Reload
FL1000 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 12:00
Siste oppdatering: 18. mars 2012
17. januar 07:55
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 1:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 71 Øyvind Nordahl Næss 10/3 12:15 10/3 16:03 3h 48min 13,2 14
2 73 Robert Sørlie 10/3 12:17 10/3 16:04 3h 47min 13,2 14
3 77 Magne Storstein 10/3 12:21 10/3 16:05 3h 44min 13,4 14
4 78 Arne Karlstrøm 10/3 12:22 10/3 16:06 3h 44min 13,4 14
4 75 Kjell Brennodden 10/3 12:19 10/3 16:06 3h 47min 13,2 14
6 83 Mats Pettersson 10/3 12:27 10/3 16:08 3h 41min 13,6 14
6 79 Aila Emilie Sarre 10/3 12:23 10/3 16:08 3h 45min 13,3 14
8 74 Daniel Juillaguet 10/3 12:18 10/3 16:10 3h 52min 12,9 14
8 82 Inger-Marie Haaland 10/3 12:26 10/3 16:10 3h 44min 13,4 14
10 80 Roger Fossøy 10/3 12:24 10/3 16:12 3h 48min 13,2 14
11 88 Harald Tunheim 10/3 12:32 10/3 16:15 3h 43min 13,5 14
11 87 Emil Inauen 10/3 12:31 10/3 16:15 3h 44min 13,4 14
13 90 Nina Skramstad 10/3 12:34 10/3 16:19 3h 45min 13,3 14
14 84 Bernhard Schuchert 10/3 12:28 10/3 16:20 3h 52min 12,9 14
14 91 Yngve Fagerli 10/3 12:35 10/3 16:20 3h 45min 13,3 14
16 85 Mikael Jutila 10/3 12:29 10/3 16:21 3h 52min 12,9 14
17 86 Jo Are Brennodden 10/3 12:30 10/3 16:22 3h 52min 12,9 14
18 72 Jan Vidar Dahle 10/3 12:16 10/3 16:25 4h 09min 12,0 14
19 97 Thomas Wærner 10/3 12:41 10/3 16:26 3h 45min 13,3 14
20 81 Arne Liaklev 10/3 12:25 10/3 16:27 4h 02min 12,4 14
21 98 Ronny Frydenlund 10/3 12:42 10/3 16:31 3h 49min 13,1 14
21 92 Øyvind Mortensen 10/3 12:36 10/3 16:31 3h 55min 12,8 14
21 101 Trine Kristiansen Lyrek 10/3 12:45 10/3 16:31 3h 46min 13,3 14
24 99 Arnt Ola Skjerve 10/3 12:43 10/3 16:32 3h 49min 13,1 14
25 94 Jo Jøldal 10/3 12:38 10/3 16:33 3h 55min 12,8 14
26 104 Tom Frode Johansen 10/3 12:48 10/3 16:38 3h 50min 13,0 14
27 103 Bernd Helmich 10/3 12:47 10/3 16:39 3h 52min 12,9 14
27 100 Eirik Nilsen 10/3 12:44 10/3 16:39 3h 55min 12,8 14
29 93 Miquel-Angel Martinez 10/3 12:37 10/3 16:40 4h 03min 12,3 14
29 106 Ketil Reitan 10/3 12:50 10/3 16:40 3h 50min 13,0 14
29 96 Dag Torulf Olsen 10/3 12:40 10/3 16:40 4h 00min 12,5 14
32 102 Thomas Rosencrantz 10/3 12:46 10/3 16:43 3h 57min 12,7 14
33 107 Lars Monsen 10/3 12:51 10/3 16:45 3h 54min 12,8 14
34 112 Stine Berget Nordvik 10/3 12:56 10/3 16:48 3h 52min 12,9 14
35 89 Dries Jacobs 10/3 12:33 10/3 16:49 4h 16min 11,7 14
36 111 Per Weddegjerde 10/3 12:55 10/3 16:50 3h 55min 12,8 14
37 108 Tore Bergby 10/3 12:52 10/3 16:51 3h 59min 12,6 14
38 109 Torsten Kohnert 10/3 12:53 10/3 16:52 3h 59min 12,6 14
39 76 Sigmund Alhaug 10/3 12:20 10/3 16:53 4h 33min 11,0 14
39 105 Ben Voigt 10/3 12:49 10/3 16:53 4h 04min 12,3 14
41 114 Dariusz Morsztyn 10/3 12:58 10/3 16:56 3h 58min 12,6 14
42 120 Bernt Walseth 10/3 13:04 10/3 16:59 3h 55min 12,8 14
42 119 Jan Øystein Dervo 10/3 13:03 10/3 16:59 3h 56min 12,7 14
42 115 Kristian Walseth 10/3 12:59 10/3 16:59 4h 00min 12,5 14
45 110 Tove Sørensen 10/3 12:54 10/3 17:01 4h 07min 12,1 14
46 122 Tore Albrigtsen 10/3 13:06 10/3 17:02 3h 56min 12,7 14
46 113 Bjørn-Hugo Kristoffersen 10/3 12:57 10/3 17:02 4h 05min 12,2 14
48 117 Petter Karlsson 10/3 13:01 10/3 17:03 4h 02min 12,4 14
49 121 May-Conny Johansen 10/3 13:05 10/3 17:05 4h 00min 12,5 14
49 116 Bjørn Petter Kaltenborn 10/3 13:00 10/3 17:05 4h 05min 12,2 14
51 95 Marius Moholdt 10/3 12:39 10/3 17:10 4h 31min 11,1 14
52 118 Gerard Gaspard 10/3 13:02 10/3 17:29 4h 27min 11,2 14

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 1 78 km
4 Tana 117 km
5 Neiden 1 94 km
6 Kirkenes 75 km
7 Neiden 2 125 km
8 Varangerbotn 82 km
9 Sirbma 74 km
10 Levajok 2 73 km
11 Karasjok 85 km
12 Jotka 83 km
13 Alta 50 km