Reload
FL500 2012
Starttidspunkt: lørdag 10. mars 11:00
Siste oppdatering: 14. mars 2012
21. januar 07:36
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 26 Ole Sigleif Johansen 11/3 09:13 11/3 15:27 6h 14min 13,6 7
2 27 Katy Meier 11/3 09:52 11/3 15:32 5h 40min 15,0 8
3 6 Juha Pekka Björkstedt 11/3 09:24 11/3 16:11 6h 47min 12,5 8
4 16 Jon Hearn 11/3 09:31 11/3 16:27 6h 56min 12,3 7
5 5 Stein Are Harder 11/3 09:56 11/3 16:31 6h 35min 12,9 8
6 61 Ole Wingren 11/3 10:41 11/3 16:52 6h 11min 13,7 8
7 42 John Øivind Selmer 11/3 10:11 11/3 16:53 6h 42min 12,7 8
8 24 Elisabeth Edland 11/3 10:09 11/3 17:03 6h 54min 12,3 8
9 29 Bente Levorsen 11/3 10:58 11/3 17:22 6h 24min 13,3 8
10 69 Juha Hokka 11/3 10:53 11/3 17:26 6h 33min 13,0 7
11 13 Vidar Uglebakken 11/3 10:47 11/3 17:37 6h 50min 12,4 7
12 32 Sølvi Monsen 11/3 10:25 11/3 17:38 7h 13min 11,8 7
13 28 Leif Wilhelmsen 11/3 11:48 11/3 17:52 6h 04min 14,0 8
14 7 Camilla Bjørkli 11/3 10:51 11/3 17:54 7h 03min 12,1 7
15 40 Einar-Andrè Dalen 11/3 10:55 11/3 17:55 7h 00min 12,1 8
16 57 Espen Prestbakmo 11/3 11:10 11/3 18:07 6h 57min 12,2 8
17 1 Geir Wiik 11/3 11:34 11/3 18:21 6h 47min 12,5 8
18 56 Ingebrigt Storli 11/3 11:40 11/3 18:24 6h 44min 12,6 7
19 25 Trine Marie Flåtten 11/3 12:11 11/3 18:43 6h 32min 13,0 8
20 22 Tore J. Helistø 11/3 11:43 11/3 18:51 7h 08min 11,9 8
21 67 Jon Børge Stina 11/3 12:11 11/3 18:53 6h 42min 12,7 8
22 9 Egil Eliassen 11/3 12:16 11/3 19:16 7h 00min 12,1 8
23 17 Vidar Løkeng 11/3 12:16 11/3 19:32 7h 16min 11,7 8
24 39 Olivia Van Uytvanck 11/3 12:22 11/3 19:34 7h 12min 11,8 6
25 48 Yngve Opgård 11/3 12:50 11/3 19:50 7h 00min 12,1 8
26 66 Nils Hesthag 11/3 12:43 11/3 20:00 7h 17min 11,7 8
26 3 Reidun Kolpus 11/3 12:35 11/3 20:00 7h 25min 11,5 7
28 43 Maria Sparboe 11/3 13:31 11/3 20:09 6h 38min 12,8 8
29 34 Juho Ylipiessa 11/3 13:32 11/3 20:28 6h 56min 12,3 6
30 35 Aslak Prestbakmo 11/3 13:49 11/3 20:44 6h 55min 12,3 7
31 15 Merete Neset 11/3 13:56 11/3 20:52 6h 56min 12,3 8
32 50 Pål Karlsen Haugsnes 11/3 13:17 11/3 20:58 7h 41min 11,1 8
33 21 Dag Broch 11/3 14:26 11/3 21:05 6h 39min 12,8 8
34 68 Leif Herleiksplass 11/3 14:29 11/3 21:40 7h 11min 11,8 7
35 37 Marçal Rocias Palau 11/3 13:45 11/3 21:59 8h 14min 10,3 7
36 8 Wolfgang Simon-Nilsen 11/3 14:30 11/3 22:08 7h 38min 11,1 7
37 11 Johanne Sundby 11/3 14:47 11/3 22:10 7h 23min 11,5 7
38 38 Francois Pagnoux 11/3 14:58 11/3 22:15 7h 17min 11,7 7
39 52 Øyvind Skogen 11/3 15:21 11/3 22:18 6h 57min 12,2 7
40 14 Eirik Leander Rotmo 11/3 14:32 11/3 22:32 8h 00min 10,6 7
41 33 Mathias Jenssen 11/3 13:37 11/3 22:35 8h 58min 9,5 7
41 23 Stein Tage Domaas 11/3 14:40 11/3 22:35 7h 55min 10,7 6
43 4 Monica Celius 11/3 14:45 11/3 22:46 8h 01min 10,6 6
44 63 Rolf W. Johansen 11/3 15:14 11/3 22:51 7h 37min 11,2 8
45 58 Hanne Bakken Johansen 11/3 15:53 11/3 22:56 7h 03min 12,1 8
46 59 Nicole Burger 11/3 15:28 11/3 23:17 7h 49min 10,9 6
47 54 Gerhard Hirz 11/3 15:35 11/3 23:55 8h 20min 10,2 8
48 41 Kim Frode Ophus Nordsveen 11/3 14:23 11/3 23:56 9h 33min 8,9 7
49 30 Mats Nysæter 11/3 15:27 12/3 00:07 8h 40min 9,8 7
50 45 Stian Hasfjord 11/3 16:28 12/3 01:05 8h 37min 9,9 6
51 46 Sean Rebbeng Næss 11/3 17:44 12/3 01:18 7h 34min 11,2 8
52 53 Jose Valverde 11/3 17:13 12/3 01:34 8h 21min 10,2 8
52 60 Kenneth Gjemmestad 11/3 17:13 12/3 01:34 8h 21min 10,2 8
52 51 Philip John Gretton 11/3 17:14 12/3 01:34 8h 20min 10,2 8
55 49 Rolf-Helge Ellingsen 11/3 17:12 12/3 01:48 8h 36min 9,9 8
55 2 Arnt M. Bjørnø 11/3 16:35 12/3 01:48 9h 13min 9,2 7
57 70 Tomas Nyheim Lambela 11/3 18:15 12/3 03:16 9h 01min 9,4 7
58 47 Yvonne Rinne 11/3 18:40 12/3 03:54 9h 14min 9,2 8
59 31 Kari Eldby 11/3 19:18 12/3 04:30 9h 12min 9,2 7
60 20 Kai Arne Berg 12/3 03:48 12/3 15:12 11h 24min 7,5 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km