Reload
FL1000 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 12:21
Siste oppdatering: 15. mars 2014
22. januar 01:05
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 131 Ronny Frydenlund 8/3 16:18 8/3 20:33 4h 15min 13,6 14
2 141 Arnt Ola Skjerve 8/3 16:28 8/3 20:34 4h 06min 14,1 14
3 132 Birgitte Næss Wærner 8/3 16:21 8/3 20:35 4h 14min 13,7 14
4 154 Arne Karlstrøm 8/3 16:39 8/3 20:42 4h 03min 14,3 14
5 137 Petter Karlsson 8/3 16:29 8/3 20:46 4h 17min 13,5 14
6 167 Harald Tunheim 8/3 16:49 8/3 20:47 3h 58min 14,6 14
6 143 Yngve Fagerli 8/3 16:27 8/3 20:47 4h 20min 13,4 14
8 135 Hugo Hansen 8/3 16:30 8/3 20:48 4h 18min 13,5 14
9 170 Ketil Reitan 8/3 16:56 8/3 20:49 3h 53min 14,9 14
9 152 Nina Skramstad 8/3 16:40 8/3 20:49 4h 09min 14,0 14
9 166 Steinar Kristensen 8/3 16:48 8/3 20:49 4h 01min 14,4 14
12 171 Sigrid Ekran 8/3 16:57 8/3 20:50 3h 53min 14,9 14
12 142 Bernd Helmich 8/3 16:33 8/3 20:50 4h 17min 13,5 14
14 156 Sébastien Vergnaud 8/3 16:43 8/3 20:51 4h 08min 14,0 14
15 139 Leif Herleiksplass 8/3 16:23 8/3 20:54 4h 31min 12,8 14
16 136 Mikael Jutila 8/3 16:26 8/3 20:55 4h 29min 12,9 14
16 148 Ingebrigt Storli 8/3 17:03 8/3 20:55 3h 52min 15,0 14
18 149 Ben Voigt 8/3 16:40 8/3 20:56 4h 16min 13,6 14
18 162 Lars Monsen 8/3 16:48 8/3 20:56 4h 08min 14,0 14
20 158 Dag Torulf Olsen 8/3 16:49 8/3 20:57 4h 08min 14,0 14
21 178 Jon Børge Stina 8/3 17:03 8/3 20:58 3h 55min 14,8 14
22 164 Stein Håvard Fjestad 8/3 16:51 8/3 21:00 4h 09min 14,0 14
22 138 Alexander Johansson 8/3 16:41 8/3 21:00 4h 19min 13,4 14
24 153 Kjell Brennodden 8/3 16:37 8/3 21:01 4h 24min 13,2 14
24 176 Kristian Walseth 8/3 17:04 8/3 21:01 3h 57min 14,7 14
26 155 Jan Øystein Dervo 8/3 16:46 8/3 21:06 4h 20min 13,4 14
26 157 Jan Vidar Dahle 8/3 16:50 8/3 21:06 4h 16min 13,6 14
28 144 Per Weddegjerde 8/3 16:38 8/3 21:07 4h 29min 12,9 14
29 160 Petter Jahnsen 8/3 16:46 8/3 21:08 4h 22min 13,3 14
29 172 Tom Frode Johansen 8/3 16:58 8/3 21:08 4h 10min 13,9 14
31 159 Espen Sønvisen Bech 8/3 16:54 8/3 21:09 4h 15min 13,6 14
32 175 Ola Martinsen 8/3 17:04 8/3 21:10 4h 06min 14,1 14
33 134 Miquel-Angel Martinez 8/3 16:30 8/3 21:17 4h 47min 12,1 14
34 165 Dag Broch 8/3 16:58 8/3 21:18 4h 20min 13,4 14
35 133 Jo Jøldal 8/3 16:32 8/3 21:20 4h 48min 12,1 14
36 163 Kent-Gjoran Svendsen 8/3 16:54 8/3 21:25 4h 31min 12,8 14
37 174 Alf-Einar Hernes 8/3 17:04 8/3 22:02 4h 58min 11,7 14
37 168 Maria Sparboe 8/3 17:04 8/3 22:02 4h 58min 11,7 14
39 147 Svein Åge Jakobsen 8/3 16:43 8/3 22:11 5h 28min 10,6 14
40 151 Francois Pagnoux 8/3 16:43 8/3 22:18 5h 35min 10,4 14
41 182 Frode Holten 8/3 17:14 9/3 04:23 11h 09min 5,2 14
42 181 Juha Hokka 8/3 17:12 9/3 04:37 11h 25min 5,1 14
43 146 Marius Moholdt 8/3 16:51 9/3 04:40 11h 49min 4,9 14
44 145 Kari Thomassen 8/3 20:00 9/3 05:11 9h 11min 6,3 14
45 179 Isabelle Travadon 8/3 17:16 9/3 05:16 12h 00min 4,8 14
46 161 Catherine Fontaine 8/3 16:59 9/3 05:24 12h 25min 4,7 14
47 183 Rebord Pascal 8/3 17:19 9/3 05:25 12h 06min 4,8 14
48 184 Erlend Johannessen 8/3 17:21 9/3 05:26 12h 05min 4,8 14
49 169 Marçal Rocias Palau 8/3 17:18 9/3 05:28 12h 10min 4,8 14
50 185 Roger Dahl 8/3 17:12 9/3 05:35 12h 23min 4,7 14
51 173 Hendrik Stachnau 8/3 17:40 9/3 05:51 12h 11min 4,8 14
52 150 Dan Ditlefsen 8/3 17:22 9/3 06:16 12h 54min 4,5 14
53 180 Gerard Gaspard 8/3 17:15 9/3 07:10 13h 55min 4,2 14
54 177 Hans-Peter Heis 8/3 18:26 9/3 09:12 14h 46min 3,9 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km