Reload
FL1000 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 18. mars 2012
16. januar 16:12
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 82 Inger-Marie Haaland 10/3 16:10 10/3 19:47 3h 37min 16,0 14
1 77 Magne Storstein 10/3 16:05 10/3 19:47 3h 42min 15,7 14
3 83 Mats Pettersson 10/3 16:08 10/3 19:52 3h 44min 15,5 14
3 88 Harald Tunheim 10/3 16:15 10/3 19:52 3h 37min 16,0 14
5 73 Robert Sørlie 10/3 16:04 10/3 19:53 3h 49min 15,2 14
5 87 Emil Inauen 10/3 16:15 10/3 19:53 3h 38min 16,0 14
7 78 Arne Karlstrøm 10/3 16:06 10/3 19:54 3h 48min 15,3 14
8 71 Øyvind Nordahl Næss 10/3 16:03 10/3 19:57 3h 54min 14,9 14
8 75 Kjell Brennodden 10/3 16:06 10/3 19:57 3h 51min 15,1 14
10 91 Yngve Fagerli 10/3 16:20 10/3 20:04 3h 44min 15,5 14
11 90 Nina Skramstad 10/3 16:19 10/3 20:06 3h 47min 15,3 14
12 101 Trine Kristiansen Lyrek 10/3 16:31 10/3 20:18 3h 47min 15,3 14
12 97 Thomas Wærner 10/3 16:26 10/3 20:18 3h 52min 15,0 14
14 84 Bernhard Schuchert 10/3 16:20 10/3 20:19 3h 59min 14,6 14
15 80 Roger Fossøy 10/3 16:12 10/3 20:21 4h 09min 14,0 14
16 86 Jo Are Brennodden 10/3 16:22 10/3 20:24 4h 02min 14,4 14
17 98 Ronny Frydenlund 10/3 16:31 10/3 20:25 3h 54min 14,9 14
18 74 Daniel Juillaguet 10/3 16:10 10/3 20:27 4h 17min 13,5 14
19 85 Mikael Jutila 10/3 16:21 10/3 20:28 4h 07min 14,1 14
20 99 Arnt Ola Skjerve 10/3 16:32 10/3 20:29 3h 57min 14,7 14
21 106 Ketil Reitan 10/3 16:40 10/3 20:35 3h 55min 14,8 14
22 104 Tom Frode Johansen 10/3 16:38 10/3 20:49 4h 11min 13,9 14
23 94 Jo Jøldal 10/3 16:33 10/3 20:51 4h 18min 13,5 14
24 103 Bernd Helmich 10/3 16:39 10/3 20:52 4h 13min 13,8 14
25 107 Lars Monsen 10/3 16:45 10/3 20:53 4h 08min 14,0 14
26 92 Øyvind Mortensen 10/3 16:31 10/3 20:58 4h 27min 13,0 14
27 100 Eirik Nilsen 10/3 16:39 10/3 21:01 4h 22min 13,3 14
28 102 Thomas Rosencrantz 10/3 16:43 10/3 21:04 4h 21min 13,3 14
29 93 Miquel-Angel Martinez 10/3 16:40 10/3 21:09 4h 29min 12,9 14
30 112 Stine Berget Nordvik 10/3 16:48 10/3 21:10 4h 22min 13,3 14
30 115 Kristian Walseth 10/3 16:59 10/3 21:10 4h 11min 13,9 14
32 120 Bernt Walseth 10/3 16:59 10/3 21:11 4h 12min 13,8 14
33 96 Dag Torulf Olsen 10/3 16:40 10/3 21:12 4h 32min 12,8 14
34 121 May-Conny Johansen 10/3 17:05 10/3 21:16 4h 11min 13,9 14
35 111 Per Weddegjerde 10/3 16:50 10/3 21:18 4h 28min 13,0 14
36 109 Torsten Kohnert 10/3 16:52 10/3 21:23 4h 31min 12,8 14
37 117 Petter Karlsson 10/3 17:07 10/3 21:25 4h 18min 13,5 14
38 105 Ben Voigt 10/3 16:53 10/3 21:29 4h 36min 12,6 14
39 108 Tore Bergby 10/3 17:11 10/3 21:36 4h 25min 13,1 14
39 113 Bjørn-Hugo Kristoffersen 10/3 17:07 10/3 21:36 4h 29min 12,9 14
41 116 Bjørn Petter Kaltenborn 10/3 17:05 10/3 21:39 4h 34min 12,7 14
42 110 Tove Sørensen 10/3 17:01 10/3 21:43 4h 42min 12,3 14
42 122 Tore Albrigtsen 10/3 17:02 10/3 21:43 4h 41min 12,4 14
44 114 Dariusz Morsztyn 10/3 16:56 10/3 21:46 4h 50min 12,0 14
45 76 Sigmund Alhaug 10/3 16:53 10/3 22:12 5h 19min 10,9 13
46 119 Jan Øystein Dervo 10/3 17:08 10/3 22:19 5h 11min 11,2 14
47 95 Marius Moholdt 10/3 17:18 10/3 22:23 5h 05min 11,4 14
48 79 Aila Emilie Sarre 10/3 19:12 10/3 23:03 3h 51min 15,1 14
49 81 Arne Liaklev 10/3 19:21 10/3 23:18 3h 57min 14,7 14
50 118 Gerard Gaspard 10/3 19:05 10/3 23:27 4h 22min 13,3 14
51 89 Dries Jacobs 10/3 19:15 10/3 23:36 4h 21min 13,3 14
52 72 Jan Vidar Dahle 10/3 19:20 10/3 23:37 4h 17min 13,5 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km