 33min 13,0 8
42 36 Mikael Sundström 8/3 12:55 8/3 18:49 5h 54min 14,4 8
43 17 Martin André Aslaksen 8/3 11:53 8/3 18:57 7h 04min 12,0 7
44 29 Torkil Hansen 8/3 13:04 8/3 19:16 6h 12min 13,7 8
45 51 Anna Dorthea Yri 8/3 12:55 8/3 19:17 6h 22min 13,4 8
46 21 Marianne Dahlen 8/3 12:34 8/3 19:22 6h 48min 12,5 7
47 70 Ørnulf Jacobsen 8/3 12:45 8/3 19:32 6h 47min 12,5 8
48 42 Karianne Reitan Hansen 8/3 12:32 8/3 20:36 8h 04min 10,5 8
49 49 Marco Wyss 8/3 14:27 8/3 20:42 6h 15min 13,6 6
50 3 Kim L. Utstøl 8/3 14:05 8/3 20:53 6h 48min 12,5 7
51 20 Istvan Drahos 8/3 15:06 8/3 20:55 5h 49min 14,6 8
52 33 Jim-Ove Pedersen 8/3 13:40 8/3 21:22 7h 42min 11,0 8
52 58 Silje Holmen Larsen 8/3 13:40 8/3 21:22 7h 42min 11,0 8
54 67 Stein Tage Domaas 8/3 14:58 8/3 21:38 6h 40min 12,8 6
55 74 Jan Morten S. Utsi 8/3 14:16 8/3 22:47 8h 31min 10,0 7
56 41 Tom Hardy 8/3 16:33 8/3 23:35 7h 02min 12,1 7
56 1 Janne Rosenlind 8/3 15:55 8/3 23:35 7h 40min 11,1 8
58 46 Lars Erik Gausen 8/3 18:10 9/3 02:11 8h 01min 10,6 6
59 37 Kjell Roar Åsvestad 8/3 18:17 9/3 02:35 8h 18min 10,2 8
60 61 Vidar Aastrøm 8/3 17:48 9/3 04:00 10h 12min 8,3 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Jergul 78 km
3 Karasjok 67 km
4 Levajok 85 km
5 Skoganvarre 90 km
6 Jotka 58 km
7 Alta 50 km