Reload
FL1000 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 12:21
Siste oppdatering: 15. mars 2014
23. januar 10:28
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Tana

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 131 Ronny Frydenlund 9/3 11:07 9/3 19:47 8h 40min 13,5 13
2 171 Sigrid Ekran 9/3 12:05 9/3 19:54 7h 49min 15,0 13
3 132 Birgitte Næss Wærner 9/3 11:53 9/3 20:11 8h 18min 14,1 14
4 167 Harald Tunheim 9/3 12:33 9/3 20:35 8h 02min 14,6 12
5 141 Arnt Ola Skjerve 9/3 12:20 9/3 20:47 8h 27min 13,8 14
6 153 Kjell Brennodden 9/3 12:33 9/3 20:48 8h 15min 14,2 13
7 155 Jan Øystein Dervo 9/3 11:55 9/3 20:55 9h 00min 13,0 13
8 154 Arne Karlstrøm 9/3 12:35 9/3 21:00 8h 25min 13,9 13
9 152 Nina Skramstad 9/3 12:39 9/3 21:07 8h 28min 13,8 14
10 166 Steinar Kristensen 9/3 12:45 9/3 21:09 8h 24min 13,9 13
11 142 Bernd Helmich 9/3 12:47 9/3 21:18 8h 31min 13,7 13
12 175 Ola Martinsen 9/3 12:16 9/3 21:21 9h 05min 12,9 12
13 137 Petter Karlsson 9/3 12:35 9/3 21:31 8h 56min 13,1 14
14 172 Tom Frode Johansen 9/3 12:47 9/3 21:43 8h 56min 13,1 13
15 164 Stein Håvard Fjestad 9/3 13:05 9/3 21:51 8h 46min 13,3 14
16 178 Jon Børge Stina 9/3 13:00 9/3 21:53 8h 53min 13,2 13
17 176 Kristian Walseth 9/3 12:55 9/3 22:01 9h 06min 12,9 12
18 143 Yngve Fagerli 9/3 13:14 9/3 22:03 8h 49min 13,3 12
19 156 Sébastien Vergnaud 9/3 13:17 9/3 22:09 8h 52min 13,2 14
20 158 Dag Torulf Olsen 9/3 13:09 9/3 22:11 9h 02min 13,0 14
21 162 Lars Monsen 9/3 13:21 9/3 22:14 8h 53min 13,2 14
22 170 Ketil Reitan 9/3 13:31 9/3 22:29 8h 58min 13,0 13
23 133 Jo Jøldal 9/3 13:34 9/3 22:38 9h 04min 12,9 14
23 148 Ingebrigt Storli 9/3 13:54 9/3 22:38 8h 44min 13,4 14
25 135 Hugo Hansen 9/3 13:41 9/3 22:40 8h 59min 13,0 14
26 160 Petter Jahnsen 9/3 15:21 9/3 23:17 7h 56min 14,7 13
27 139 Leif Herleiksplass 9/3 15:29 9/3 23:24 7h 55min 14,8 12
28 136 Mikael Jutila 9/3 14:11 9/3 23:34 9h 23min 12,5 14
29 144 Per Weddegjerde 9/3 14:18 9/3 23:43 9h 25min 12,4 14
30 174 Alf-Einar Hernes 9/3 15:47 10/3 00:02 8h 15min 14,2 14
31 134 Miquel-Angel Martinez 9/3 14:40 10/3 00:17 9h 37min 12,2 14
32 159 Espen Sønvisen Bech 9/3 14:56 10/3 00:24 9h 28min 12,4 14
33 147 Svein Åge Jakobsen 9/3 15:31 10/3 00:41 9h 10min 12,8 14
34 149 Ben Voigt 9/3 13:28 10/3 00:52 11h 24min 10,3 14
35 163 Kent-Gjoran Svendsen 9/3 16:44 10/3 01:47 9h 03min 12,9 13
36 181 Juha Hokka 9/3 17:44 10/3 01:50 8h 06min 14,4 12
37 168 Maria Sparboe 9/3 16:33 10/3 02:06 9h 33min 12,3 13
38 185 Roger Dahl 9/3 18:07 10/3 02:30 8h 23min 14,0 14
39 165 Dag Broch 9/3 12:04 10/3 02:51 14h 47min 7,9 12
40 182 Frode Holten 9/3 21:53 10/3 06:06 8h 13min 14,2 14
41 184 Erlend Johannessen 9/3 22:24 10/3 06:51 8h 27min 13,8 12
42 138 Alexander Johansson 9/3 17:04 10/3 06:57 13h 53min 8,4 12
43 146 Marius Moholdt 9/3 21:46 10/3 07:14 9h 28min 12,4 13
44 145 Kari Thomassen 9/3 21:48 10/3 07:34 9h 46min 12,0 14
45 151 Francois Pagnoux 9/3 23:10 10/3 09:40 10h 30min 11,1 13
46 173 Hendrik Stachnau 9/3 23:24 10/3 10:58 11h 34min 10,1 14
47 161 Catherine Fontaine 10/3 02:28 10/3 11:18 8h 50min 13,2 12
48 183 Rebord Pascal 10/3 02:51 10/3 12:00 9h 09min 12,8 13
49 179 Isabelle Travadon 10/3 02:47 10/3 12:01 9h 14min 12,7 12
50 157 Jan Vidar Dahle 9/3 14:53 10/3 14:02 23h 09min 5,1 11
51 150 Dan Ditlefsen 10/3 04:59 10/3 14:18 9h 19min 12,6 13

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km