Reload
FL1000 2014
Starttidspunkt: lørdag 8. mars 12:21
Siste oppdatering: 15. mars 2014
17. januar 09:59
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 131 Ronny Frydenlund 8/3 12:21 8/3 16:18 3h 57min 12,7 14
2 132 Birgitte Næss Wærner 8/3 12:22 8/3 16:21 3h 59min 12,6 14
3 139 Leif Herleiksplass 8/3 12:29 8/3 16:23 3h 54min 12,8 14
4 136 Mikael Jutila 8/3 12:26 8/3 16:26 4h 00min 12,5 14
5 143 Yngve Fagerli 8/3 12:33 8/3 16:27 3h 54min 12,8 14
6 141 Arnt Ola Skjerve 8/3 12:31 8/3 16:28 3h 57min 12,7 14
7 137 Petter Karlsson 8/3 12:27 8/3 16:29 4h 02min 12,4 14
8 135 Hugo Hansen 8/3 12:25 8/3 16:30 4h 05min 12,2 14
8 134 Miquel-Angel Martinez 8/3 12:24 8/3 16:30 4h 06min 12,2 14
10 133 Jo Jøldal 8/3 12:23 8/3 16:32 4h 09min 12,0 14
11 142 Bernd Helmich 8/3 12:32 8/3 16:33 4h 01min 12,4 14
12 153 Kjell Brennodden 8/3 12:43 8/3 16:37 3h 54min 12,8 14
13 144 Per Weddegjerde 8/3 12:34 8/3 16:38 4h 04min 12,3 14
14 154 Arne Karlstrøm 8/3 12:44 8/3 16:39 3h 55min 12,8 14
15 149 Ben Voigt 8/3 12:39 8/3 16:40 4h 01min 12,4 14
15 152 Nina Skramstad 8/3 12:42 8/3 16:40 3h 58min 12,6 14
17 138 Alexander Johansson 8/3 12:28 8/3 16:41 4h 13min 11,9 14
18 151 Francois Pagnoux 8/3 12:41 8/3 16:43 4h 02min 12,4 14
18 156 Sébastien Vergnaud 8/3 12:46 8/3 16:43 3h 57min 12,7 14
18 147 Svein Åge Jakobsen 8/3 12:37 8/3 16:43 4h 06min 12,2 14
21 155 Jan Øystein Dervo 8/3 12:45 8/3 16:46 4h 01min 12,4 14
21 160 Petter Jahnsen 8/3 12:50 8/3 16:46 3h 56min 12,7 14
23 166 Steinar Kristensen 8/3 12:56 8/3 16:48 3h 52min 12,9 14
23 162 Lars Monsen 8/3 12:52 8/3 16:48 3h 56min 12,7 14
25 167 Harald Tunheim 8/3 12:57 8/3 16:49 3h 52min 12,9 14
25 158 Dag Torulf Olsen 8/3 12:48 8/3 16:49 4h 01min 12,4 14
27 157 Jan Vidar Dahle 8/3 12:47 8/3 16:50 4h 03min 12,3 14
28 164 Stein Håvard Fjestad 8/3 12:54 8/3 16:51 3h 57min 12,7 14
28 146 Marius Moholdt 8/3 12:36 8/3 16:51 4h 15min 11,8 14
30 145 Kari Thomassen 8/3 12:35 8/3 16:53 4h 18min 11,6 14
31 163 Kent-Gjoran Svendsen 8/3 12:53 8/3 16:54 4h 01min 12,4 14
31 159 Espen Sønvisen Bech 8/3 12:49 8/3 16:54 4h 05min 12,2 14
33 170 Ketil Reitan 8/3 13:00 8/3 16:56 3h 56min 12,7 14
34 171 Sigrid Ekran 8/3 13:01 8/3 16:57 3h 56min 12,7 14
35 165 Dag Broch 8/3 12:55 8/3 16:58 4h 03min 12,3 14
35 172 Tom Frode Johansen 8/3 13:02 8/3 16:58 3h 56min 12,7 14
37 161 Catherine Fontaine 8/3 12:51 8/3 16:59 4h 08min 12,1 14
38 178 Jon Børge Stina 8/3 13:08 8/3 17:03 3h 55min 12,8 14
38 148 Ingebrigt Storli 8/3 12:38 8/3 17:03 4h 25min 11,3 14
40 168 Maria Sparboe 8/3 12:58 8/3 17:04 4h 06min 12,2 14
40 175 Ola Martinsen 8/3 13:05 8/3 17:04 3h 59min 12,6 14
40 176 Kristian Walseth 8/3 13:06 8/3 17:04 3h 58min 12,6 14
40 174 Alf-Einar Hernes 8/3 13:04 8/3 17:04 4h 00min 12,5 14
44 181 Juha Hokka 8/3 13:11 8/3 17:12 4h 01min 12,4 14
44 185 Roger Dahl 8/3 13:15 8/3 17:12 3h 57min 12,7 14
46 182 Frode Holten 8/3 13:12 8/3 17:14 4h 02min 12,4 14
47 180 Gerard Gaspard 8/3 13:10 8/3 17:15 4h 05min 12,2 14
48 179 Isabelle Travadon 8/3 13:09 8/3 17:16 4h 07min 12,1 14
49 169 Marçal Rocias Palau 8/3 12:59 8/3 17:18 4h 19min 11,6 14
50 183 Rebord Pascal 8/3 13:13 8/3 17:19 4h 06min 12,2 14
51 184 Erlend Johannessen 8/3 13:14 8/3 17:21 4h 07min 12,1 14
52 150 Dan Ditlefsen 8/3 12:40 8/3 17:22 4h 42min 10,6 14
53 173 Hendrik Stachnau 8/3 13:03 8/3 17:40 4h 37min 10,8 14
54 177 Hans-Peter Heis 8/3 13:07 8/3 18:26 5h 19min 9,4 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km