Reload
FL500 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 11:00
Siste oppdatering: 13. mars 2013
16. januar 08:31
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 48 Dag Broch 10/3 08:35 10/3 15:00 6h 25min 13,2 7
2 18 Katy Meier 10/3 11:04 10/3 16:10 5h 06min 16,7 8
3 36 Eline Lihagen 10/3 11:02 10/3 16:11 5h 09min 16,5 8
4 33 Milos Gonda 10/3 11:18 10/3 16:19 5h 01min 16,9 8
5 19 Ole Wingren 10/3 11:44 10/3 16:46 5h 02min 16,9 8
6 9 Elisabeth Edland 10/3 11:28 10/3 16:51 5h 23min 15,8 8
7 35 Espen Sønvisen Bech 10/3 11:13 10/3 17:06 5h 53min 14,4 8
8 20 Roy-Åge Jensen Ugseth 10/3 11:43 10/3 17:11 5h 28min 15,5 8
9 25 Sølvi Monsen 10/3 11:06 10/3 17:22 6h 16min 13,6 8
10 61 Stefan Falter 10/3 11:29 10/3 17:31 6h 02min 14,1 7
11 51 Leif Wilhelmsen 10/3 12:04 10/3 17:38 5h 34min 15,3 8
12 24 Tore J. Helistø 10/3 11:38 10/3 17:42 6h 04min 14,0 8
12 34 Eileen Strøm 10/3 12:11 10/3 17:42 5h 31min 15,4 8
14 22 Ronny Wingren 10/3 11:48 10/3 18:01 6h 13min 13,7 8
15 43 Marcos Porcires 10/3 12:30 10/3 18:11 5h 41min 15,0 7
15 5 John Øivind Selmer 10/3 12:12 10/3 18:11 5h 59min 14,2 8
17 27 Vidar Uglebakken 10/3 12:20 10/3 18:13 5h 53min 14,4 7
18 45 Svein Sødahl Kvam 10/3 12:44 10/3 18:16 5h 32min 15,4 8
19 11 Ove Grytbak 10/3 12:13 10/3 18:17 6h 04min 14,0 8
20 4 Alexander Johansson 10/3 11:59 10/3 18:18 6h 19min 13,5 8
21 29 Vidar Løkeng 10/3 12:25 10/3 18:33 6h 08min 13,9 8
22 38 Ole Christian Uglebakken 10/3 12:37 10/3 18:37 6h 00min 14,2 7
23 57 Pål Karlsen Haugsnes 10/3 12:08 10/3 19:01 6h 53min 12,3 8
24 71 Taisto Torneus 10/3 12:30 10/3 19:06 6h 36min 12,9 7
25 1 Egil Eliassen 10/3 12:55 10/3 19:19 6h 24min 13,3 8
26 68 Heike Kontermann 10/3 12:54 10/3 19:24 6h 30min 13,1 8
27 53 Tommy Larsen 10/3 13:26 10/3 19:25 5h 59min 14,2 8
28 42 Christian Høy Knudsen 10/3 13:16 10/3 19:38 6h 22min 13,4 8
29 16 Stian Hasfjord 10/3 13:03 10/3 19:44 6h 41min 12,7 8
30 28 Yngve Opgård 10/3 13:41 10/3 19:48 6h 07min 13,9 8
31 39 Nieske Wierda 10/3 13:46 10/3 19:50 6h 04min 14,0 8
32 40 Geir Wiik 10/3 14:13 10/3 20:05 5h 52min 14,5 7
33 26 Stein Tage Domaas 10/3 13:02 10/3 20:11 7h 09min 11,9 8
34 67 Aslak Prestbakmo 10/3 13:37 10/3 20:13 6h 36min 12,9 7
35 52 Alf Stokke 10/3 13:58 10/3 20:14 6h 16min 13,6 8
36 32 Berit Seljestokken 10/3 14:15 10/3 20:37 6h 22min 13,4 8
37 3 Henrik Stang Aas 10/3 14:40 10/3 20:44 6h 04min 14,0 8
38 59 Kent-Gjoran Svendsen 10/3 13:57 10/3 20:51 6h 54min 12,3 8
39 55 Gunhild Sem 10/3 14:58 10/3 21:26 6h 28min 13,1 8
40 46 Johanne Sundby 10/3 15:05 10/3 21:29 6h 24min 13,3 7
41 63 Silje Holmen Larsen 10/3 15:12 10/3 21:30 6h 18min 13,5 7
42 8 Ørnulf Jacobsen 10/3 15:21 10/3 21:36 6h 15min 13,6 8
43 62 Børge Johansen 10/3 15:18 10/3 21:39 6h 21min 13,4 7
44 13 Tom Hardy 10/3 15:09 10/3 21:57 6h 48min 12,5 8
45 70 Michelle Kristin Pedersen 10/3 15:59 10/3 22:00 6h 01min 14,1 7
46 10 Yvonne Dåbakk 10/3 15:49 10/3 22:02 6h 13min 13,7 8
47 44 Francois Pagnoux 10/3 16:00 10/3 22:16 6h 16min 13,6 8
48 14 Cécile DUPE 10/3 16:01 10/3 22:17 6h 16min 13,6 7
49 6 Karoliina Ruippo 10/3 16:16 10/3 22:20 6h 04min 14,0 8
50 2 Mel Andrews 10/3 15:43 10/3 22:30 6h 47min 12,5 7
51 64 Raymond Johansen 10/3 15:52 10/3 23:00 7h 08min 11,9 7
52 17 Jukka Honkapirtti 10/3 15:58 10/3 23:35 7h 37min 11,2 7
53 69 Wolfram Schumacher 10/3 17:00 10/3 23:44 6h 44min 12,6 8
54 30 Pasi Ollikainen 10/3 17:47 11/3 00:04 6h 17min 13,5 7
55 66 Andreas Trongaard 10/3 17:42 11/3 00:27 6h 45min 12,6 6
56 41 Wolfgang Simon-Nilsen 10/3 17:55 11/3 00:46 6h 51min 12,4 7
57 49 Nora Själin 10/3 17:11 11/3 00:50 7h 39min 11,1 6
58 12 Tor Birger Seppola 10/3 19:09 11/3 01:06 5h 57min 14,3 7
59 65 Hugo Hansen 10/3 18:47 11/3 04:20 9h 33min 8,9 8
59 60 Beate Jähnig 10/3 20:15 11/3 04:20 8h 05min 10,5 8
61 50 Kjetil Kristoffersen 10/3 22:19 11/3 16:04 17h 45min 4,8 7
62 21 Peter Kay-Kujawski 11/3 08:37 11/3 16:30 7h 53min 10,8 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km