Reload
FL1000 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 12:14
Siste oppdatering: 17. mars 2013
17. januar 19:18
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Tana

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 113 Robert Sørlie 10/3 08:24 10/3 18:31 10h 07min 11,6 14
2 115 Sigrid Ekran 10/3 09:20 10/3 19:16 9h 56min 11,8 14
3 91 Lars Monsen 10/3 10:30 10/3 19:41 9h 11min 12,7 14
4 114 Trine Kristiansen Lyrek 10/3 10:32 10/3 19:45 9h 13min 12,7 14
5 82 Inger-Marie Haaland 10/3 10:45 10/3 19:51 9h 06min 12,9 14
6 84 Magne Storstein 10/3 10:20 10/3 19:52 9h 32min 12,3 14
7 89 Kjell Brennodden 10/3 10:42 10/3 20:04 9h 22min 12,5 14
8 120 Ronny Frydenlund 10/3 10:56 10/3 20:24 9h 28min 12,4 13
9 128 Thomas Wærner 10/3 10:40 10/3 20:25 9h 45min 12,0 14
10 88 Kristian Walseth 10/3 11:07 10/3 20:30 9h 23min 12,5 13
11 116 Bjørnar Andersen 10/3 10:45 10/3 20:32 9h 47min 12,0 14
12 131 Harald Tunheim 10/3 10:59 10/3 20:44 9h 45min 12,0 13
13 104 Steinar Kristensen 10/3 11:17 10/3 21:20 10h 03min 11,6 14
14 93 Jan Øystein Dervo 10/3 11:47 10/3 21:21 9h 34min 12,2 13
15 81 Mats Pettersson 10/3 11:43 10/3 21:25 9h 42min 12,1 11
16 129 Hugh Neff 10/3 11:41 10/3 21:26 9h 45min 12,0 14
17 83 Roger Fossøy 10/3 12:19 10/3 21:27 9h 08min 12,8 14
18 101 Arnt Ola Skjerve 10/3 12:04 10/3 21:29 9h 25min 12,4 14
19 118 Ben Voigt 10/3 13:12 10/3 21:51 8h 39min 13,5 13
20 102 Nina Skramstad 10/3 12:10 10/3 22:00 9h 50min 11,9 12
21 103 Jan Vidar Dahle 10/3 12:53 10/3 22:05 9h 12min 12,7 13
22 125 Bernhard Schuchert 10/3 13:08 10/3 22:06 8h 58min 13,0 14
23 135 Jon Børge Stina 10/3 13:19 10/3 22:09 8h 50min 13,2 14
24 121 Bernd Helmich 10/3 13:20 10/3 22:18 8h 58min 13,0 14
25 94 Tore Bergby 10/3 12:48 10/3 22:23 9h 35min 12,2 14
26 123 Stine Berget Nordvik 10/3 12:38 10/3 22:35 9h 57min 11,8 12
27 106 Dag Torulf Olsen 10/3 12:38 10/3 22:38 10h 00min 11,7 13
28 110 May Conny Johansen 10/3 13:48 10/3 22:40 8h 52min 13,2 14
29 95 Ingebrigt Storli 10/3 13:18 10/3 22:45 9h 27min 12,4 12
30 108 Marianne Skjøthaug 10/3 14:01 10/3 22:46 8h 45min 13,4 14
31 124 Even Bøen 10/3 14:15 10/3 22:52 8h 37min 13,6 13
32 133 Yngve Fagerli 10/3 14:02 10/3 22:53 8h 51min 13,2 14
33 96 Jean Philippe Pontier 10/3 14:02 10/3 22:55 8h 53min 13,2 14
34 119 Aki Holck 10/3 13:26 10/3 23:08 9h 42min 12,1 13
35 112 Stein Håvard Fjestad 10/3 13:26 10/3 23:24 9h 58min 11,7 14
36 85 Kenneth Gjemmestad 10/3 12:28 10/3 23:34 11h 06min 10,5 13
37 130 Tom Frode Johansen 10/3 14:13 10/3 23:54 9h 41min 12,1 14
38 134 Jon Olav Borgebund 10/3 15:14 11/3 00:33 9h 19min 12,6 13
39 136 Christoffer Klemetsen 10/3 15:20 11/3 00:54 9h 34min 12,2 13
40 86 Leif Herleiksplass 10/3 15:26 11/3 01:07 9h 41min 12,1 14
41 132 Jo Jøldal 10/3 15:55 11/3 01:19 9h 24min 12,4 14
42 107 Torsten Kohnert 10/3 15:20 11/3 01:23 10h 03min 11,6 13
43 127 Miquel-Angel Martinez 10/3 14:46 11/3 01:29 10h 43min 10,9 14
44 99 Jon Hearn 10/3 16:32 11/3 01:30 8h 58min 13,0 11
45 109 Trond Hansen 10/3 15:41 11/3 01:34 9h 53min 11,8 11
46 97 Bernt Walseth 10/3 16:50 11/3 01:45 8h 55min 13,1 12
47 111 Mikael Jutila 10/3 16:08 11/3 01:50 9h 42min 12,1 13
48 105 Per Weddegjerde 10/3 15:06 11/3 01:51 10h 45min 10,9 13
49 90 Kari Thomassen 10/3 15:35 11/3 02:04 10h 29min 11,2 12
50 98 Marius Moholdt 10/3 14:13 11/3 02:35 12h 22min 9,5 14
51 117 Magnus Gorter Voie 10/3 17:50 11/3 02:47 8h 57min 13,1 14
52 126 Kristine Jerijærvi 10/3 21:51 11/3 10:28 12h 37min 9,3 13
53 122 Thomas Hoffmann 10/3 22:04 11/3 10:29 12h 25min 9,4 13
54 87 Kai Arne Berg 11/3 01:40 11/3 16:03 14h 23min 8,1 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km