Reload
FL500 2011
Starttidspunkt: lørdag 12. mars 11:00
Siste oppdatering: 15. mars 2011
21. januar 11:40
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Sjekkpunkt 2:   Skoganvarre

Stilling inn til sjekkpunktet
Stilling ut fra sjekkpunktet
Beste etappetider
Stilling inn til sjekkpunktet
Nr SNr Navn Start tid Tid inn Tid brukt Hastighet
km/t
Hunder
inn
1 22 Ole Sigleif Johansen 12/3 13:56 12/3 17:45 3h 49min 15,2 8
2 36 Ronny Wingren 12/3 14:18 12/3 18:10 3h 52min 15,0 8
3 42 Marianne Skjøthaug 12/3 14:26 12/3 18:12 3h 46min 15,4 8
4 16 Bernd Helmich 12/3 14:14 12/3 18:13 3h 59min 14,6 8
5 34 Elisabeth Edland 12/3 14:34 12/3 18:23 3h 49min 15,2 8
5 18 Hans-Petter Haugen 12/3 14:17 12/3 18:23 4h 06min 14,1 8
7 1 Espen Hamnvik 12/3 14:01 12/3 18:24 4h 23min 13,2 8
8 47 Bente Levorsen 12/3 14:47 12/3 18:25 3h 38min 16,0 8
9 28 Eline Lihagen 12/3 14:26 12/3 18:27 4h 01min 14,4 8
10 23 Jan Øystein Dervo 12/3 14:33 12/3 18:31 3h 58min 14,6 8
11 13 Stine Berget Nordvik 12/3 14:16 12/3 18:33 4h 17min 13,5 8
12 25 Knut Olav Grimdalen 12/3 14:20 12/3 18:35 4h 15min 13,6 8
13 17 Ben Voigt 12/3 14:24 12/3 18:42 4h 18min 13,5 8
14 20 John Øivind Selmer 12/3 14:22 12/3 18:44 4h 22min 13,3 8
15 3 Connie Knoff 12/3 14:22 12/3 18:50 4h 28min 13,0 8
16 52 Kristian Walseth 12/3 14:51 12/3 18:53 4h 02min 14,4 8
17 2 Arne Borud 12/3 14:20 12/3 18:59 4h 39min 12,5 8
18 56 Jon Hearn 12/3 14:58 12/3 19:02 4h 04min 14,3 8
19 19 Bjørnar Leistad 12/3 14:35 12/3 19:04 4h 29min 12,9 8
20 8 Sølvi Monsen 12/3 14:48 12/3 19:06 4h 18min 13,5 8
21 33 Lars Erik Susegg 12/3 14:40 12/3 19:08 4h 28min 13,0 8
22 58 Frode Chr. Thoresen 12/3 15:07 12/3 19:10 4h 03min 14,3 8
23 46 Tore J. Helistø 12/3 14:55 12/3 19:11 4h 16min 13,6 8
23 27 Jørn Sødahl Kvam 12/3 14:50 12/3 19:11 4h 21min 13,3 8
25 10 Fernando Pardo 12/3 14:34 12/3 19:14 4h 40min 12,4 8
26 59 Daniel Juillaguet 12/3 15:00 12/3 19:16 4h 16min 13,6 8
27 62 Taisto Torneus 12/3 15:16 12/3 19:18 4h 02min 14,4 8
27 15 Sean Rebbeng Næss 12/3 15:01 12/3 19:18 4h 17min 13,5 8
27 4 Reidar Stenmark 12/3 14:29 12/3 19:18 4h 49min 12,0 8
30 26 Kjell Løken 12/3 14:35 12/3 19:20 4h 45min 12,2 8
30 60 Roger Fossøy 12/3 15:16 12/3 19:20 4h 04min 14,3 8
32 24 Stein Are Harder 12/3 14:44 12/3 19:21 4h 37min 12,6 7
32 6 Roy-Åge Jensen Ugseth 12/3 15:17 12/3 19:21 4h 04min 14,3 8
34 44 Dag Broch 12/3 15:02 12/3 19:23 4h 21min 13,3 8
35 57 Camilla Høgberg Kristoffersen 12/3 15:00 12/3 19:24 4h 24min 13,2 8
36 73 Hilde Askildt 12/3 15:12 12/3 19:26 4h 14min 13,7 8
37 41 Atle Bjerke 12/3 14:54 12/3 19:30 4h 36min 12,6 8
37 40 Jeanette Nilsen 12/3 15:04 12/3 19:30 4h 26min 13,1 8
39 53 Christel Finne 12/3 15:05 12/3 19:31 4h 26min 13,1 8
40 14 Silje Holmen Larsen 12/3 14:51 12/3 19:32 4h 41min 12,4 8
40 11 Leif Wilhelmsen 12/3 15:05 12/3 19:32 4h 27min 13,0 8
42 49 Vidar Løkeng 12/3 15:13 12/3 19:38 4h 25min 13,1 8
43 67 Tuija Seppälä 12/3 15:08 12/3 19:40 4h 32min 12,8 8
44 21 Tommy Theodorsen 12/3 14:43 12/3 19:41 4h 58min 11,7 8
44 51 Lance Ranger 12/3 15:26 12/3 19:41 4h 15min 13,6 8
46 64 Steinar Kristensen 12/3 15:37 12/3 19:42 4h 05min 14,2 8
47 9 Eirill Therese Zahl Larsen 12/3 14:56 12/3 19:46 4h 50min 12,0 8
48 63 Jon Christian Møller 12/3 15:24 12/3 19:47 4h 23min 13,2 8
49 37 Bjørn Arthur Klubnes 12/3 15:23 12/3 19:48 4h 25min 13,1 8
50 30 Aila Emilie Sarre 12/3 15:40 12/3 19:49 4h 09min 14,0 8
51 35 Birger Altmann 12/3 14:53 12/3 19:52 4h 59min 11,6 8
52 61 Thomas Rosencrantz 12/3 15:17 12/3 19:54 4h 37min 12,6 8
52 5 Marius Moholdt 12/3 14:36 12/3 19:54 5h 18min 10,9 8
52 66 Rune Nordhus 12/3 15:26 12/3 19:54 4h 28min 13,0 8
55 65 Pål Karlsen Haugsnes 12/3 15:27 12/3 19:55 4h 28min 13,0 8
55 29 Reidun Kolpus 12/3 15:45 12/3 19:55 4h 10min 13,9 8
57 70 Edmond Schoemacher 12/3 15:20 12/3 19:57 4h 37min 12,6 8
58 32 Amanda Calder 12/3 15:18 12/3 20:08 4h 50min 12,0 8
59 43 Gaute Leknes Lie 12/3 15:48 12/3 20:13 4h 25min 13,1 8
60 71 Nieske Wierda 12/3 15:40 12/3 20:14 4h 34min 12,7 8
61 69 Heidi Dahl 12/3 15:29 12/3 20:28 4h 59min 11,6 8
62 38 Jaco Alex Ulmann 12/3 15:54 12/3 20:41 4h 47min 12,1 8
63 55 Egil Eliassen 12/3 16:10 12/3 20:42 4h 32min 12,8 8
64 7 Vidar Hauglid 12/3 15:53 12/3 20:46 4h 53min 11,9 8
65 48 Einar-Andrè Dalen 12/3 15:55 12/3 20:47 4h 52min 11,9 8
66 39 Marçal Rocias Palau 12/3 15:35 12/3 20:49 5h 14min 11,1 8
67 12 Mikael P Jacobsen 12/3 15:19 12/3 20:59 5h 40min 10,2 8
68 31 Mathias Jenssen 12/3 16:28 12/3 21:09 4h 41min 12,4 8
69 68 Stein Tage Domaas 12/3 17:03 12/3 21:23 4h 20min 13,4 8
70 54 Trine Danielsen Beddari 12/3 17:12 12/3 21:33 4h 21min 13,3 8
71 72 Aslak Jonne Sarre 12/3 17:46 12/3 22:08 4h 22min 13,3 8
72 45 Melanie Clegg 12/3 17:42 12/3 22:14 4h 32min 12,8 8
73 50 Yngve Akselsen 12/3 17:25 13/3 00:00 6h 35min 8,8 8

Sjekkpunkt

1 Jotka 50 km
2 Skoganvarre 58 km
3 Levajok 78 km
4 Karasjok 85 km
5 Jergul 67 km
6 Jotka 78 km
7 Alta 50 km