Reload
FL500 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 11:00
Siste oppdatering: 12. mars 2014
20. januar 14:17
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 1 Tore J. Helistø 8/3 11:00 8/3 14:06 3h 06min 17,1 8
2 5 Sissel Vollan 8/3 11:04 8/3 14:10 3h 06min 17,1 8
3 6 Andreas Tømmervik 8/3 11:05 8/3 14:11 3h 06min 17,1 8
4 14 Jan Slosar 8/3 11:13 8/3 14:13 3h 00min 17,7 8
5 11 Ronny Wingren 8/3 11:10 8/3 14:16 3h 06min 17,1 8
6 20 Bente Levorsen 8/3 11:19 8/3 14:19 3h 00min 17,7 8
7 12 Britt-Johanne Rundhaug 8/3 11:11 8/3 14:23 3h 12min 16,6 8
7 2 Vidar Løkeng 8/3 11:01 8/3 14:23 3h 22min 15,7 8
9 7 Egil Eliassen 8/3 11:06 8/3 14:27 3h 21min 15,8 8
10 27 Nicole Burger 8/3 11:26 8/3 14:29 3h 03min 17,4 8
10 22 Elisabeth Edland 8/3 11:21 8/3 14:29 3h 08min 16,9 8
12 4 Sigurd Domaas 8/3 11:03 8/3 14:30 3h 27min 15,4 8
13 23 John Øivind Selmer 8/3 11:22 8/3 14:31 3h 09min 16,8 8
14 26 Leif Wilhelmsen 8/3 11:25 8/3 14:32 3h 07min 17,0 8
14 10 Sølvi Monsen 8/3 11:09 8/3 14:32 3h 23min 15,7 8
16 25 Vidar Uglebakken 8/3 11:24 8/3 14:33 3h 09min 16,8 8
16 8 Ivar Johan Sørli 8/3 11:07 8/3 14:33 3h 26min 15,4 8
18 13 Jon Sigmundstad 8/3 11:12 8/3 14:34 3h 22min 15,7 8
18 18 Knut Olav Grimdalen 8/3 11:17 8/3 14:34 3h 17min 16,1 8
20 15 Tor Birger Seppola 8/3 11:14 8/3 14:36 3h 22min 15,7 8
21 40 Taisto Torneus 8/3 11:39 8/3 14:37 2h 58min 17,9 8
22 16 Eirill Therese Zahl Larsen 8/3 11:15 8/3 14:40 3h 25min 15,5 8
23 9 Torkil Hansen 8/3 11:08 8/3 14:44 3h 36min 14,7 8
24 41 Marcos Porcires 8/3 11:40 8/3 14:46 3h 06min 17,1 8
24 19 Merete Neset 8/3 11:18 8/3 14:46 3h 28min 15,3 8
26 49 Ole Wingren 8/3 11:48 8/3 14:47 2h 59min 17,8 8
26 36 Ole Christian Uglebakken 8/3 11:35 8/3 14:47 3h 12min 16,6 8
26 35 Yngve Opgård 8/3 11:34 8/3 14:47 3h 13min 16,5 8
29 3 Tom Hardy 8/3 11:02 8/3 14:48 3h 46min 14,1 8
30 29 Børge Johansen 8/3 11:28 8/3 14:49 3h 21min 15,8 8
31 33 Hanne Bakken Johansen 8/3 11:32 8/3 14:50 3h 18min 16,1 8
31 55 Hilde Askildt 8/3 11:54 8/3 14:50 2h 56min 18,1 8
33 31 Olivia Van Uytvanck 8/3 11:30 8/3 14:51 3h 21min 15,8 8
33 46 Alexander Schwarz 8/3 11:45 8/3 14:51 3h 06min 17,1 8
35 39 Sanja Heikkilä 8/3 11:38 8/3 14:55 3h 17min 16,1 8
35 47 Siw Enoksen Hansen 8/3 11:46 8/3 14:55 3h 09min 16,8 8
37 24 Stein Tage Domaas 8/3 11:23 8/3 14:56 3h 33min 14,9 8
37 48 Ove Grytbak 8/3 11:47 8/3 14:56 3h 09min 16,8 8
39 43 Frode Wang 8/3 11:42 8/3 15:00 3h 18min 16,1 8
39 45 Geir Wiik 8/3 11:44 8/3 15:00 3h 16min 16,2 8
41 28 Philip Ross 8/3 11:27 8/3 15:01 3h 34min 14,9 8
42 54 Ingvild Lakseide 8/3 11:53 8/3 15:06 3h 13min 16,5 8
43 56 Michael Kalcher 8/3 11:55 8/3 15:08 3h 13min 16,5 8
43 38 Wolfgang Simon-Nilsen 8/3 11:37 8/3 15:08 3h 31min 15,1 8
45 37 Tore Figenschau 8/3 11:36 8/3 15:09 3h 33min 14,9 8
46 30 Lars Erik Gausen 8/3 11:29 8/3 15:10 3h 41min 14,4 8
46 32 Hege Knutsen 8/3 11:31 8/3 15:10 3h 39min 14,5 8
48 21 Sean Rebbeng Næss 8/3 11:20 8/3 15:11 3h 51min 13,8 8
49 42 Mikal Lanes 8/3 11:41 8/3 15:12 3h 31min 15,1 8
50 17 Jill Jacobsen 8/3 11:16 8/3 15:19 4h 03min 13,1 8
51 69 Thomas Rosencrantz 8/3 12:08 8/3 15:21 3h 13min 16,5 8
51 50 Eileen Strøm 8/3 11:49 8/3 15:21 3h 32min 15,0 8
51 53 Robin Johansen 8/3 11:52 8/3 15:21 3h 29min 15,2 8
54 64 Øyvind Jakobsen 8/3 12:03 8/3 15:25 3h 22min 15,7 8
55 57 Ingebjørg Tollefsen 8/3 11:56 8/3 15:26 3h 30min 15,1 8
56 62 Mathilde Skiftesvik Nilsen 8/3 12:01 8/3 15:29 3h 28min 15,3 8
57 61 Siri Goberg 8/3 12:00 8/3 15:31 3h 31min 15,1 8
57 58 Ronny Tennfjord 8/3 11:57 8/3 15:31 3h 34min 14,9 8
59 73 Krister Höök 8/3 12:12 8/3 15:32 3h 20min 15,9 8
59 67 Bram Bril 8/3 12:06 8/3 15:32 3h 26min 15,4 8
59 60 Nieske Wierda 8/3 11:59 8/3 15:32 3h 33min 14,9 8
62 59 Aleksander Kirkfjell 8/3 11:58 8/3 15:34 3h 36min 14,7 8
63 44 Ørnulf Jacobsen 8/3 11:43 8/3 15:37 3h 54min 13,6 8
63 34 Jorge Andrés García 8/3 11:33 8/3 15:37 4h 04min 13,0 8
65 68 Rolf W. Johansen 8/3 12:07 8/3 15:38 3h 31min 15,1 8
66 63 Victor Halvorsen 8/3 12:02 8/3 15:47 3h 45min 14,1 8
67 72 Erika Zopf 8/3 12:11 8/3 15:49 3h 38min 14,6 8
68 70 Simen Bækken 8/3 12:09 8/3 15:50 3h 41min 14,4 8
69 65 Charlotte Nyheim Lambela 8/3 12:04 8/3 16:04 4h 00min 13,2 8
70 71 Roger Pedersen 8/3 12:10 8/3 16:08 3h 58min 13,4 8
71 51 Joakim Wisløff 8/3 11:50 8/3 16:19 4h 29min 11,8 8
72 52 Kristin Esseth 8/3 11:51 8/3 16:35 4h 44min 11,2 8
73 66 Krzysztof Nowakowski 8/3 12:05 8/3 17:19 5h 14min 10,1 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 53 km
2 Jergul 78 km
3 Karasjok 69 km
4 Levajok 85 km
5 Skoganvarre 88 km
6 Jotka 56 km
7 Alta 53 km