Reload
FL500 2011
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 11:00
Siste oppdatering: 15. mars 2011
18. januar 15:02
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 6:   Jotka

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 34 Elisabeth Edland 14/3 06:23 14/3 11:46 5h 23min 14,5 6
2 42 Marianne Skjøthaug 14/3 06:30 14/3 11:51 5h 21min 14,6 7
3 16 Bernd Helmich 14/3 06:55 14/3 12:40 5h 45min 13,6 7
4 27 Jørn Sødahl Kvam 14/3 07:20 14/3 12:59 5h 39min 13,8 7
5 30 Aila Emilie Sarre 14/3 08:02 14/3 13:36 5h 34min 14,0 7
6 52 Kristian Walseth 14/3 07:49 14/3 13:37 5h 48min 13,4 7
7 6 Roy-Åge Jensen Ugseth 14/3 07:31 14/3 13:43 6h 12min 12,6 5
8 13 Stine Berget Nordvik 14/3 08:12 14/3 13:54 5h 42min 13,7 7
8 20 John Øivind Selmer 14/3 08:15 14/3 13:54 5h 39min 13,8 8
10 28 Eline Lihagen 14/3 08:18 14/3 14:22 6h 04min 12,9 7
10 17 Ben Voigt 14/3 08:35 14/3 14:22 5h 47min 13,5 8
12 60 Roger Fossøy 14/3 08:45 14/3 14:36 5h 51min 13,3 7
13 64 Steinar Kristensen 14/3 08:37 14/3 14:37 6h 00min 13,0 6
14 25 Knut Olav Grimdalen 14/3 09:07 14/3 14:48 5h 41min 13,7 6
15 73 Hilde Askildt 14/3 09:03 14/3 15:04 6h 01min 13,0 5
16 24 Stein Are Harder 14/3 08:45 14/3 15:11 6h 26min 12,1 5
17 40 Jeanette Nilsen 14/3 09:26 14/3 15:12 5h 46min 13,5 7
18 8 Sølvi Monsen 14/3 09:20 14/3 15:17 5h 57min 13,1 7
19 44 Dag Broch 14/3 08:59 14/3 15:30 6h 31min 12,0 6
20 56 Jon Hearn 14/3 09:04 14/3 15:45 6h 41min 11,7 6
21 19 Bjørnar Leistad 14/3 09:20 14/3 15:54 6h 34min 11,9 7
22 53 Christel Finne 14/3 09:49 14/3 16:02 6h 13min 12,5 6
23 4 Reidar Stenmark 14/3 09:42 14/3 16:04 6h 22min 12,3 7
24 9 Eirill Therese Zahl Larsen 14/3 10:32 14/3 16:06 5h 34min 14,0 8
25 46 Tore J. Helistø 14/3 10:30 14/3 16:52 6h 22min 12,3 6
26 33 Lars Erik Susegg 14/3 10:21 14/3 16:59 6h 38min 11,8 6
27 63 Jon Christian Møller 14/3 11:01 14/3 17:02 6h 01min 13,0 8
28 51 Lance Ranger 14/3 11:25 14/3 17:20 5h 55min 13,2 7
29 2 Arne Borud 14/3 11:25 14/3 17:45 6h 20min 12,3 8
30 58 Frode Chr. Thoresen 14/3 12:25 14/3 18:13 5h 48min 13,4 8
31 15 Sean Rebbeng Næss 14/3 11:48 14/3 18:48 7h 00min 11,1 7
32 66 Rune Nordhus 14/3 11:57 14/3 19:02 7h 05min 11,0 6
33 3 Connie Knoff 14/3 12:56 14/3 19:03 6h 07min 12,8 5
34 47 Bente Levorsen 14/3 13:02 14/3 19:04 6h 02min 12,9 6
35 11 Leif Wilhelmsen 14/3 13:13 14/3 19:10 5h 57min 13,1 5
36 10 Fernando Pardo 14/3 13:11 14/3 19:12 6h 01min 13,0 7
37 32 Amanda Calder 14/3 12:59 14/3 19:23 6h 24min 12,2 6
37 1 Espen Hamnvik 14/3 08:39 14/3 19:23 10h 44min 7,3 8
39 5 Marius Moholdt 14/3 13:07 14/3 19:34 6h 27min 12,1 8
40 70 Edmond Schoemacher 14/3 13:19 14/3 19:41 6h 22min 12,3 8
41 43 Gaute Leknes Lie 14/3 12:59 14/3 20:05 7h 06min 11,0 7
42 61 Thomas Rosencrantz 14/3 13:35 14/3 20:12 6h 37min 11,8 7
43 39 Marçal Rocias Palau 14/3 14:12 14/3 21:15 7h 03min 11,1 7
44 69 Heidi Dahl 14/3 16:17 14/3 22:40 6h 23min 12,2 5
45 48 Einar-Andrè Dalen 14/3 17:24 14/3 23:42 6h 18min 12,4 5
46 29 Reidun Kolpus 14/3 16:43 14/3 23:44 7h 01min 11,1 6
47 65 Pål Karlsen Haugsnes 14/3 17:13 15/3 01:09 7h 56min 9,8 7
48 7 Vidar Hauglid 14/3 19:04 15/3 02:01 6h 57min 11,2 7
49 71 Nieske Wierda 14/3 20:11 15/3 02:50 6h 39min 11,7 5
50 14 Silje Holmen Larsen 14/3 20:16 15/3 04:25 8h 09min 9,6 7
51 68 Stein Tage Domaas 14/3 21:59 15/3 04:43 6h 44min 11,6 6
52 54 Trine Danielsen Beddari 14/3 22:03 15/3 06:07 8h 04min 9,7 7
53 35 Birger Altmann 14/3 21:59 15/3 07:08 9h 09min 8,5 6
54 31 Mathias Jenssen 14/3 22:02 15/3 09:52 11h 50min 6,6 6
55 21 Tommy Theodorsen 15/3 06:40 15/3 13:13 6h 33min 11,9 5
56 49 Vidar Løkeng 15/3 07:00 15/3 13:52 6h 52min 11,4 5
56 45 Melanie Clegg 15/3 07:00 15/3 13:52 6h 52min 11,4 7
56 55 Egil Eliassen 15/3 07:01 15/3 13:52 6h 51min 11,4 5
59 12 Mikael P Jacobsen 15/3 07:22 15/3 16:00 8h 38min 9,0 6

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km