Reload
FL500 2011
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 11:00
Siste oppdatering: 15. mars 2011
22. januar 09:20
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 4:   Karasjok

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 22 Ole Sigleif Johansen 13/3 08:45 13/3 14:17 5h 32min 15,4 7
2 34 Elisabeth Edland 13/3 09:24 13/3 14:57 5h 33min 15,3 8
2 16 Bernd Helmich 13/3 09:10 13/3 14:57 5h 47min 14,7 8
4 52 Kristian Walseth 13/3 09:25 13/3 15:18 5h 53min 14,4 8
5 36 Ronny Wingren 13/3 09:27 13/3 15:20 5h 53min 14,4 6
6 42 Marianne Skjøthaug 13/3 09:43 13/3 15:34 5h 51min 14,5 8
7 18 Hans-Petter Haugen 13/3 10:16 13/3 16:32 6h 16min 13,6 7
7 20 John Øivind Selmer 13/3 10:22 13/3 16:32 6h 10min 13,8 8
9 28 Eline Lihagen 13/3 10:14 13/3 16:35 6h 21min 13,4 7
10 17 Ben Voigt 13/3 10:31 13/3 16:48 6h 17min 13,5 8
11 13 Stine Berget Nordvik 13/3 10:47 13/3 16:49 6h 02min 14,1 8
12 44 Dag Broch 13/3 10:59 13/3 17:02 6h 03min 14,0 8
13 1 Espen Hamnvik 13/3 11:06 13/3 17:04 5h 58min 14,2 8
14 6 Roy-Åge Jensen Ugseth 13/3 11:29 13/3 17:13 5h 44min 14,8 8
15 56 Jon Hearn 13/3 10:37 13/3 17:14 6h 37min 12,8 6
16 60 Roger Fossøy 13/3 11:05 13/3 17:19 6h 14min 13,6 7
17 19 Bjørnar Leistad 13/3 11:00 13/3 17:24 6h 24min 13,3 8
17 62 Taisto Torneus 13/3 10:50 13/3 17:24 6h 34min 12,9 7
19 33 Lars Erik Susegg 13/3 10:48 13/3 17:28 6h 40min 12,8 6
20 2 Arne Borud 13/3 10:18 13/3 17:29 7h 11min 11,8 8
21 53 Christel Finne 13/3 11:15 13/3 17:34 6h 19min 13,5 8
22 46 Tore J. Helistø 13/3 11:16 13/3 17:37 6h 21min 13,4 8
23 30 Aila Emilie Sarre 13/3 11:05 13/3 17:38 6h 33min 13,0 8
24 8 Sølvi Monsen 13/3 11:27 13/3 17:50 6h 23min 13,3 8
25 25 Knut Olav Grimdalen 13/3 11:15 13/3 17:51 6h 36min 12,9 8
26 47 Bente Levorsen 13/3 11:35 13/3 17:54 6h 19min 13,5 7
27 64 Steinar Kristensen 13/3 11:33 13/3 18:00 6h 27min 13,2 6
28 24 Stein Are Harder 13/3 12:16 13/3 18:07 5h 51min 14,5 7
29 73 Hilde Askildt 13/3 12:05 13/3 18:08 6h 03min 14,0 6
30 40 Jeanette Nilsen 13/3 12:07 13/3 18:16 6h 09min 13,8 8
31 27 Jørn Sødahl Kvam 13/3 12:47 13/3 18:18 5h 31min 15,4 7
32 9 Eirill Therese Zahl Larsen 13/3 12:02 13/3 18:32 6h 30min 13,1 8
33 63 Jon Christian Møller 13/3 12:05 13/3 18:38 6h 33min 13,0 8
34 59 Daniel Juillaguet 13/3 10:56 13/3 18:42 7h 46min 10,9 7
35 58 Frode Chr. Thoresen 13/3 12:41 13/3 18:43 6h 02min 14,1 8
36 37 Bjørn Arthur Klubnes 13/3 11:40 13/3 18:47 7h 07min 11,9 8
37 10 Fernando Pardo 13/3 12:01 13/3 18:49 6h 48min 12,5 8
38 4 Reidar Stenmark 13/3 12:44 13/3 19:05 6h 21min 13,4 8
39 3 Connie Knoff 13/3 12:54 13/3 19:19 6h 25min 13,2 7
40 15 Sean Rebbeng Næss 13/3 12:44 13/3 19:25 6h 41min 12,7 8
41 57 Camilla Høgberg Kristoffersen 13/3 12:41 13/3 19:41 7h 00min 12,1 7
42 51 Lance Ranger 13/3 13:41 13/3 19:43 6h 02min 14,1 8
43 39 Marçal Rocias Palau 13/3 12:43 13/3 19:52 7h 09min 11,9 8
44 11 Leif Wilhelmsen 13/3 13:53 13/3 20:14 6h 21min 13,4 6
45 70 Edmond Schoemacher 13/3 13:39 13/3 20:16 6h 37min 12,8 8
45 32 Amanda Calder 13/3 13:44 13/3 20:16 6h 32min 13,0 8
47 61 Thomas Rosencrantz 13/3 13:34 13/3 20:31 6h 57min 12,2 7
48 66 Rune Nordhus 13/3 13:40 13/3 20:33 6h 53min 12,3 7
49 67 Tuija Seppälä 13/3 13:13 13/3 20:36 7h 23min 11,5 7
50 5 Marius Moholdt 13/3 13:20 13/3 20:47 7h 27min 11,4 8
51 35 Birger Altmann 13/3 13:58 13/3 21:04 7h 06min 12,0 6
51 48 Einar-Andrè Dalen 13/3 14:47 13/3 21:04 6h 17min 13,5 7
53 29 Reidun Kolpus 13/3 14:50 13/3 21:14 6h 24min 13,3 8
54 54 Trine Danielsen Beddari 13/3 14:59 13/3 21:20 6h 21min 13,4 8
55 21 Tommy Theodorsen 13/3 14:12 13/3 21:25 7h 13min 11,8 7
56 43 Gaute Leknes Lie 13/3 14:50 13/3 21:30 6h 40min 12,8 8
57 65 Pål Karlsen Haugsnes 13/3 14:19 13/3 21:34 7h 15min 11,7 8
58 68 Stein Tage Domaas 13/3 15:02 13/3 21:53 6h 51min 12,4 8
59 72 Aslak Jonne Sarre 13/3 14:27 13/3 22:04 7h 37min 11,2 8
60 71 Nieske Wierda 13/3 14:12 13/3 22:05 7h 53min 10,8 7
61 69 Heidi Dahl 13/3 14:15 13/3 22:30 8h 15min 10,3 7
62 14 Silje Holmen Larsen 13/3 14:49 13/3 23:14 8h 25min 10,1 7
63 31 Mathias Jenssen 13/3 16:04 13/3 23:20 7h 16min 11,7 7
64 49 Vidar Løkeng 13/3 16:57 13/3 23:44 6h 47min 12,5 6
65 7 Vidar Hauglid 13/3 17:05 14/3 00:14 7h 09min 11,9 8
66 45 Melanie Clegg 13/3 18:42 14/3 01:04 6h 22min 13,4 8
67 55 Egil Eliassen 13/3 19:40 14/3 02:58 7h 18min 11,6 8
68 38 Jaco Alex Ulmann 13/3 22:12 14/3 05:20 7h 08min 11,9 7
69 12 Mikael P Jacobsen 13/3 21:09 14/3 05:45 8h 36min 9,9 7

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km